Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-тема/

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от dexter »

cchery написа:И ви моля да го приемете безкритично, без да ме подлагате на "ама", "не е точно така" и т.н. :D . Моля ви!!! Иначе ще си говорим още за годинките, а те са най-хубавото, което имаме в този живот, защото ни дават всичко - времето, необходимо ни да обичаме и да изживяваме!!! :922 :922
Ей, Чери, добре че добави това изречение, че иначе щях да ти опонирам сериозно :221 ! Но сега ще се въздържа - както се казва, всички вървим в една посока и все натам сме тръгнали :923 .
Яна е болна - червено гърло и температура. Водих я на хомеопат, вчера бях обнадеждена, но тази сутрин пак се сдухах. Не е кой знае каква болест, защо ми действа така, просто не разбирам.... В такива моменти малко ми дотежава ролята на самотна майка - тичам да я водя на лекар, организирам да си взема лекарствата, тичам при джипито за бележка, записвам я на състезания, ходя на работа със закъснение (където е пълна лудница и понеже няма оправия, вместо да работя, пиша постове във форумите :plezya se )...
Хубав ден и от мен, с повече усмивки и по-малко мрачни мисли :923 !
Ver

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ver »

Сдухала си се, щото така.
Без обяснения или защото е Ноември,
и деня се смалява и смалява, и защото
Слънчо е дефицит ....прозаично...
На мен Цони ми го обясни оня ден с
две думи :1062

Бързо възтановяване на Яна!
И когато това стане изведнъж ще ти стане по-добре!
Прегръдки :923 :923 :923
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ванчето »

Явно влизаме в сезона на масовите сдухвания....
И на мен в последно време не ми пее петела изобщо.
Явно не съм и добра компания като събеседник, щом и най-добрата ми приятелка леееко ме отсвири по-рано... Стана ми много криво, защото когато тя е така, аз не постъпвам по този начин. :cry:
Има и такива дни. Дано само минават по-бързо.
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Kleo »

Аз се чувствам идеално,
давам ви от моето слънчево настроение
и великолепно-щастлива жизнена енергия, вземете си, приятелки :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от danid »

Я да дойда да ви поразвеселя и вдъхна кураж. При мен понеже има ужасно много какво да се поправя /в офиса/ и сега съм като войник и се чувствам много по-добре, дали по тази или по друга причина всички сме и здрави и тук и в къщи. Имам и няколко декемврийски партита за организиране, така че време за мислене как съм няма. От днес започнах за първи път ви живота си пост, не знам дали да го казвам, че кой знае до кога ще издържа, но започнах и това е важното. Не знам дали това е рецептата, но със сигурност здравето на децата доста зависи от състоянието на майката, което мен винаги ме е вкарвало в още по-големи драми и кризи. Като се замисля с възрастта съм все по-добре, значи и тя е хубаво нещо. Изобщо живота е прекрасен :221, да, да, аз съм не са ми хакнали профила. Тази лудата Даниела, която все нещо се оплаква и мрънка. Както и тогава подозирах като нямам достатъчно работа и какви ли не глупости измислям.

Момичета, пожелавам само бързо да се справите с тези нещица, които се опитват да ви сринат в момента и да намерите верния път за себе си и семействата си още по-бързо. Нека много скоро сме всички пак тук, споделяйки прекрасните емоции, свързани с тези предстоящи най-светли празници.

Вер, в тази връзка е време за картички, не мислиш ли? Как е кучо? Аз съм влюбена в него, като играчка е.

Чери, на хоротека кога ще ни водиш казваш? Не съм виждала тук какво научи и ходиш ли още на хората?

Ще правим ли коледна срещичка, Дами? Изпуснах ви напоследък, макар че стриктно изчитам всичко тук, но не винаги пиша.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от cchery »

Добро утрооооо!!! А, бе...... дали да не се поразкършим?!

