ехо 2 и още нещо

Свобода на словото
Заключено
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от DeerE »

Здравейте и от мен, тук съм добре съм, днесе ден за почивка! Приятен ден на всички :D :954
emi-1

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от emi-1 »

Здравейте момичета,
как ви се отразява дъжда?На мен ми действа малко натъжаващо,но от прогнозата разбрах,че утре пак ще грее слънчице и това ме топли...
Добре дошли за новите момичета.
Бубалина,много красив е букета,който си избрала.
Адашче,снощи казах наздраве,за здравето на всички нас.Хубав отбор сме.
Миме,какво се случва със сагата с учителката по английски?Аз също преподавах на времето английски в детската градина/беше мнооого отдавна/.Децата винаги приемаха всичко с удоволствие.Това е много хубав език и не е груден.Направо се изненадвам,че точно с пози предмет имате проблеми.Но наистина е много важен преподавателя...Дано да се променят нещата в положителна посока.
Поздрави за всички.
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от bubalina »

Дъжд...не го обичам,ама този един топъл...навява ми на пролет,нищо че е ноември :221
Хайде бягам да се трудя.
На вас усмихнат дъждовен ден!И както се пее в една небезизвестна песен светът да стане по-красив и бял... :329
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
emi-1

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от emi-1 »

...Да се жалвам.Свеки приготви гювечета.Много обичам.Питам кое е моето-то е без салам е без люта чушка.Вземам посоченото и пробвам да не е много горещо,за да преценя дали да ям от гювечето или да си го сложа в чиния.Не е горещо...само в първия момент.Усещам как цялата ми уста пламва...Изплаквам с вода-без резултат.Ям хляб,..Как ги ядете тези люни чушки?...
Сега устата ми е доста по-добре.Само леко ми напомня за огъня,който горя в нея преди малко...
valrus

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от valrus »

Еееееее,Верче то не е разказ, то не са снимки,то не е изживявяне :1095 :1122
Цвети,стискам палци за щитовидната и да допълня,ако е в началото се лекува с хомеопатия.Преди време аз бях на ръба и с помощта на ирисодиагностика и невероятен лекар хомеопат сега съм суууупер.Пожелавам ти го и на теб :524 :923
Прекрасен ден на всички момичета и не забравяйте- по-хубаво от здравето и споделената любов няма :954 :954 Почувствайте ги :923
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от mari_ko »

Здравейте,
тук дъжд няма, само вятър, ама ВЯТЪР.
gerinaa добре дошла. Разбира се, че имаш място при нас. Тук ще получиш и помощ и подкрепа. Най-добре сподели какъв е проблема в отделна тема в здравния форум. Ако нещо не знаем, веднага ще проучим и ще синтезираме информация. /Аз също имам проблеми с щитовидната жлеза, но не съм се задълбочавала с изследвания :1062 /Тук можеш да си спокойна, защото си сред приятели :923
Вер, за разказа и за снимките :826 - невероятна си. Възхищавам ти се. Аз не бих могла. Не че няма да издържа или нещо ме е страх. Просто съм такава, че няма ли стабилен покрив, легло, баня и др. подобни не се чувствам на мястото си. Обичам природата, но в средата й да има къща с всички удобства и аз ходя, където ходя, но да се прибера, да се изкъпя и да си легна в леглото. Палатките не са за мен и това е. Затова така попивам разказите и снимките ти - такава красота, направо нямам думи :923
Чери, понякога си по-дива от обикновено. Има ли специален повод :1028
Хубав ден на всички и от мен
:923 :923 :923
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
emi-1

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от emi-1 »

mari_ko"
Вер, за разказа и за снимките :826 - невероятна си. Възхищавам ти се. Аз не бих могла. Не че няма да издържа или нещо ме е страх. Просто съм такава, че няма ли стабилен покрив, легло, баня и др. подобни не се чувствам на мястото си. Обичам природата, но в средата й да има къща с всички удобства и аз ходя, където ходя, но да се прибера, да се изкъпя и да си легна в леглото. Палатките не са за мен и това е. Затова така попивам разказите и снимките ти - такава красота, направо нямам думи :923
Ами това са и моите мисли.Все едно,че си ги извадила от главата ми...
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от danid »

