С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от droidd »

Cheva написа:На мен са ми казвали, че гладът за сладко е липса на нещо в организма.
:221 бая липси ме гонят и не само на организма.Но ще опитам този бразилски орех, досега не съм имала честта :1044
Чева, радвам се много че си добре :923 :923 :923 :329
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от cchery »

Ей, хората на ПОДата, аз се справих с вчерашния ден - резултатът е минус 1 килце, ама все пак цялостната картинка се стопира на 70 кг. Ей, голям зор с това падане под 70.......... направо вече ми се гади като видя седмица :1062 .

Иначе трябва да ви кажа, че вчера изкарах много, много леко - определено има голяма разлика, когато човек се разтовари малко. Аз не бях пропускала ПОД последните 3-4 месеца и накрая вече ми беше доста тежко да правя такива дни. Но за вчера нямах проблеми. Все още даже не съм се "захранила", т.е. закусвах с банан и сок от моркови и ябълка. Което пък означава, че мога да дам свобода на въображението си какво ще обядвам. :lol: :lol:

Диди, моят глад за сладко поизчезна...... аз бях така целия февруари. А по принцип, не само след като открих детоксикациите, а въобще и преди тях не съм налитала на сладко. И сега почвам да се овладявам.....

Чева, за пореден път ти се възхищавам, че успяваш да си каляваш волята и да си поддържаш режима на живот дори и бременна. Като се сетя за себе си, и мога да кажа, че ........... ти се справяш брилянтно! А малечко-палечко или пък още една малечка-палечка :mrgreen: ще се роди направо подготвен и с ниво поне А-1 откъм знания за здравословен живот! :954 :954

Мони, не намирам време да стигна до залата за тае-бо..... :???: :???: :???: и много ми е мъчно. А е на около 7 минути от нашия блок. Там има и пилатес, йога, зумба, смесена гимнастика, кикбокс, аеробика....... Ако знаеш как искам да пробвам от всичко. :) :) :) Вместо това снощи играх мач с Коко :???: :???: ..... Хайде, не е ли време вече да ни се похвалиш с хубави резултати за килограмите?!?! :roll: :roll:

Зорита и Дейна, я Елате на очна справка за малко?!? :1058 :1058 :razz:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от Мърмори »

Слушам шефе- ей ме на, на очна справка!
Вчера перфектна- 3,5л вода и чай общо,ориз и 2 ябълки. Никакъв глад, само силно главоболие вечерта.Дори през нощта като ставах до WC-то в лявата половина на главата имах чувството, че са ми забодени няколко ножа. Въпреки сериозното количество течности надвечер спрях честото ходене до тоалетна и чак на сутринта разбрах причината, тя е доста червена. :126 Пак имам изненадващ подарък с подранение( както обича да казва Дарчолета) и дали от яд, дали от самата червена причина получих ужасни световъртежи. Но вече всичко е наред, опитвам да гледам напред и да се надявам, че все някога, независимо в кой живот хормоните ми най-накрая ще се нормализират. Явно трябва повечко време за това.Както и да е, днес не посмях да съм само на чай,както бях обещала, затова хапвам и по някой плод. Утре вероятно пак ще оризя, но ще видим как се чувствам. Не съм загубила мотивация, по-скоро ме притесняват световъртежите.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от cchery »

Мърмори написа: Утре вероятно пак ще оризя, но ще видим как се чувствам. Не съм загубила мотивация, по-скоро ме притесняват световъртежите.
Еееееее, тъй кажи, бе душа! Каня те на моята въртележка :1062 :1062 :1062 .... Зоринка, те - световъртежите ще отминат. Със сигурност имаш поне 2 причини - неяденето, както и мензиса! При мен те са само в добавка към основната причина - хронично пострадалия ми вестибуларен апарат. И да ти кажа под секрет - всички световъртежи рано или късно се извъртяват. А пък днес явно е световния ден на световъртежа, защото и аз съм така...... Ама нали при мен е вече и нормално, та не ми пречи :1062 :1062 .

Прегръщам те силно и да знаеш, че всичко ще се оправи! :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
олеся

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от олеся »

Чери, страхотни картинки за подпис и аватар - очите ми се пълнят с тази живителна красота.
Чева, страхотна си, дано така да си до края на бременността, а и след раждането. Аз се издънвам сега, отпуснах му края като родих. Третия месец след раждането бях на шоколадова диета - явно от хормоналния шок. Но какво да се прави. Вместо да сваля, взех че качих.
А за ПОД - аз най-вероятно ще съм в четвъртък.
Зори, чудесно заглавие на темата и успех с мини детокса :954
mam4eto31

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от mam4eto31 »

:954 Здравейте :954

Черитка наистина винаги ни топли сърцата с нейните подписи и аватарчета :923

Чева пък е нашата гордост, искам поне наполовина да спазвам като нейния режим, но пустото месо много го обичам :oops: Съжалявам, че не ви открих преди бременностите, сигурна съм, че сега нямаше да се чувствам така, защото щях да знам как да се пазя от надуване :126 моята грешка беше, че се храних 1 път на ден - вечер!

