И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
mirka_ss

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от mirka_ss »

Лелеее,забравих да се отчета.Та...както винаги минус два килограма.Но...по-важното е,че се чувствах перфектно...бях забравило това чувство.Страхотно е!
Моите изводи за детокса като цяло:
1.Англ. сол в синьото пакетче се разтваря изцяло,за разлика от розовото :221 ;
2.С детоксикация с цитрусов сок нищо,ама нищо не може да се сравни-нито ябълков сок или ябълки,нито цели цитруси.Не изпитваш глад и можеш да откараш и седмица така :1209 ;
3.Волята,това е нещо,което е вътре в мен,но по-силени са оправданията
респективно мързела :oops:
И накрая,но не на последно място,за един успешен детокс е много важна компанията тук-топлото и приятелско отношение на всички вас.Благодаря,че ви има :922 !
Sladka Debelanka

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от Sladka Debelanka »

Момичетаааа, започнах да търся продукти за сурови десерти, обаче града ни е много смотан и няма смисъл да питам, защото знам как ще ме изгледат. И мислех всичко по интернет да поръчам, ама много големи разфасовките в зоя и доста пари ще ми трябват, и влизам в един магазин , където знам че има диабетичен щанд и си намирам 96 грама какао на зърна! Радвах се като малко дете! По-щастлива от мене няма! Сега търся кокосово масло.
zdravez

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от zdravez »

Здравейте, момичета! От доста време не съм се вясвала тук , но..... ангажименти много -време никакво. Нещо се отпуснах и последните месеци не правих детокси. Януарският също го подминах. :oops: Радвам се на вашите чудесни резултати :326 .
Аз от вчера започнах 90 дневната да вимим дали ще устискам до края.
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от bobichan »

Привет мацки,
Много задачи не мога да се класирам. Знам че вече има друга тема - обещавам да идвам и там. Винаги съм готова да помогна, защото точно тази групичка тук ми помогна на мен на времето :)
Бъни, направила си страхотно захранване! Точно по правилата, поздравления. Дано да ми остане време да ги обобщя в темата за захранване. Аз и следващия път със сигурност ще съм с вас, че ще трябва да пия АБ - ще ми правят сложна зъбна операция за вадене на гаден заблудил се мъдрец :328
Сладка, Успех, ако имаш конкретни питания, споделяй не се притеснявах. В Зноята има доста насипни храни, какаото е най-добре да си го вземаш от там. Иначе на Гайо е по-евтоно, но има голяма разлика в качеството. Иначе кокосовото масло - аз сън май-доволна от ето това, като съотношение цена/качество. Верно че е по-голяма разфасовка, но определено ще го ползваш дълго време. Дори можеш да включиш по 1 чаена лъжичка на ден в диетата - помага за отслабване.
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Заключено