Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-тема/

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Нели »

Вер, :922 :922 :922 :922 :922 :922

Ако ти се плаче, просто плачеш и това е. После идва един момент, когато човек си казва "Стига толкова" и плачът спира.
Не зная какво да ти кажа конкретно по въпроса за астмата. Просто те прегръщам!

Ванче, мисля, че липсата на разрешение е по-лошо от негативното развитие понякога. Дано да се наредят нещата. Стискам палци!

Нашият татко пак се опитва да изнудва по финансовите въпроси, вече направо ми идва... :126 Цялата работа е толкова проста, а той го прави неимоверно сложно. И всичкото това от страх. Да, страх го е, че децата няма да искат да общуват с него. Той си мисли, че това ще се получи, защото ще ги настроя така. Истината е, че това се получава, защото те виждат какво прави. Той буквално го предизвиква. Толкова ме е яд, че така става. Винаги съм мислила, че която и жена да обича, децата са си деца и отношението към тях не се променя. За съжаление се оказва, че не е точно така. :cry:
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Сиренце »

Вер, :922 :922 :922
Знаеш, но и аз да си кажа - детската астма се израства. Даже точно в неделя си говорехме с една жена, чието внуче преди 5 години беше всеки месец в болница. Тогава им разказах за хомеопатията, те отидоха във Фитолек и днес вече детето е напълно здраво.

И престани да търсиш "под вола теле"! Невинаги причината е в нас - направили нещо, ненаправили друго, просто понякога нещата са такива каквито са. И най-доброто за нас и околните е да ги приемем и да се съсредоточим върху моментното решаване на проблема, а не да се да се питаме защо. Покажи на Ава, че си уверена, че ще се справите, че знаеш какво правиш и то е най-доброто за нея. Говоря от опит - децата боледуват най-дълго, когато се страхувам.
Последно промяна от Сиренце на 08 Ное 2016, 18:05, променено общо 1 път.
Ver

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ver »

Да, прави сте!
Точно така е. :923
Аз пък си имам цели 2 докторки от Фитолек :1062
Но първо искам да чуя иглотерапевтката,
защото не е хубаво да смесват няколко
енергийни практики.
Ще ги правим последователно.

Уф, че тъпотии Нели!
Каквото човек си направи, друг не може
да му го причини.

Имат право хората с тая приказка.
Дано и при теб спрат гадостите :923
Иначе виждам,че раздялата лично на теб ти се
отразява много добре :524
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Нели »

Ver написа: Уф, че тъпотии Нели!
Каквото човек си направи, друг не може
да му го причини.

Имат право хората с тая приказка.
Дано и при теб спрат гадостите :923
Иначе виждам,че раздялата лично на теб ти се
отразява много добре :524
Раздялата ми се отразява добре, защото сега съм повече аз от преди. Имам предвид, че съм повече себе си.

Обаче, нещата вървят към дълъг и мъчителен съдебен процес, който ще измъчи децата. :cry:
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Ver

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ver »

Нели написа:Обаче, нещата вървят към дълъг и мъчителен съдебен процес, който ще измъчи децата. :cry:
Най-странното е, че той си мисли,
че по този начин ще се сближи с децата?!?!?!
Това е някакъв абсурд ... :1044
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от cchery »

Добро утро!!! Момичета......, извинявам се, че хич ме няма тия дни. Обещавам, че след събота нещата ще се оправят... Прочетох всичко назад, но нямам акъл да коментирам в момента. И при все................ Верче, аз вярвам, че ще се измъкнете от астмата при това без тежка артилерия. Не знам, така го чувствам.

Нелка,.... не познавам отношенията ви, че дори и вас двамата. Това, което се случва и което очакваш от развода, е много неприятно...А може и трябва да е различно, защото елементарните човешки отношения го изискват.... Лошото е, че в старанието си да бъдем такива и онакива, интелигенти и умни, практични и съобразителни и какво ли не друго, забравяме, че първия вариант на това да бъдем хора, е да живеем и общуваме простичко.....

Косчето ми става днес на 14 години!!!! :954 :954 Трудно ми е да повярвам....., но такъв е животът!!! И аз съм щастлива, че го имам (живота и всичките му прекрасни "странични" ефекти :954 ) и че ми е дадена възможност да го живея, да се радвам, да обичам, да чувствам, да се боря и да БЪДА!!!

Изображение
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от dexter »

cchery написа: Косчето ми става днес на 14 години!!!! :954 :954 Трудно ми е да повярвам....., но такъв е животът!!! И аз съм щастлива, че го имам (живота и всичките му прекрасни "странични" ефекти :954 ) и че ми е дадена възможност да го живея, да се радвам, да обичам, да чувствам, да се боря и да БЪДА!!!
Чери, Коки е голям Убавец :923 ! Да ти е жив и здрав, пожелавам му да реализира мечтите си, да се чувства пълноценен и щастлив, да не го мъчи много пубертета :221 . Пожелавам на цялото ви чудесно семейство хубав ден и весел празник :954 !
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Нели »

Чери, да ти е жив и здрав Коко! Пожелавам му смелост, сила и ведър поглед, а също и способността да усеща момента и хората около себе си. Отглеждаш хубав и добър младеж и, вярвам в това, бъдещ свестен мъж и баща. На теб пожелавам възможността да споделяш важните моменти от живота му. Хубав празник!
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Ver

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ver »

Честит рожденик, Чери!
Нека расте свободен!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Kleo »

Честит празник на всички СВОБОДОЛЮБЦИ - 27 години от онзи 10 ноември 1989...

Честит личен и семеен празник на Чери! :1211

Жив, здрав и много щастлив да е Коко!!! :524 :954 Слънце по Пътя му. Винаги Любов да сгрява душата му. Това му желая. Светлина, Яснота, Топлина...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ванчето »

Чериии, :954
да ти е много здрав, щастлив, успешен и уверен рожденика! Нека никога не спира да следва мечтите си! А вие като родители много да се гордеете с него! Весел празник!
:923
Никога не е късно за ново начало!
Публикувай отговор