Вер, ти да не живееш в Надежда?
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от cchery »

emi-1 написа:Чери,зарази ме,моля те, с лудешкото си настроение.Много обичам положителното лудешко настроение,но за съжаление,все по-рядко ме спохожда...
Еми, ми я го остави тоя комп и излез навън..... като гледаш и усетиш вятъра колко е див и игрив, не знам дали ще останеш равнодушна. :1062 :1062
mari_ko написа:Чери, понякога си по-дива от обикновено. Има ли специален повод :1028
Марико, хич не ми намигай - никакъв спеицален повод няма........ просто се бях наспала, отпочинала през събота и неделя и ми е едно бодро и хубаво. Особено ми е готино да ми е готино :D в понеделник сутрин - вярвайте ми няма друга сутрин, в която да видите най-доброто от най-доброто, топ (поне) 20 на най-намръщените, нещастни и изкривени физиономии в метрото :221 :221. На някои хора просто им личи, че..... живеят щото така се е случило че са били родени. Други още дремещи, трети - не знаят къде се намират, но със сигурност знаят къде отиват - на работа :1052 :955 :955 . И аз сред тях - разпердушинена зелка, която си тактува на Аксепт - напоследък не мога да му се наслушам на новия албум..... страшен е. Припявам даже от време на време, макар че се съобразявам де........ щото нали тези дето си говорят и пеят сами после ги викат запас на 4-и километър :1140 . Та така де....... въобще ми е много готино, че съм напълно различна от останалите в метрото. :D
ЕМИ написа:Здравейте и от мен, тук съм добре съм, днесе ден за почивка! Приятен ден на всички :D :954
futarela написа:Ехо , хубав ден и от мен !!! Бягам за работа ,нямя време )))) Ако успея довечера ще се включа :221
ИзвИнете моля, само да вмъкна, че телеграмите ви са получени в пощата на мецана :1069 :1069 Фютенце, няма да се сърдиш, нали..... знам много добре, че нямаш време и евала, че успяваш поне да влезеш и нещо да напишеш и да не ни забравиш!
Hrisi написа:Добро утро момичета.Хубав и усмихнат да е деня ви.Радвайте се на слънцето, радвайте се на вятъра, радвайте се на капките дъждовни(където ще ги има днес), радвайте се на деня.Усмихнете се-живи сме здрави сме и така и свтът ще ни се усмихне.
Ползотворен ден!
Хриско, пожелавам ти лек и най-вече интересен и занимателен семестър!!!! :)
Mstar написа:Чери сладурче, вдигна ми градуса :221 ! Много готино настроение мила, зарази ме! Ей за това те уважавам /обичам/ аз тебе!" :620
Ама ти мен..... уважААш ли ме? :1093 :1037 :221 :221 :221 Хаха, Мими, и аз се уча сега във втори клас...... ударения, срички, поприпомням си разни правила из математиката - съвсем бях забравила за разместителното и съдружително свойство.... не е лесно, но ще се справим. Ама децата ни дали?!?! :cry: :cry: Егати системата..........
gerinaa написа:Здравейте !! :954
Щом толкова топло и радушно приемате нови --ето ме и мен!Впишете ме при Вас ..нова ,необучена но имаща нужда от помощ :328 Имам теоридит на Хашимото дали имам място при Вас??? Предварително благодаря :524
Охооооооооооо, тук еднорог да си (а оригинално да си била родена с 2 рога) ПРИЕМАМЕ!!!! :1069 :1069 Я, че какво ти е, за да не си тук? Едно Хашимото само...... ма както гледаш и с него се справяме:
mari_ko написа:............ /Аз също имам проблеми с щитовидната жлеза, но не съм се задълбочавала с изследвания :1062
:955 :1140 :221 :1069

Междудругото, Марико, дала си наистина чудесна схема за справяне с разни ситуации. Съвсем сериозно. Много често така се задълбочаваме в проблемите си здравословни, че докато ги решим мислено, и те вече изчезнали...... Ей, момиче и аз те обичам! И аз обичам всички! Обичам даже и вятъра навън, и компютъра пред мене, и интернет доставчика ни, който е железен и не ме оставя без "прозорец към света" :1140 . Обичам и миризмата на конски фъшкии, която се носи в офиса от вчера..... :1101 :???: ...... не е моят аромат, ма като го има и не знаем източника...... го обичам........ не мога да се боря (демек да го надпърдя :roll: :oops: :roll: :oops: :mrgreen: :mrgreen: )

Верче, топлината, яркостта и уюта на старо злато, блясъка, прозрачността и светлината на кристалния въздух, привличането, изкушението и силата на върха....... хм, звучат ми точно като човешки качества :) .

Уф, ако съм забравила някой........ да не се сърди. Това го пиша от сутрина, но нещо ми намират и работа в офиса......
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от cchery »

Дани, за киселото мляко се сетих, че питаш........ ами според мен това на Маги Малеева е най-доброто. Но е скъпо към 1.60 лв някъде е кофичката. Иначе от другите мислял, че на Елби и Герма са добре и сравнително чисти от ....... какво ли не. И най-важното имат бацилчето лакто...... какво беше там. Че Данон го пренебрегват.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Сиренце »

Като става въпрос за кисело мляко - преди известно време лабораторията на Елби е правила изследване за броя на бактериите в различните марки. Стандарта е около 700 000 - 800 000 на грам кисело мляко. В Данон имало 2. Млякото с най-много Лактобацилус Булгарикум е открито в Родопите - т.нар. "налагано мляко". При него новото прясно мляко се налива директно върху подквасеното от предишния ден. В това мляко са преброили около 2 000 000.
Заключено