Бурените на нашата трапеза

djiq

Re: Бурените на нашата трапеза

Мнение от djiq »

Момичета,

не знам къде да си задам въпроса, затова пиша тук?
В "Готвим здравословно" само за треви ли ще пишем или може и други рецепти здравословни разбира се и съобразени с препоръките на Доктора?

П.С. Ако питането ми не е за тук го изтрийте и ми се скарайте, че спамя хубавия ни нов форум.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Бурените на нашата трапеза

Мнение от cchery »

djiq написа:Момичета,

не знам къде да си задам въпроса, затова пиша тук?
В "Готвим здравословно" само за треви ли ще пишем или може и други рецепти здравословни разбира се и съобразени с препоръките на Доктора?
Джия, тук предлагам да си говорим за абсолютно всичко, свързано със здравословното хранене. Без значение дали е препоръчано от доктора или някой друг. Ето пример в моята тема тук, аз съм пуснала линкове на друг хомеопат, класик - Атанас Гълъбов. Те с нашия док хич не се обичат, но пък понеже инфото от Гълъбов е доста концентрирано и в добра уеб-форма го постнах - няма нужда от вражди!! Тук търсим само ползата. Така че, Джия, с радост ще те чакам с нещо интересно и здравословно!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Бурените на нашата трапеза

Мнение от futarela »

Да ,Чери ще готвя ))) ,но само салата ама поне ще ме видите по телевизора
:221
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Бурените на нашата трапеза

Мнение от futarela »

Сиренце - Благодаря ти ! ИЗВИНЕТЕ МЕ ,тогава пропуснах някой неща ,но после се поправих. АКО ИМАТЕ ВЪПРОСИ ОТНОСНО ГОТВЕНЕ не се колебайте да ме попитате - аз съм готвяч по професия мога да споделя опита си по всяко време )))
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
олеся

Re: Бурените на нашата трапеза

Мнение от олеся »

ЗЕЛЕНА СУПА

В петък забърках една вкусна зелена супа: лапад, киселец, спанак, левурда, магданоз, пресен лук + морковки, малко домати, червен пипер и мазнинка (мъничко).

А днес брах коприва и се глася утре да спретна и нея на супичка.
Моите не обичат да добавям ориз или фиде и си я ядем ей така. Диетично и здравословно!
Много се радвам, че зелениите са любими на дъщеря ми, защото знам, че много деца им се мръщят.
Публикувай отговор