Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Свобода на словото
Заключено
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от Kleo »

Изкарах великолепен рожден ден! :1216 :1216 :1216

http://metsababa.net/forum/viewtopic.php?p=43940#p43940

След малко ще се обадя на Центъра и ще ги попитам отново за отстъпка, да видим какво ще ми отговорят. От мен хубав и слънчев ден, приятелки!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от lindorina »

Момичета, честита Баба Марта на всички!
Да ви донесе много радост и сбъднати мечти!
Бъдете здрави!
Прикачени файлове
422985_129567090505096_430732095_n.jpg
(54.77 KiB) Свалено 336 пъти
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от Kleo »

Честит Национален празник, БЪЛГАРКИ !!! Вечно да помним и славим подвига на борците за СВОБОДА !!! Тук може би е мястото да споделя с вас информацията, че днес в централната емисия новини от 20.00 часа по БНТ ще има репортаж от нашия Център, където работя, а темата ще бъде: "Как незрящите виждат Освобождението на България?" или нещо подобно, аз сто на сто ще го гледам, вие ако искате, но поне сте уведомени. Ами това е засега. Приятен почивен ден! :922 :922 :922

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... hipka.jpeg[/img]

[img]http://i.ytimg.com/vi/vhCTLwDYW9k/maxresdefault.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от cvety_rz »

Честит Национален празник!Празник на нашите герои, които не са сред нас сега.Нека да сме смели като тях и да не се спираме пред нищо, за да постигнем целите си!
[img]http://www.interviews-bg.eu/images/Bulgaria_flag.gif[/img]
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
mam4eto31

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от mam4eto31 »

Деси, радвам се, че въпреки малкото присъствие на мецанки си изкарала приятен РД! Жалко, че съм далеко, иначе щях да съм с вас.
Дано мъжо има скоро ходене до София та да се замъкна да ви видя.

Аз споделих в детокс темата. В петък съм на диетолог!!! Казах край на мойте експерименти. Нямам търпение за тази среща. Тя е един от най-добрите и е помогнала на много хора. Освен диетолог е и психолог, та любопитството ми е още по-голямо. Самата тя е била 100кг, а сега е 55. Ще споделям!

Черита, чакаме отзиви и снимков материал.

Прегръщам ви всичките!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от Kleo »

Мони, ще ми бъде изключително полезно и интересно да разбера какво ти е препоръчала диетоложката-психоложка :524

[img]http://m3.netinfo.bg/media/images/16630 ... 0-chaj.jpg[/img]

http://www.edna.bg/svobodno-vreme/pochi ... no-4637495 - Когато Зимата и Пролетта танцуват заедно...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от cchery »

Здравейте. Аз наистина доста се позагубих, но .... имах нужда и от почивка, и от време за себе си. :954 Разбира се, няма да пропусна да се похваля :D , че изкарахме страхотно по време на пътуването ни през почивните дни. Като изключим факта, че Момчил не обича да пътува и омърмора целия свят :126 , всичко останало беше на 6. Дори и времето на 2-и март..... направо разкошотия. Ако някой ви каже да не ходите в Северозападна България, защото била западнала и т.н., не се хващайте на тази въдичка :!: :!: ...... тази част от страната ни си заслужава да бъде видяна точно толкова, колкото всяка друга. Релефът, в който се редуваха широки полета и хълмисти зони много ми напомни на този от моя роден край и определено се чувствах прекрасно там. Е, обезлюдяването на почти цели села е факт..... но ако някой си мисли, че това важи само за тази област, значи не е пътувал из страната.

Направиха ми впечатление интересните и закачливи имена на селата в този край. Даже ще дам пример с 2 такива:

Изображение

Изображение

:1140 :1140 :1140 :1140 :1140

а има да се споменава и пише какво ли още не. :1062

При вида на Белоградчишките скали, Момчил възкликна, че са като умалено копие на Гранд каньон. А на него може да му се вярва, т.к. е бил лично в каньона. Да - чудни са. Прекрасни и привлекателни. Не особено високи и при все - пак така внушителни и изразителни с причудливите си форми, цвят и местоположение. Сякаш някой артист-гигант си е играл с ножче и пластелин - кълцал е тук, рязал е там, отнемал е на други места и са се появили прекрасни неща.

Изображение

Изображение

Има още какво много да се пише, но няма да е днес. Защото иначе как ще ви разкажа за пещерата "Магурата"..... Толкова много неща ме изненадаха в нея!!! Но най-вече момента, в който с огромно удивление открих, че светкавицата на фотото ми не работи :1210 :1210 :1210 ....... А кажете ми сега как се снима в помещение без естествена и въобще светлина (на някои места) без светкавица :328 :328. Когато си разглеждах снимките, се наложи да изтрия около 70% от тези в Магурата :328 :328 ..... Не бяха станали. Но въпреки това, ето ги прочутите пещерни рисунки:

Изображение

Изображение

Изображение

Честно - учуди ме размера на рисунките - някои от тях бяха с височина 40-50 санта!!! :idea: :idea: А аз си мислех, че са съвсем дребни :lol: . И да спомена, ако случайно сте забравили, че са рисувани с гуано - прилепски лайна :221 .