Иначе аз вчера си направих ПОСД - т.е. за вечеря хапнах айсберг! На обяд хапнах кафяв ориз с магданоз, водата си я пийнах за вечеря, а през деня изядох 2 ябълки!

На 7 най-вероятно ще съм на сватба, така че дайте акъл кога да си направя детокса, МОЛЯЯЯЯ
Чудя се дали да не го направя 3-4-5 и на 6 да захраня, а на 7-ми да внимавам, то няма да е голяма сватба - максимум 10 човека! Ама като знам че пълнолунието ще продължи и на 7-ми и ми е много гадно, та чакам акълче :1044

Айде, сладурки
Хубав ден
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от Мърмори »

Идвам да съобщя благата вест (или не чак толкова за някои), че оцелях, още съм жива след вчерашната въртележка. Вече слязох от нея благодарение на малкичко човешка храна :lol: снощи-малка филийка черен хляб с домашна лютеничка. По-вкусно нещо не съм яла (или поне снощи ми се стори така). Не уважих Кантарев тази сутрин, защото вече ми омръзна-грам надолу,грам нагоре. Каквото-такова! По-важното е,че въпреки МЦ корема ми е много по-прибран от обичайното и дори преместих една дупка на колана. Дали пък най-накрая няма да започна да свалям :roll:
Мони, липсваше ни , добре дошла отново!

Марулкееее, чакам те и теб и не смей много да ми бягаш,щотоооо... :1058 :1058 :1058
mam4eto31

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от mam4eto31 »

Зоритко, не съм ви оставяла, тайничко надничам какви ги вършите, ама пусто много ми се изморяват очите и пръстите като пиша от телефона, та само наблюдавам ;)
Нещо луда умора ме е подгонила напоследък и това се дължи на безсънието, малко нервички ми избиха миналия месец, поради здравословни причини, та писането тук го замених с плетива, направо се побърках от плетене, правя си шал от цветя, на децата разни красотки, та така не пиша, а плета :1062
Ама взехте да ми липсвате, така че време за вас винаги ще намирам :954

Та, дайте акъл за билки, които да ми помогнат за безсънието, че това в комбинация със спорта ме превръща в увяхнала марулка :roll:

:1024 Мецанки пловдивчанки, няма ли да си спретнем една среща :222 Баба Меца ни навестява понякога, та викам да й се явим на очна ставка и да я намачкаме :940

Хубава вечер :923
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от Мърмори »

mam4eto31 написа:Зоритко, не съм ви оставяла, тайничко надничам какви ги вършите, ама пусто много ми се изморяват очите и пръстите като пиша от телефона, та само наблюдавам ;)
Нещо луда умора ме е подгонила напоследък и това се дължи на безсънието, малко нервички ми избиха миналия месец, поради здравословни причини, та писането тук го замених с плетива, направо се побърках от плетене, правя си шал от цветя, на децата разни красотки, та така не пиша, а плета :1062
Ама взехте да ми липсвате, така че време за вас винаги ще намирам :954

Та, дайте акъл за билки, които да ми помогнат за безсънието, че това в комбинация със спорта ме превръща в увяхнала марулка :roll:

:1024 Мецанки пловдивчанки, няма ли да си спретнем една среща :222 Баба Меца ни навестява понякога, та викам да й се явим на очна ставка и да я намачкаме :940

Хубава вечер :923
За безсъние" 1 ч.л. маточина вариш няколко минути на бавен огън в 1 чаша прясно мляко,подслаждаш с мед и заспиваш във въздуха.
Друго-Биоформула 1
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от cchery »

олеся написа:Чери, страхотни картинки за подпис и аватар - очите ми се пълнят с тази живителна красота.
mam4eto31 написа:Черитка наистина винаги ни топли сърцата с нейните подписи и аватарчета :923
Много, много ви благодаря....... много се радвам, че сте обърнали внимание!

Мони, има в здравния форум мисля 2 теми за средства и илачи срещу безсъние - иди в билиотеката и потърси да прочетеш. Ако не си ги намерила, утре ще ти пусна и линковете - сега вече мноооооооого ми се спи! :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от Cheva »

mam4eto31, поискай и ще успееш. Няма лошо в месцето, само да не се прекалява.

Една статия в един блог, която много ми харесва, тя е малко в страни , де. :)
Криворазбраната духовност

Мърмори, браво на теб! Упорита си, ще успееш!

А аз каква гордост съм ... ако не сте вие, нямаше да е същото! :329 :923
Мога да ви покажа тумбака към днешна дата. :1062
12_weeeks.jpg
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Заключено