Обещано от Цвети

Публикувай отговор
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Минус 1 кг :954 Относно мерките вземах само на талията - 2 см.То си е повече от ясно, че ще си ги пъпля тия килограми, но войната се печели битка по битка.Спортувам почти редовно, следвам си хранителен режим и нещата си стават макар и бавно.Вече дори не съм разочарована като видя малък минус а се радвам, че го има.Хубаво ми е да си купувам нормален размер дрехи.Всички познати като ме видят и ахкат колко съм отслабнала.Хубаво ми е :954 Но имам още за постигане.Сега следващата ми малка цел е да видя 7 като първа цифра на кантара.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Kleo »

Цвети, браво! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:Минус 1 кг :954 Относно мерките вземах само на талията - 2 см.То си е повече от ясно, че ще си ги пъпля тия килограми, но войната се печели битка по битка.Спортувам почти редовно, следвам си хранителен режим и нещата си стават макар и бавно.Вече дори не съм разочарована като видя малък минус а се радвам, че го има.Хубаво ми е да си купувам нормален размер дрехи.Всички познати като ме видят и ахкат колко съм отслабнала.Хубаво ми е :954 Но имам още за постигане.Сега следващата ми малка цел е да видя 7 като първа цифра на кантара.
Цвети, и от мен имаш огромни аплодисменти :326 :326 :326 . И то не толкова за минуса от килограмите, а за разбирането за тази част живота, което развиваш, трупаш като познание и действително прилагаш. Всеки пост става все по-улегнал, все по-спокоен, все по-уверен. Мен лично това ме радва най-много! И вярвам, че точно по този начин ще дойде и седмицата :) ! Страхотно се справяш, Цвети!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Благодаря ви, момичета.Надявам се с времето да ставам все по улегнала и спокойна.След като минах през всички отъпкани пътеки като гладуване, претрениране, контузии от неподходящи упражнения да ми е дошъл акъла в главата :1062
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
ellyto

Re: Обещано от Цвети

Мнение от ellyto »

Цвети, много се радвам да прочета, че продължаваш с минуса. Последния път беше -20 когато те прочетох, сега си -23 кг - ами бавно бавно, ама са цели 23 кг. Продължавай напред и ще видиш и 7 и 6 и всичко, което желаеш!!! :923 :923
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Елииииии, :922 :922 :922
Как се радвам да те "чуя".Липсваше :922 Съжалявам за всичко, през което си преминала и ти се възхищавам колко си силна :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
ellyto

Re: Обещано от Цвети

Мнение от ellyto »

Цвети, мерси :922 :922
Силата е вътре в нас и просто трябва да я потърсим, защото винаги ще има трудни моменти, които ще ни се стоварват като гръм от ясно небе, в която и да е област от нашия живот.
Ти също си силна и борбена и това е видно по нещата, които се променят в последните години. Продължавай напред с високо вдигната глава и изобщо не се предавай, въпреки че сигурно от време на време някакви неща могат да те сломят.
:922 :922
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Ванчето »

cvety_rz написа:Минус 1 кг :954 Относно мерките вземах само на талията - 2 см.То си е повече от ясно, че ще си ги пъпля тия килограми, но войната се печели битка по битка.Спортувам почти редовно, следвам си хранителен режим и нещата си стават макар и бавно.Вече дори не съм разочарована като видя малък минус а се радвам, че го има.
Цвети, по 1 кг на месец сякаш не звучи много...
Но от друга страна, ако всеки месец сваляш по 1 кг след 5 месеца ще са 5 кг!!! Ами след 10 месеца...? :roll:
Според мен това е много добре! :524
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Минус 1 кг. Днес забелязах, че съм минала средата на линийката за моето отслабване :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Kleo »

Ей, прекрасна новина! Браво, момиче! Щастлива съм заедно с теб! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
ellyto

Re: Обещано от Цвети

Мнение от ellyto »

Цвети, прочетох какво си написала в другата тема за проблема, който ти се е появил и получената диагноза. Направо не мога да си представя през какъв стрес си преминала докато в крайна сметка не са разяснили тук в София какво е положението. Искам да ти кажа, че вече където и да трябва да отидеш на лекар, винаги имай едно на ум от това, което ще чуеш.
Пожелавам ти вече трудните мигове в твоя живот да преминат и да започне поредицата от хубави събития и емоции. :922 :922 :922 Бъди все така силна и борбена личност и не се отказвай по пътя по който вървиш!

Чудесно е да прочета, че имаш още свалени кг. Дано не е на стресова основа, но все пак важното е че продължаваш и имаш още успехи! :922 :922 :922 Ти си стимул за много хора, да знаеш!
Публикувай отговор