Упражнения и трениворки в домашна обстановка

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Ver

Re: Упражнения и трениворки в домашна обстановка

Мнение от Ver »

lindorina написа:Ама ,когато има дървен фитнес :221 няма нужда от тях[/color][/i][/b]
Ха ха ха ха! И ти ли цепиш дърва?! :524
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: Упражнения и трениворки в домашна обстановка

Мнение от lindorina »

Ver написа:
lindorina написа:Ама ,когато има дървен фитнес :221 няма нужда от тях[/color][/i][/b]
Ха ха ха ха! И ти ли цепиш дърва?! :524
Ам Чи :221 ,ама сега само прехвърлих за 2часа 5 м3,аиначе обичам да си цепя сурови - то такива кой не може....хватката е сухи дърва да цепиш,че свят да ти се завие :221
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Упражнения и трениворки в домашна обстановка

Мнение от droidd »

:221 Кой както я докара.И аз вчера разбих 6 белтъка на сняг с телта, като гледах да сменям ръцете.
Резултат: мускулна треска в трицепса :955 Е, не много силна, но все е нещо :1140 :1140 :1140
pepidzheneva

Re: Упражнения и трениворки в домашна обстановка

Мнение от pepidzheneva »

Бързам да ви се похваля...от доста време не си бях правила тренировка в домашни условия (проблема ми е веднъж да започна,почна ли няма спиране),но днес се организирах и започнах...изкарах си степчето изпод дивана...избърсах му праха и хайде 1 час си откарах ...след което се чуствам супер...Друго сие човек като потренира,да му се "раздвижи"кръвта както се казва...Аз имам може би около 15 диска с упражнения на различни инструктори ,но любимия ми е със степа на Гилад....
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Упражнения и трениворки в домашна обстановка

Мнение от droidd »

Браво, Пепи ! :326 Продължавай в същия дух :524 Трудното е само, докато се изгради, като навик.
Кой ли го казва :221 Пак съм си зарязала гимнастиката в последно време иииииии..........винаги имам железни оправдания пред себе си :128
Крайно време е да влизам в пътя :1058
MortishaAdams

Re: Упражнения и трениворки в домашна обстановка

Мнение от MortishaAdams »

pepidzheneva написа:Бързам да ви се похваля...от доста време не си бях правила тренировка в домашни условия (проблема ми е веднъж да започна,почна ли няма спиране),но днес се организирах и започнах...изкарах си степчето изпод дивана...избърсах му праха и хайде 1 час си откарах ...след което се чуствам супер...Друго сие човек като потренира,да му се "раздвижи"кръвта както се казва...Аз имам може би около 15 диска с упражнения на различни инструктори ,но любимия ми е със степа на Гилад....
Pepi, би ли споделила повече за степа на Гилад.
Аз също напоследък съм изоставила упражненията,но пък започнах работа,а тя е свързана с доста ходене и физ.натоварване.Явно ми действа добре,защото мерките ми започнаха полека да се свиват. :221
pepidzheneva

Re: Упражнения и трениворки в домашна обстановка

Мнение от pepidzheneva »

Mortisha това за което говорих е степ аеробика на GILAD( името на инструктора)...опитах се да открия нещо в нет-а,но за съжаление не успях цяла тренировка а само откъси
" onclick="window.open(this.href);return false;
можеш да видиш на този линк ,за какво става въпрос.
Ти щом си започнала работа,която е свързана с повече движение,може би вече нямаш нужда от тренировки...а и няма да ти остава време за такива предполагам.Аз все още си гледам малкия в къщи и знаеш как е......А след второто раждане и мен нещо ме е хванал големия мързел.....и аз като теб между двете раждания преди 4-5 години бях редовна в залата за аеробика поне 4 пъти в седмицата, а в останалите дни или във фитнеса или на вън тичах.....
Трябва да се взема в ръце че приличам на мишелинче... :126 :126 :126
pepidzheneva

Re: Упражнения и трениворки в домашна обстановка

Мнение от pepidzheneva »

Благодаря droidd за подкрепата...ти не си забравяй гимнастиката моля те....трябва да влезнем в правия път.......но пък ти караш колело,което аз не правя,тъй че пак не си съвсем обездвижена..... :plezya se
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Упражнения и трениворки в домашна обстановка

Мнение от Cheva »

Моето кардио е на Елън Барет - ето реклама за него.
Както казах и по-нагоре, стремя се 3 пъти седмично да го правя,
като за начало. Харесва ми, но коремната област се засяга твърде косвено.

На същата инструкторка намерих друг комплекс озаглавен "Упражнения за отслабване":
първа част и втора част. :)

Миналата зима, когато започнах по-сиситемно да тренирам удома го правех вечер,
след работа. Сега изместих режима - ставам в 6 и разполагам с времето до 7ч.,
за да се разсъня, да се настроя и тренирам поне 30 мин. :plezya se
Лошото е, че в 6 още е тъмно...и трудно ми се получава ставането. :1062
Пък и моят мъж, все още се измества в хола, по някое време през нощта, че му ставало горещо :126
С половин уста се оправдах :plezya se и си признавам, че не успявам повече от 1-2 в седмицата. Но определено, когато успея да тренирам сутрин, през целият ден имам тонус. :954
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
MortishaAdams

Re: Упражнения и трениворки в домашна обстановка

Мнение от MortishaAdams »

Pepi,намерих доста (поне десетина)филмчета с аеробика на Gilad ето тук:

http://rutracker.org/forum/viewforum.php?f=1544" onclick="window.open(this.href);return false;
Тук има каквото душа иска на човек,за да спортува вкъщи. :221
Изглеждат много интересни.Ще взема да се пробвам веднъж и с тях.

Cheva,програмите на Елън Барет са добри,но на мен ми е леко скучновата.Имам 5-6 нейни диска и съм ги пробвала,но не ми харесват.Но това е въпрос на вкус. :524
pepidzheneva

Re: Упражнения и трениворки в домашна обстановка

Мнение от pepidzheneva »

Благодаря Мортиша....ще разгледам сайта...на пръв поглед видях интересни неща.... :222
Публикувай отговор