МЯСТО за сладки разговори през 2020

Свобода на словото
Заключено
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Сиренце »

А сега да "почерпя", че моето момиче става на 21!

:1092 :620 :527 :623
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от cchery »

Сиренце написа: 23 Ное 2020, 15:33 А сега да "почерпя", че моето момиче става на 21!

:1092 :620 :527 :623
Цониииии, наистина ми е толкова трудно да я асимилирам тази цифра 21......, но за теб Сияна ще си е все твоето момиче... И ѝ желая да е здрава, да е щастлива в попрището, което си е избрала и с човека до себе си. И разбира се - винаги да има обич и уважение между вас двете, да споделяте близостта, която може да съществува само между майка и дъщеря! :954 :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от ellis_stoyanova »

Цони....на 21...пожелавам на твоето малко,голямо момиче цялата смелост на света,за да постига всяка своя мечта,желая на всички ви здраве,за да се радвате заедно на успехите и хубавите моменти...
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Нели »

Цони, да е честита Сияна!
Днес пожеланията ми ще са за теб:
Нека виждаш как тя всеки ден разцъфтява и се превръща все повече в щастлива, и носеща щастие, одухотворена и одухотворяваща, заредена и зареждаща с енергия, вдъхновена и вдъхновяваща, усмихната и носеща усмивка, спокойна и носеща спокойствие, силна и слаба, нежна и любяща, но и умееща да слага граници и да устоява, и да отстоява себе си ЖЕНА!
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от cvety_rz »

Цони, да е честита и благословена Сияна!
Пожелавам и пъстри млади години, изпълнени с много хубави емоции!
:1075 :1075 :1075
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Ванчето »

Нека са честити младите, красиви и прекрасни Вили и Сияна! :940 :940
Желая им да съм здрави, целеустремени и да постигат с лекота всичко, което пожелят! Да се радват на верни приятели и истинка любов! И никога да не спират да търсят и да вярват в доброто...!

Честит рожден ден и на Анджи!
Елисче, много е пораснала...! Много приятно се изненадах днес, когато видях нейната снимка към поста ти във фейса! Желая и да е много здрава, упорита и последователна, да се справя с лекота с трудностите и да ви носи много поводи за радост и гордост! И да е все така прекрасна....! :940
/highlight]
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Ванчето »

Привет на всички...!
Ще мина да пиша повече, но сега се обръщам конкретно към Чери, за да и кажа, че Руми Илиева е пуснала промоция на абонаментните планове към "онлайн фитнес студио Прекрасна".
Ако не се лъжа, утре изтича последния срок за отстъпките, затова реших да пиша, понеже преди време бяхме коментирали с теб, Чери, че по неизвестни причини не получаваш никакви известия от Руми. С онлайн студиото се получава достъп до абсолютно всички тренировъчни програми + няколко менюта. А отстъпките според мен, са доста добри. Аз си закупих едногодишен абонамент преди 2 дни и още разглеждам... Като дете в магазин съм... :1062 Искам от всичко...! :955
Реших да ти кажа, в случай, че те интересува, а отново не си получила известие :923
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от cchery »

Ванчето написа: 24 Ное 2020, 19:57 Привет на всички...!
Ще мина да пиша повече, но сега се обръщам конкретно към Чери, за да и кажа, че Руми Илиева е пуснала промоция на абонаментните планове към "онлайн фитнес студио Прекрасна".
Ако не се лъжа, утре изтича последния срок за отстъпките, затова реших да пиша, понеже преди време бяхме коментирали с теб, Чери, че по неизвестни причини не получаваш никакви известия от Руми. С онлайн студиото се получава достъп до абсолютно всички тренировъчни програми + няколко менюта. А отстъпките според мен, са доста добри. Аз си закупих едногодишен абонамент преди 2 дни и още разглеждам... Като дете в магазин съм... :1062 Искам от всичко...! :955
Реших да ти кажа, в случай, че те интересува, а отново не си получила известие :923
Ванчеееееееееее, стана ми много, много, много ама много мило, че си се сетила за мен. И че влезе, за да ми напомниш за промоцията на студиото на Руми :922 :922 :922 . Благодаря ти от сърце! Просто останах безмълвна.

А иначе - аз си закупих студиото преди 3-4 дена... и то след като изведнъж почнах да получавам имейли от Руми през ден. Буквално през ден. А преди това съм нямала имейли поне..... 2 години. Идея нямам как става. Все тая. Вече и аз имам достъп до онлайн студиото.

:1109 :1086 :1109

Честит рожден ден на Анжди!!! Нека бъде щастлива, дива и непреклонима! И най-вече да израстне добър човек! Ели, надявам се, че днест сте имали страхотен ден, защото всички го заслужавате. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Ванчето »

cchery написа: 24 Ное 2020, 20:50
Ванчето написа: 24 Ное 2020, 19:57 Привет на всички...!
Ще мина да пиша повече, но сега се обръщам конкретно към Чери, за да и кажа, че Руми Илиева е пуснала промоция на абонаментните планове към "онлайн фитнес студио Прекрасна".
Ако не се лъжа, утре изтича последния срок за отстъпките, затова реших да пиша, понеже преди време бяхме коментирали с теб, Чери, че по неизвестни причини не получаваш никакви известия от Руми. С онлайн студиото се получава достъп до абсолютно всички тренировъчни програми + няколко менюта. А отстъпките според мен, са доста добри. Аз си закупих едногодишен абонамент преди 2 дни и още разглеждам... Като дете в магазин съм... :1062 Искам от всичко...! :955
Реших да ти кажа, в случай, че те интересува, а отново не си получила известие :923
Ванчеееееееееее, стана ми много, много, много ама много мило, че си се сетила за мен. И че влезе, за да ми напомниш за промоцията на студиото на Руми :922 :922 :922 . Благодаря ти от сърце! Просто останах безмълвна.

А иначе - аз си закупих студиото преди 3-4 дена... и то след като изведнъж почнах да получавам имейли от Руми през ден. Буквално през ден. А преди това съм нямала имейли поне..... 2 години. Идея нямам как става. Все тая. Вече и аз имам достъп до онлайн студиото.
Супер! Много се радвам! Дано и мен да ме държи ентусиазма по-дълго и да се "засичаме" на тренировки в студиото...! :1216
Някоя друга мецанка ще се включи ли? Цвети...? :1044
Този разговор май ще го продължим в спортната тема! :329
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от cvety_rz »

Здравейте.
Ванче, и аз съм в кюпа, но няма много да приказвам, че след толкова пъти издънки вече дори не ми се говори. Студиото е прекрасно и аз все сърфирам да гледам рецепти, тренировки и ми е много готино, защото на всичко отгоре това ми е подарък :227
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Нели »

cvety_rz написа: 25 Ное 2020, 08:41 Здравейте.
Ванче, и аз съм в кюпа, но няма много да приказвам, че след толкова пъти издънки вече дори не ми се говори. Студиото е прекрасно и аз все сърфирам да гледам рецепти, тренировки и ми е много готино, защото на всичко отгоре това ми е подарък :227
Я дайте линк към това нещо. :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Заключено