Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Свобода на словото
Заключено
Ася

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Ася »

prolet.jpg
(53.65 KiB) Свалено 555 пъти

Здравейте! Днес не личи много да е пролетно, но все пак идва слънцето :954
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от cchery »

Здравейте, здравейте...... Бързам да кажа, че изчетох страхотни постове тук..... а моят пак ще е телеграфен, но ще се реванширам.... При нас тече усилена подготовка с италианското ни пътуване, до което остана само 1 ден. И поради тези неща, гледам да отмятам задачи и в офиса, че зор иначе.

Обещавам да намина пак по-късно вечерта..... Много се надявам да не е обидно едно такова мое никакво появяване тук. :940 :940 :940 Просто исках да се обадя.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от cchery »

ДОБРЮТРОоооооооооо! :954 Помните ли този поздрав?!? Капитан Крабтрий........ от Ало-ало!!! Нека и вашето утро е добро и динамично! Аз снощи си легнах към 10,30 часа и днес съм друг човек :1099 :1099

Аси, къде се намират тези цъфнали дървета?!? :954 Страхотно..........

След малко-мъничко тръгвам за работа и оттам пак ще ви пиша. Но сега, от компа вкъщи ще кача снимките, които исках да споделя още от миналия петък...... а те са свързани със сериала "Ало-ало", за който отворих дума по-горе. :954 Миналият петък с децата гледахме неизлъчвания досега епизод, а после се срещнахме с част от актьорите....... воала:

Изображение

Изображение

А ето и две кратки клипчета от срещата:

[youtube]ayS6zKGXgs0[/youtube]

[youtube]0TcxXF7fxgw[/youtube]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Ванчето »

Чери, влизам само , за да ти пожелая лек път и много хубави емоции в Италия! А след това ще те чакаме отново да ни направиш съпричастни с всичко хубаво, което си видяла и преживяла там! :922 :922 :922
Никога не е късно за ново начало!
Ася

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Ася »

Чери, тези цъфнали дърволяци са изгледът от прозореца на втория етаж на нашата къща. Тази дива природа и спокойствие бяха причината да си купим извънградска вила. Само ако можеше да се отървем и от кучетата, щеше да е рай :1216

Кога ще ходиш в Италия, къде, за колко време, може ли да се скрия в някой от куфарите ти :955

Аз не мога да видя оттук клипчетата, ще оставя за после.

Пишете мнооого :1062
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от cchery »

Мили момичета, имах страхотното желание (много силно) да вляза и да пиша.... дълго и напоително, както аз си мога. В резултат... все още съм в офиса :???: . Както и да е! Исках да ви пиша за срещата ни с актьорите от Ало-ало и как това се оказа една сбъдната мечта... Как все пак успях да им задам 2 въпроса и да кажа в частен разговор (макар и набързо) на Хелга, че за мен е било огромно удоволствие да мога да гледам този страхотен сериал заедно с децата си без да се притеснявам, че могат да видят нещо нехубаво и да благодаря за тези моменти!

Исках да пиша за това как.... вече мога да износвам маратонките на Коки :1062 - кракът му е вече №39, а аз нося 38-и номер ииии вече имам 2 чифта носени-недоносени маратонки. :221 И също така как пък той носи моите суичъри.....

Исках да пиша за това Бела колко цъфтяща беше на патронния празник в училището миналия петък.... представиха индиански танц със съучениците й от клуба по ТАНЦИ в училище.

Щеше ми се да ви разкажа как се оказахме 5 дена с гости и колко приятно и хубаво си изкарахме. Как преди 2 вечери изпихме последната бутилка с френско вино..... Как Бела вади най-кафевите сополи, които съм виждала :1062 :1062 , но въпреки това всичко в главата и мислите ми е наред и не се чуствам притеснена....... Щеше ми се да споделя за зверската мускулна треска, която получих вторник сутринта отивайки на една позабравена гимнастика...... и как събота тичах за трети път на маратона в Южния парк и се представих зле, защото вечерта бяхме яли и пили като за последно.... главоболието при финиша ми даде знак, че нещата трябва да се променят........ Исках и да споделя, че двата килограма отгоре, качени от френските франзели все така си стоят :1140 и се надяват на компания от италиански пици, пасти и спагети :1069 :1069 :1069 ......... Но мога само да маркирам......