След Магурата отидохме до Видин и разгледахме крепостта "Баба Вида" - впечатляваща. Но има какво още много да се направи по нея, за да е прекрасна!!!! Обядвахме на един ресторант-кораб, закотвен в Дунава :954 и се прибрахме в нашето хотелче, което се намираше в село на около 12 км от Белоградчик. На другия ден се качихме в местност над това село, където има също много интересни скали с червен цвят и строящ се манастир. Достъпът до манастира, особено в зимни и много дъждовни дни, за мен си остава загадка :1215 . На нас ни се наложи (понеже объркахме пътя) да слизаме в едно дере, да се прехвърлим през потока, който течеше в него и после да се се изкачваме още известно време докато попаднем на път :1139 :1139 ....... Но приключението си заслужаваше! :954

Понеделник се прибрахме в София и с най-голямо удоволствие отидох на РД на Деси. Беше много приятна вечер в различна компания. Хареса ми! :954 :954

И такива неща...... Естествено, сега трябва да приключвам, защото ..... стана време да си ходя. Но ще ви чакам тук с вашите разкази за почивните ви дни!

Монка, изгарям от нетърпение да разбера за тази диетоложка, която си избрала, и какво се е случило на консултацията с нея!!! :954 :954

Спокойна вечер на всички! :329
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от DeerE »

Добра вечер и от мен.
Първо да пожелая на всички здраве и късмет с настъпилите празници.
При мен нещата са някак много динамични. В петък ме събори вирус, температура болки в мускулите и главата, кашлица хрема. Успях да се оправя без АБ, нали бяха почивни дни пих повече билки и имах време да приемам инфлуцид през час по една таблетка. Днес съм значително по добре.
В събота вечерта заминахме на селото на мъж ми. Добре си починах там, лежах почти до обяд, след обяда лягах отново с малкия и така. Починах си. Само дето тези дни ми е адски криво, защото почина наш съдебен заседател и може да ви се стори смешно, но ми е мъчно и гадно, все пак три години съм работила с нея. А на всичкото отгоре пък и всички дела с нейно участие трябва да започнат на ново да се разглеждат. Това е къртовски труд с години.
За семейните ми драми какво да ви кажа. Нещата са ту така, ту иначе. От време на време отношенията ескалират, после пък все едно нищо не е било. Нямам нерви да се тормозя за това, смятам че каквото трябва да стане ще стане.
В момента много се обичаме, в следващия не се понасяме. Каква е тази работа дори за мен е загадка, но ще разказвам с подробности когато ми дойде музата.
Поздрави на всички и приятна вечер.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от cvety_rz »

Еми, много лошо за колежката.Когато си работил с някой а на другия ден го няма вече....кофти.
Чери, изобщо няма да си правя никакви асоциации с табелите и хората под тях :1062
А бя я да попитам като пътувате толкова много сувенирчета не си ли купувате :222 За Белоградчишките скали имаме хубаво тройно стерео и за Магурата едни въртящи :mrgreen:
Мони, добре си го замислила с диетоложката.Ще ми е интересно да споделиш как е минала срещата.Аз за сега се справям самичка, но в момента в който зацикля смятам да се обърна към Руми.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от Kleo »

DeerE написа: ... За семейните ми драми какво да ви кажа. Нещата са ту така, ту иначе. От време на време отношенията ескалират, после пък все едно нищо не е било. Нямам нерви да се тормозя за това, смятам че каквото трябва да стане ще стане. В момента много се обичаме, в следващия не се понасяме. Каква е тази работа дори за мен е загадка, но ще разказвам с подробности когато ми дойде музата ...
Миличка, и аз съм така с моя мъж, честно. Станаха 18 години, откакто се познаваме. Ама още се опознаваме, както всички знаете. С ТЕБ СЪМ, при всякакви обстоятелства :922 :922 :922

[img]http://www.public-republic.com/wp-conte ... ursday.JPG[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
ellyto

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от ellyto »

Привет, привет...

