Национална олимпиада по здравословно хранене

Форум за всички въпроси, свързани с отглеждане и възпитание на нашите деца; хомеопатична помощ
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Национална олимпиада по здравословно хранене

Мнение от droidd »

Верка,синът виси основно по лостовете, но зимата се попримъква към фитнеса и основно там му пълнят главата с глупости за "полезни добавки" :126 Да не говорим, че според мен това ходене на фитнес при подрастващите уврежда ставите. :1044
Черитка, отново :224
Ver

Re: Национална олимпиада по здравословно хранене

Мнение от Ver »

droidd написа:Верка,синът виси основно по лостовете, но зимата се попримъква към фитнеса и основно там му пълнят главата с глупости за "полезни добавки" :126 Да не говорим, че според мен това ходене на фитнес при подрастващите уврежда ставите. :1044
Дидка, аз си мисля, че твоето момче не прави нищо чак толкова опасно :923
Той има толкова бърз метаболизъм, и добре тренирано тяло, че тези аминокиселини и протеини които поема с тази добавка (добре е, че не са анаболи! разликата е огромна) ще бъдат усвоени, а излишното изхвърлено! :923 Не мисля, че има за какво да се притесняваш :524 :923
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Национална олимпиада по здравословно хранене

Мнение от droidd »

Верка и аз си мисля, че си права :923
А виж за метаболизма , също е така.Главата му е все навряна в хладилника.Последното му хранене е обикновено към 2ч., щото е нощна птица и няма грам тлъстинка.Ама като порастнат и вашите юнаци, ще видите за какво иде реч :221
Ver

Re: Национална олимпиада по здравословно хранене

Мнение от Ver »

droidd написа:.Ама като порастнат и вашите юнаци, ще видите за какво иде реч :221
:221 Много се надявам моите юначки да не висят по фитнесите и да не искат да трупат мускулна маса :221 Но, каквото дойде! Само Здраве да е :524
Публикувай отговор