[youtube]9O7Gc8fmAAU[/youtube]

Не че на мен ми е блеснало и светнало, но....... пак ще кажа, пък Декс да си опонира :1062 :1062 - не виждам какво да им пустосвам на годините когато след тях няма нищо...... това поне го знам. Има дни и дни..., и при все хубавите са много повече от тъпите..... Няма как да живеем за тъпите дни, затова нека живеем за хубавите...... Какво друго да кажа?!? Години живях като болна от рак..... Не, не бях. Но така живях. Да видя, да зная, да усетя хората, които се борят с тази болест. И какво?!? Какво постигнах?!....... НИЕНТЕ!!! Едно голямо нищо! Само нещастие. Само тревога. Само страх. Паника....... уплах. Заподозирах децата минимум по 50 пъти на ден, че са болни от нещо неличимо и се разболявах и с тях...... Какъв е резултатът при мен?!? Една унищожена на 40% Анелия, която е пренебрегнала изцяло същността си "в името" на това да вижда само черното, да живее в дупка и да се оплаква..... Ами НЕ!! "Тази скапана държава", "баси и живота" и род такива ги оставям на другите.... Аз няма да съм такава личност!

Това е моето разбиране!!! Никой не е длъжен да бъде като мен. Само се надявам.... при всяка една от нас "да изгрее слънцето" - днес, утре или когато.... :923 :923

Декс, бързо да се оправя Яна...... няма лошо да отпускаш напрежението в офиса с писане на постове :1062 :1062 .... Винаги съм казвала, че работата няма крачета и не бяга от нас :1209 :1209 . Хайде, горе главата, и слънчев ден!!!

ВеронИк, :954 :954 кажи какво става с вас?! С Ава, по-специално?

Дани, успешен пост на тебе. Радвам се, че си се насочила към тази стъпка. Яяяяя, кажи какво е това "вълшебно" хапче, което те накара да напишеш следното:
danid написа:Я да дойда да ви поразвеселя и вдъхна кураж. При мен понеже има ужасно много какво да се поправя /в офиса/ и сега съм като войник и се чувствам много по-добре, дали по тази или по друга причина всички сме и здрави и тук и в къщи.
Май наистина, като сме заети активно, и.... комай всичко е наред. Хахха..... За хоротеката - снощи бях на първия час в начинаещите групи. Досега ходех с група, която са стартирали през април и беше малко назорно. Но сега съм "първолаче" и нещата ще станат по-лесно. Приятно ми е, и то - много!!!! Момчил също дойде с мен. :954 За съжаление и тази, и идната седмица ще изпускам втория ден за репетиции, т.к. утре сме на БЕНЕФИСА на ансамбъла ни в Арена Армеец, а другия четвъртък - на театро. Но..... ще си наваксам. И тогава...... за тазгодишното Коледно парти като нищо да идем на хора :razz: :razz: . Между другото, аз настоявам да си направим това събиране, така че..... хайде на идеите!!!! :?:
Ванчето написа:Явно не съм и добра компания като събеседник, щом и най-добрата ми приятелка леееко ме отсвири по-рано... Стана ми много криво, защото когато тя е така, аз не постъпвам по този начин. :cry:
Ванче, съжалявам да прочет това!!! :???: Струва ми се, че прозирам 2 варианта на тълкуване на горното - първият: ти, понеже си в нещо като "дупка", да си по-чувствителна и да възприемаш иначе нормални реакции за крайни. Или пък..... наистина да мърмориш и да се оплакваш повече. Сега ще кажеш, че само теб соча и обвинявам, но......., ако не е така, то се замисли това момиче наистина ли е най-добрата ти приятелка? :922 :922 :329

Аз, признавам си, напоследък направих решителни крачки в моя живот по отношение на приятелството и...... наместо да съжалявам за хора, които чувам все по-рядко, аз съм щастлива...., свободна и нефалшива. Така се чувствам!!! Десундер, затова искам да се видим с теб и да си говорим!!! И дали този петък не е нашия ден?! :222 Или събота?!......
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Kleo »

И аз искам много да те видя, Ани!
Знам, че ще се видим точно тогава, когато е моментът за това.
Силно те прегръщам, мила моя сестрице :940 :940 :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ver »

cchery написа:ВеронИк, :954 :954 кажи какво става с вас?! С Ава, по-специално?
Харесва ми :)
Много е френско :)

Ами Авичка сега е добре.
Пие всичко ..., включих глутена, но
с млечните ще почака.
Тя свикна вече :)
Само шоколад ѝ се пряжда от време на време.