Ето най-накрая седнах да прочета и видя какво е ставало тук от последната ми визите :lol:
Първо да честитя Баба Марта! Да се бели и червени, румени и засмени и много хубави неща да ви се слчуват. :1209 :1209 :1209 Желая ви настъпването на пролетта да донесе и повече усмивки, повече приятни емоции и приключения.
Честит 3-ти март, с малко закъснение! Нека се гордеем с нашата земя, нека се борим да запазим свободата най-вече вътре в нас и да бъдем по-задружни и сплотени като общество!
Моите почивни дни бяха много приятни - успяхме да караме на Витоша ски - съоръженията са под всякаква критика, ама толкова зле наистина не съм виждала...жалко....пистата, която е нощната - амииии и тя е една писта, с едни бабуни, нямам думи....вярно, че беше топло и леко кишаво, ама самата писта не е изравнена като хората. Може би сутрин и вечер ще е друго положението. В крайна сметка успяхме да направим 2-3 спускания....после едвам се изкачихме до кабинковия лифт от междинна :1139 :1139 :1139 стълбите направени от метал, на който се хлъзгаш, а пък и са под наклон т.е. да се пребиеш по тези стълби ти е почти сигурна работа....изобщо наистина нещата са зле. После се качихме на лифта уж до 4:30 работи, той пък се оказа, че се изкачва нагоре и после слиза т.е. от междинна станция не можеш да слезнеш направо надолу, ами първо трябва да се качиш до най-горната точка. Качихме се...като стигнахме горната станция ни увикаха, че цяла зима правят компромиси, а лифта работил до 4:30 и аз чак се възмутих и му казах на човека, че няма нужда да ми вика, тъй като аз не съм наясно каква е органзиацията на лифта, още повече че аз съм се качила на него преи 4:30....и такова викане за да видя накрая, че часа в същност е 4:31 :1215 :1215 :1215 :1215 еми как да го коментирам това...откачена работа от всякъде.
Неделя до вторник бяхме в Сандански и беше чудесно. Имаше спа, имаше разходки, времето беше хубаво. Всички ми харесаха мартеничките, абе въобще много хубаво.
Вторник се прибрахме, купих си страхотно овче мляко от Кресненското дефиле....вечерта на гости и така бързо и славно минаха дните от почивката.
Уж вечерта във вторник си легнах рано, а се събудих в 2 и нещо и до 5 будувах, пак се опита да ме зацепи тиквата, ама хубавото е че някак си успях да я преборя този път и да не се активира съвсем главоболието, защото ми е трудно, когато имам такива включвания и то повече от веднъж месечно...
Вечерта пък излизахме с колегите да играем игри. Изкарахме си супер забавно и весело, ходихме в залата за игри в The Mall. Играхме боулинг, не се сърди човече и още едно казва се еър хокей. Беше забавно, а аз не успях на нито една игра да спечеля :221 :221 Прибрахме се супер късно и докато си легна вече беше почти 2 часа...днес съответно отново съм уморена, но обмислям довечера да си легна рано. Предполага се че уикенда ще ходим да караме ски, времето го дават доста снеговалежно, но все пак аз се надявам да е много хубаво и да изкараме добре. Ще видим как ще се развият събитията.
Нещо хем имам, хем нямам тонус напоследък и много би ми се искало да не е така.
Направих няколко картички, които вече мога да ви покажа с удоволствие. Направо ще ви дам линка във фейса да ги разгледате, за който не е виждал нещата, които успях да сътворя през последните месец и малко - Моите куилинг нещица
Еми, много е тъжно това за колежката ти :???: :???: много е тъпо и това с органзиацията на делата, че трябва всичко отначало да се гледа, няма ли как някой да поеме нейната работа? А за мъжа ти, мисля че във всички семейства има раздори и неприятни мигове и моменти, но би било много хубаво те да са сведени до минимум или изобщо да липсват...ама не би. Дано да се изяснят нещата при вас и да се оправите, както сте си били едно време.
Чери, много забавни снимки :221 :221 личи си, че сте изкарали хубаво. Изненадах се, че Момчил не обича да пътува, предвди колко много ходите напред назад...Радвам се, че сте останали доволни от изкарването си. Аз също мисля, че там има прекрасни места за обикаляне, но мен лично пътищата са ми проблем и то по-скоро не на мен а на Тони. Много дупки, много нещо. Последно ходихме във Вършец - еми луда работа беше пътя...а хотела егати надутите цени, честно. Повече там едва ли ще отидем. Аз лично имам страхотни спомени от Белоградчик. Обикаляхме скалите 12 км. по пътека, която я нямаше дефакто, само на картата и на моя добър усет :221 :221 :221 Нищо не видяхме от обиколката на скалите, но после си направихме още една по-друга пътека и ги видяхме, но такова обикаляне и ходене, друг път не сме имали. Беше забавно де.
Малко ти завиждам :plezya se :plezya se за това, че сте успели да видите в магурата рисунките. Ние не успяхме, защото тогава бяха затворени за реставрация...жалко, щот едва ли ще отидем пак там. Но кой знае, времето ще покаже.
Мони, при коя диетоложка ще ходиш? Интересно ми е много с какви впечатления ще останеш. Браво на теб, че си се решила да потърсиш помощ, в това няма нищо лошо. Ще чакаме да ни споделяш всяка стъпка от твоят нов начин на живот.
Заключено