Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от droidd »

Добро утро !!! :954
Виждам, че всички са се справили повече от перфектно :326
То аз какво да отчитам за един ден :1044 , но не е като без хич :222 Погълнах 2л. фреш с вода, литър зелен чай и сигурно още толкова топла водица.Кафето няма да го броя :1062
И за пръв път досега ансола "не ми подейства" и не бях арестувана в :1114 цял следобяд. Ами то така си било повече от добре. :fan Отдавам го на това, че го изпих в 6ч. и до седем, покрай приготвянето на закуската, не можах да пийна нищо до 7ч. Предполагам, че този един час елиминира така неприятните за мен друг път странични ефекти.
Но иначе още вечерта езикът ми беше серьозно обложен, което е сигурен признак за отделяне на токсините.
zdravez написа:Този детокс ми беше най-лесен като го няма това неприятно чувство на обложения език в устата.
Обложения език, веднага почиствам /изтъргвам/ с чаена лъжичка от корена към върха и после жабуря обикновено със сребърна вода/може клеева тинктура или тинктура от невен/ или сдъфквам парченце карамфил.
Стеф, специални поздравления и най-вече за мъжа ти :524 Абе къде го намери тоя мъж бе ? :423
pepidzheneva написа:хей Дидка аз (а и сигурно много други момичета) само могат да мечтаят за твоите 57 килца...за които ти се ядосваш...
Пепи, тези 57 килца, ме карат да изпадам в ужас, че ще се превърна пак в дебелата лелка, която бях преди време.Минала съм по този път :roll: Трупна 2-3 килца и си казвам: какво толкова, нищо не е, за колко ще ги сваля......да, ама неусетно КАТО НЕ СЕ ВЗИМАТ МЕРКИ, по 2, по 2 и стават близо + 30 отгоре :126 Затова, никаво успокояване и повтаряне на стари грешки :1058
Днес съм 54.8 кг./ефекта -2.2 кг., отдавам на МЦ/ И един ПОД следващата седмица, ще ме вкара в любимите ми 54.0 :fan
Леко захранване днес :524 :954 А на продължаващите-УСПЕХ :923 :923 :923 :329
jasmin

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от jasmin »

Добро утро и от мен! Време е за :529
Както и за захранване :954
Отчитам успешен 3-дневен детокс и минус 2 кг :1099 :1094
Доволна съм. Сега предстои да се опитам да ги задържа. Дано да успея.
Успех на всички продължаващи днес, както и на захранващите :1122
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от futarela »

:954 Добро утро ! Да се отчета , аз съм с 3кг на долу а Кики също. Днес ще захранваме . Утре на Цветница да можем да хапнем нещо. На мен ми се иска да захраня внимателно и по продължително.Вчера мина добре . Боля ме главата втория и третия ден , но беше приемливо. Странното за мен бе ,че солта не ми подейства цели два дни , чак на третия имаше лек ефект. Да видим пролетно дали ще задържа килограмите . Иначе се чувствам страхотно! ДЕТОКСА Е СТРАХОТНО НЕЩО И НИ ДАВА КРИЛЕ ! :221
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от futarela »

УСПЕШНО ЗАХРАНВАНЕ И ПРИЯТНИ ПОЧИВНИ ДНИ! а УТРЕ НА ВСИЧКИ ЦВЕТЯ ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от danid »

Добро утро,

И аз съм с 3 надолу. Сега продължавам разделно, че да не се излагам в конкурса.

Хубав и слънчев ден на всички
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
mary

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от mary »

Добро утро и от мен! Отчитам също тридневен успешен детокс...Вчерашния ден беше ад....Много напрегнат изпълнен с много нервно напрежение ден. Радвам се че устоях , макар че :125 . Вече закусих с ябълка и мечтая за картофките на обяд :223. Ще ми трябва много воля вечерта, защото имам именик, дано не се изложа най-накрая :1058 Успех на всички захранващи и детоксващи :954
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от droidd »

mary написа:Вече закусих с ябълка и мечтая за картофките на обяд
:221 аз макар че бях само един ден, след 2-те ябълки за закуска, току що хапнах 2-3 лъжички картофена салатка......то голямо изкушение тия картофки :955
pepidzheneva

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от pepidzheneva »

Добро утро и от мен...радвам се да видя щастливите ви постове относно отчета след детокса,БРАВО момичета :326 :326 :326
Детокса прави чудеса...както и дава крила разбира се
При мен килограмите са само минус 2,честно ли ми е кажете за един ден детокс-2 кг и за 3 дни отново само минус 2,но аз не се съря все пак снощи успях да влезна в едни дънки (които съм носила преди 4 години,преди втората ми бременност),които ги бях просто отписала,за мен те бяха мисия не възможна...но като ги пробвах,дори ги закопчах ...е малко са ми теснички,но скоро мисля да си ги нося... :222
Така че не само кг-те са важни ,както казва Дидка по- важни са обиколките....
Леко и успешно захранване на всички вас :923 :923
mironi

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от mironi »

Здравейте пречистени, обновени и доволни хора!!!
И добре дошли на новите сладурки!
Аз също бях с вас - макар че не писах. Тежка седмица беше - едни командировки - лошо да ти стане. Но започнах на 5 и днес ще ми е 3-ти ден, който съм решена да изкарам. Малко изоставах с течностите, но днес ще е както трябва, понеже съм си в къщи.
Снощи се радвах на хубавата луна, днес пък тук едно слънчице се е задало. Ще е подходящо и за разходки - да поемем малко слънчеви лъчи!
И аз да се похваля, че този детокс ми е много лек - хич не ме мъчи от към глад. Само на сън ме кара - но то е вероятно защото и цикъла стартира на 5-ти. Кога ще се отърва от това съвпадение не знам.Иначе и през 2-та дни съм минавала с по 3 ябълки. И студът е по-малко.
Варненките станаха много - браво на вас. Ще ви дебна аз и понеже много я обичаме тази Варна с мъжът ми - като нищо ще ви се изтърсим на срещата - особено ако можем да направим и по някой плаж!
Днес ще си купя круши за захранването утре. А също и малко зелена салата с домати и краставици. Абе вече става лесно.
А как чакам дините само........!
Къде се изгуби Чери - липсваше ми нейната намеса!?!?
pepidzheneva

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от pepidzheneva »

Дидка аз съм сигурна ,че няма да се превърнеш в дебелата лелка...с опита и знанията които имаш ,винаги можеш да се върнеш към желаните кг-ми....или по точно да не допуснеш да се натрупат нежеланите...така че само мога да ти се радвам и възхищавам,т.к аз напоследък бях занемарила ПОД-ни и съответно всичко свалено от предния детокс си го възстанових за този един месец,но продължавам,няма да се отказвам... :1062
Аз щях да съм на жито днес,но снощи забравих да си го приготвя,така че ще мисля нещо друго за захранване....,може би и аз картофи да си направя...спирам да говоря за ядене ,че лигите ми потекоха.... :plezya se
И на мен ми липсва Черитка....
Мирони успех на теб ,разбраах че продължаваш и днес :923
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от droidd »

pepidzheneva написа:или по точно да не допуснеш да се натрупат нежеланите.
Пепи, тука е истината вече за мен :524
А на всички, които искат да свалят кг., пожелавам да достигнат желания резултат.Откакто "открих" Детокса и ПОД-а, разбрах, че няма невъзможни неща в тази посока и всичко е в наши ръце. :923 :923 :923
Заключено