Сега няма задух, ходи на танци.
Явор си смени работодателя.
Надявам се да е за добро :)

Аз бачкам, Мони има РД в петък :)
Ще ги водя на готин филм,
чудя се, дали да не го гледам и аз,
ама като ги знам тийнейджърите,
сигурно ще ме изгонят :1062
То пък аз не съм длъжна да ги слушам :fan :idea:

Не ми се пише дълго :)
Нямам против срещичка :),
но едва ли ще мога тая седмица.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ванчето »

cchery написа: Май наистина, като сме заети активно, и.... комай всичко е наред. Хахха.....

........
Ванчето написа:Явно не съм и добра компания като събеседник, щом и най-добрата ми приятелка леееко ме отсвири по-рано... Стана ми много криво, защото когато тя е така, аз не постъпвам по този начин. :cry:
Ванче, съжалявам да прочет това!!! :???: Струва ми се, че прозирам 2 варианта на тълкуване на горното - първият: ти, понеже си в нещо като "дупка", да си по-чувствителна и да възприемаш иначе нормални реакции за крайни. Или пък..... наистина да мърмориш и да се оплакваш повече. Сега ще кажеш, че само теб соча и обвинявам, но......., ако не е така, то се замисли това момиче наистина ли е най-добрата ти приятелка? :922 :922 :329
Много, ама много си права Чери! Когато сме заети с нещо не мислим за "глупости". Защото днес вече виждам нещата по друг начин и ясно си давам сметка, че наистина са глупости! Права си и за това, че явно аз съм по-чувствителна в момента и съм изтълкувала думите и действията по неправилен начин. Нямам съмнения, че приятелката ми наистина ми е приятелка - нашите отношения са преминали през всякакви изпитания през годините и са се доказали не веднъж във времето. Просто на мен ми беше криво, това е. По принцип се старая да не мрънкам когато съм в такъв момент, но може и да се е получило така. В крайна сметка всичко е добре когато свършва добре! Просто трябва да проявя търпение - това е. Толкова много се бях ентусиазирала от идеята да се местим, че новината, че трябва да останем още минимум 2 месеца буквално ме попари... Но пък както се казва - броените дни бързо минават, ще дойде и този момент!

А иначе от вчера мога да ви се похваля с две неща: първото е първата 10-ка на Гого на контролно по математика! До сега е имал 9.5, 9.7, но пълно 10 - за първи път! И това разбира се много ме зарадва! Втората новина е, че вчера треньора по футбол е казал на мъжа ми, че иска да включи Гого в отбора, за да може да ходи на мачове и да играе в така наречената "лига" :razz: . От всичките трениращи с Гого деца е избрал само 4. Това също ме прави много щастлива, но малко се притеснявам да не стане така, че мачовете да съвпадат с българското училище, което е в събота и да се наложи да избираме едно от двете... Искам детето да се развива и в двете неща, но едното да НЕ е за сметка на другото. Утре ще има събрание и ще разберем как ще станат нещата с футбола. После ще го мислим...

Дани, Деси, благодаря за позитивизма! :954

Вер, радвам се, че нещата при вас се подреждат! Успех на мъжа ти в новата работа!
Никога не е късно за ново начало!
Ver

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ver »

Промяна, а Ванче :)
Дано се получи както ти се иска :524
Браво за постиженията на детето :326

И аз искам, да се местя,
да бъда на ново място,
но очевидно нещо ме спира
или не е сега момента (макар и да ми
се струваше почти подходящ :222 )
Ver

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ver »

danid написа:Вер, в тази връзка е време за картички, не мислиш ли? Как е кучо? А
Картички, а?
Отдавна не се бях замисляла. Много обичам :954
Ако намериш после какво да правя с 50-тина
(или повече :1028 ) коледни картички, добре :1062
Щото като започна и не мога да спра :),
а после че чудя какво да ги правя ,
обаче удоволствието, ах! Харесва ми :)
Та, ако ти трябват да пращаш с удоволствие ще
ти направя :)
Само трябва да кажеш по-рано, че нямам
материали в момента :)

Кучо е добре :)
Беснее и расте. След 2 седмици
сме алерголог, да видим дали ще ни изненада ...
Като гледам всички хора я харесват, няма да
остане без дом.
Публикувай отговор