Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
zdravez

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от zdravez »

Привет и от мен! Минавам само да се отчета :) .Успешен 3-дневен детокс и -2,400кг :1099.Ама днес със захранването се изложих :128 . Затова скоро смятам да направя ПОД, та да компенсирам малко.
Момичета, браво на всички :326 . И понеже утре е един много хубав празник-на всички именници -честито :1104
Алекс

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от Алекс »

Здравейте, искам да споделя и моя опит. Изкарах първия си детокс - три дневен с цитрусови плодове. Захранването не го направих напълно както трябва, но нямам големи прегрешения. Чувствам се чудесно, не изпитах никакъв дискомфорт. По принцип съм фен от малка на всякакви природосъобразни лечения, на Лидия Ковачева, примерно.
Нямам много килограми за сваляне, може би един-два, но регулирам хормоналната система.
Мисля, че ще продължа с по едни ден седмично и другия месец пак.
Горе-долу гледам да се храним здравословно, аз не ям месо от 8 години, може и повече - не помня, съпругът ми от 6.
Честито на всички справили се с таз месечното предизвикателство!
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от futarela »

Добро утро и честит празник на всички!!!!! Кантара днес показа 66кг. Ура !
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
олеся

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от олеся »

Моят кантар показва МИНУС 3 КГ. Много съм доволна. Днес стартирах с чай+мед и лимон и 1 банан за закуска, сварен ориз за обяд (без нищо), а за вечеря си мисля за салата от моркови с малко сирене, чесън, лимон, зехтин и магданоз и разбира се 2 л.вода за деня :954
Ако има пролука в дъжда - на стадиона за 20 минути бягане :1062 Ентусиазма, който ме изпълва трябва да го използвам на 100%, за да не изпусна инерцията от детокса. Вече си мисля и за ПОД-овете в предстоящата седмица, но това е за другата тема.
mironi

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от mironi »

Здравейте!
Много се радвам на вашите добри резултати. Браво. Колко е хубаво да се чувстваш удовлетворен и щастлив!
Аз съм - 2.5 кг. Всъщност утре ще е показателно за моите килограми. Но ми направи впечатление, че и вчера сутринта и днес сутринта съм 54 кг, т.е. последния ден излиза, че не съм свалила. Днес захранвам. Чувствам се сравнително добре. Не ми се яде много. Просто ми се е възбудила лакомията, с която трябва да се боря сериозно.
Вчера - на 3-тия ден от детокса ходих и на народни танци. Не бях го правила този номер от страх, че няма да издържа. Абе изморявах се повече, сърцебиенето беше на лице - но с повечко кратки почивки си ги изкарах 2-та часа.
Сега е важно да няма освинване по Великден. От сега се обработвам - така имам успех. Повечко салатки и по-малко тестени изделия.
ПОД-а нещо не ми се отдава. Съумявала съм последните 2 месеца между детоксите да направя по 1 разтоварителен ден с ябълки и течности. Но тези дни трябва да станат поне 3 броя-по един на седмица.
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от Cheva »

mam4eto31 написа:Здравейте, сладурки!
7-ми ден ми е! ...отказ от цигари!
Мамче, успех! С теб сме!
7 дни си издържала, това е много голяма крачканапред. :326 :326 :326 :524
Продължавай все така! :954

Ама такъв ми е кеф да ви чета щастливите, минусови постове! :923 :326
Много се радвам за добрите ви резултати!
Аз установявам, че не ми липсват детоксите. :1062
Но без разтоварващ не мога. :)
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Petigogo

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от Petigogo »

Здравейте и от мен, мама Зори ме покани да се присъединя към вас, но на баткото му текна очето и време за мама не остана :) ,иначе съм доволна от първия си детокс резултата е -3,5кг :923 , много съм доволна и щастлива. Мислех че няма да издържа обаче нямах проблем и съм много горда от себе си. А сега да ви питам ако пия само сок на фазите на луната ще има ли ефект/вместо ПОД/ ,това е от мен за сега май ще стана детокси фен :D !
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от danid »

Petigogo написа:Здравейте и от мен, мама Зори ме покани да се присъединя към вас, но на баткото му текна очето и време за мама не остана :) ,иначе съм доволна от първия си детокс резултата е -3,5кг :923 , много съм доволна и щастлива. Мислех че няма да издържа обаче нямах проблем и съм много горда от себе си. А сега да ви питам ако пия само сок на фазите на луната ще има ли ефект/вместо ПОД/ ,това е от мен за сега май ще стана детокси фен :D !
Добре дошла,

Детокса има най-добър ефект както го правим - деня на пълнолуние и 2 преди него. Солта се пие само тогава.

ПОД - в ден, който е удобен, няма връзка с фазите на луната и не се пие английска сол.

Това са препоръките на д-р Михайлов.

Успех
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Zozo

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от Zozo »

Здравейте девойки :)) Чак сега имам време да се отчета. От еднодневен детокс точно на пълнолунието и след захранването съм минус едно - равносметката - 66 запазени. Дано така си останат, пък ако дръпнат и надолу - още по-добре :1062
Доволна съм! Да живее детоксът!
:923
tita

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от tita »

И аз да се отчета ... въпреки празниците и изкушенията ( признавам, че не захраних както си трябва (без белтъчни храни) :roll: - добавих биричка и 2,3 хапки месо). Иначе стартирах на 65,600, при задържан -1кг от предишния детокс и сега кантара показва 63. :954 Супер съм хепи. Предполагам, че и сега от свалените 2,6кг ще задържа само 1, но смятам че е идеално като резултат. Ако е така след всеки детокс, след 7 месеца ще достигна желаните кг.

От друга страна, много се надявам с детоксите да ми се реши проблема с напуканите капиляри по глезените и прасците. Предполагам, че ще трябва да включа хомеопатия и билки, но ще трябва да се консултирам с книжките на Док, а нещо напоследък не ми остава време да чета.

Спокойна и слънчева седмица, момичета (и момчета :))!
олеся

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от олеся »

Да се отчета и след захранването - свалените 3 кг. са запазени.
Оттук нататък трябва да се контролирам, за да продължа надолу. За утре Марчи предложи ПОД и май ще се включа, нищо че едва приключи детокса.
Заключено