Естествено много ми се щеше да мина и да споделя колко горда се почувствах с Коки след като снощи мина родителската серща на класа му..... В общи линии само по измисления предмет ЧОВЕК И ПРИРОДА (бивши физични и химични явления) госпожата не можа да ми каже нещо конкретно и задълбочено. Но чувайки предмет след предмет, че имам прекрасно и умно дете..... аха да ревна...... Естествено, има още доста върху какво да поработи, защото в момента математиката му е за петица, както и българския...., а и двете госпожи са готови за му пишат шестиците - само той да си ги изкара.

Щеше ми се да опиша и радостта с която снощи си взех Бела от тренировка, защото треньорката много я похвали и в знак на това, че все пак слуша и има дисциплина (за съжаление чувам и обратните неща), Бела ще се сдобие с второ индивидуално съчетание......

От друга страна пък.... като знам, че моите постове са като заплаха за хората, които не обичат да четат дълги мнения.... :221 , по-добре все пак.

С две думи - звучи доста похвално всичкото горе, но предпочитам да пиша за това вместо за притеснения, свързани с болести..... ДА, ПРЕДПОЧИТАМ ГОРНОТО! :roll:

Бъни, благодаря сърдечно за пожеланията!!!! Много мило, че мина и ми написа това..... Наистина! :923

Аси, утре рано сутринта летим с децата за Италия - възползваме се от пролетната им ваканция, за да идем с тях в Европа. Маршрутът е Бергамо, Генуа, Пиетра Лигуре (Монако и Ница са в плана, стига да ни пуснат да прекосим границата), Флоренция, Комо...... Живи и здрави да сме...... обещавам да пиша!

Обичам ви иииииии ще ви пиша от Жабокрякево! :1062
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Ver »

Чудесен пост, Чери :)
Дори и тези, които се отегчават от дълги словоизлияния го прочетоха :1062
Поздрав и прятно изкаравне :524
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от cvety_rz »

Чери, лек път и приятно изкарване :954 Страхотен пост :524 Една от най- големите радости на родителите е да виждат как децата им успяват.Радвам се за всичко, което Коки и Бела са постигнали и дай Боже още успехи за в бъдеще.Радвам се и за позитивното ти мислене и усещане въпреки сополите на Бела.
Вер, и аз се поздравих с поздравчето :mrgreen:
Бъни, Рая е на 11 г., Самуил е на 5 г. а Калина май месец става на 4 г. При нас е постоянно шумно и весело и на моменти .. :124
Асе, хубава гледка.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от ellis_stoyanova »

Здравейте,мецанки!
Чери,от сърце ти желая да изживееш това страхотно пътуване по начин,който само ти можеш....а разказите ще чакаме с нетърпение,разбира се :922
Относно успехите на децата-немога да си представя по-голяма радост :954 :954 :954
Аси,как само ти завиждам за прекрасната гледка и къщичката..... :329
Ели,ама ти се позагуби,но като гледам не си губиш времето.Радвам се за прекрасните ти преживявания и ти желая да са още по-по....
Връщах се,четох назад,но нещо ми убягват думите,та така,само набързичко,да запиша присъствие :922
:1119 Нелка,а на теб бързам да честитя рожденния ден на твоето момиче!Бъдете всички здрави,радвайте се на прекрасни моменти заедно,а на Ани-много успехи и сбъднати мечти! :1119
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от DeerE »

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН АНИ. ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА БЪДЕШ ЗДРАВА С МНОГО КЪСМЕТ И ВЕСЕЛ ПРАЗНИК :922 :1105 :1105 :1092 :1005 :823 :956 :1009 :1089 :1091
Ver

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Ver »

[img]http://www.spitzer.caltech.edu/uploaded ... 1282930586[/img]
Честит Рожден ден Ани!
Радвай се на детството си, бъди Нормална и не пораствай
:222

Приятно слушане :), мама ще ти го преведе
Заключено