Обещано от Kleo

Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от cchery »

vihrogonche написа:След вчерашния ПОД съм отново 55 кг (че бях тръгнала да вървя нагоре напоследък :128)
Целта ми за 8 март да се похваля с кг след житния режим, тоест 54, ако може кантарът да покаже 53, хич няма да му се разсърдя :1062
Напоследък толкова задачки и мислене за куп неща, че калкареята ми е излязла от главата :shock: , не може да бъде! В смисъл, забравила съм за нея и още не съм си я купила. Колко е хубаво, че реших да се вясна ДО СТЕНАТА, та да се присетя за нея. След детокса ще започна да я приемам, твърдо съм го решила вече. И този път няма да я забравя. ОБЕЩАХ :923
Уф, най-лошото е, когато след даден режим, килограмите почнат пак нагоре да отиват......... Деска, ще се справиш! :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
мама на мария

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от мама на мария »

Вихрогонче,от твоите кг. се мотивирам и аз.Все се надявам да помръдна малко,но да си призная винаги,когато си правя предваритено планове все нещо ми ги разваля.Иначе за каркареята-ще ти напомняме ако трябва,не се притеснявай.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

Мерси, милички :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
deina0071

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от deina0071 »

Браво моите поздравления :326 Карай все така и ти пожелавам от сърце след детокса да си 52кг :221
мама на мария

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от мама на мария »

Дейна,хвърли едно такова пожелание и към мен,та туко виж се сбъдне ;) Вихрогонче,чакаме да видим добрите резултати :954
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

Поръчах си калкареята днес сутринта от една аптека - утре сутрин ще е вече у мен :)
Реших да попрочета малко за това хомеопатично средство и вижте какво намерих:
КАЛКАРЕА КАРБОНИКА 9 СН

ПРОИЗХОД:
черупка на стрида (варовиковия слой)

ОСНОВНИ ПОКАЗАНИЯ:
* ринофарингити
* отити
* ангини
* полипи в носа и синусите
* астма
* бронхит, бронхиолит
* атопичен и себореичен дерматит
* екзема
* седалищен еритем
* брадавици
* диспепсии
* жлъчно-каменна болест
* полипоза на пикочния мехур
* наднормено тегло, хиперлипидемия
* преддиабетни състояния
* закъснение при прохождането или поява на млеяните зъби

КРИТЕРИИ ЗА ИЗБОР:
* нарушение на метаболизма на въхлехидратите, мазнините и пикочната киселина
* наднормено тегло
* хипертрофия на шийните лимфни възли, дължаща се на често повтарящи се заболявания на УНГ
* свръхчувствителност към влажен студ
* тромава физика, съпроводена с липса на гъвкавост в ставите (хиполакситет)

Още за: КАЛКАРЕА КАРБОНИКА 9 СН (CALCAREA CARBONICA 9 CH), цена и информация
от framar.bg


Източникът - http://apteka.framar.bg/30000115/%D0%BA ... 1%81%D0%BD" onclick="window.open(this.href);return false;

Освен наднорменото тегло, имам и бронхиална астма - тоест с 1 удар - 2 заека!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
мама на мария

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от мама на мария »

Вихрогонче и аз съм с бронхиална астма,затова най-вече се навих да я пия тая калкарея,не само да ми помогне с теглото,заради ленивите ми черва,но и астмата да се махне,че тия помпички да ги хвърляме вече.
Успех ти пожелавам и стискам палци :524
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

CALCAREA CARBONIKA 9CH - 2x3 зрънца - регулира обмяната. 10-15 минути преди и след нея не се приема нищо. Кофеин и ментол (като антидоти на хомеопатичните средства) са позволени, стига да се спазва интервалът между приемите, т.е. калкареата може да се приема 10 минути преди/след кафе, паста за зъби, дъвка.

Започвам я от днес и си копнах тази информация от теоретичната част, към която бях насочена.

БЛАГОДАРЯ от сърце на всички ви за вниманието, подкрепата и поощрението! Всичко добро, което сте насочили навън, да ви се върне стократно обратно, това ви пожелавам! Днес кантарът отчете желаните от мен 54 кг, много съм доволна.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

Стоя си 55 кг. Хем съм доволна, че не качвам, хем ми е гадничко, че не продължавам да свалям (засега).
Вчера обикалях дълго време в парка с детето. Определено се върнах тонизирана, със зачервени бузи и пълна с енергия. А днес по дънките си съдя, че явно съм свалила и някой и друг мм от дупето и краката си, някак по-хлабаво ми стоят и ги усещам по себе си. Поредното доказателство колко важно е физическото натоварване и колко много съм се застояла напоследък...
Ще продължавам да си правя ПОД веднъж седмично, както и детоксите по пълнолуние.
Ще контролирам колко и какво ям. Ще гледам да не стана отново "ламята Спаска"!
Ще започна кратко сутрешно раздвижване сутрините, на музика, коремни преси, клякания.
Ще ям повече сурови плодове, зеленчуци и ядки. Ето, идва пролет, ще е по-лесно!
Ами това е засега от мен. Отчитам прогрес, но има какво да желая още от себе си!
Все пак есента бях цели 62 кг, преди да се взема в ръце. После дълго време поддържах 58 кг. Благодарение на житния режим през февруари смъкнах до 54 кг. Но после си върнах 1 кило. И така в момента съм 55 кг, а целта ми си остава 50 кг.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от Kleo »

В момента съм 56 кг.
Добре, че е детоксът, че иначе сигурно щях да съм повече. Защото напоследък отново се отдадох на повечко ядене, а гимнастика не правя редовно :1053 За бой съм :1058 :128
Обаче вместо да се "ям" сама себе си, си изпих калкареята току-що и сега пускам динамична музика, за да се раздвижа малко! Че идват празници... и не бива да се уливам... а да си преследвам мечтата да се видя отново 50 кг и този път трайно да ги задържа! Дойдох тук, за да се мотивирам пак и за да повдигна духа си. Благодаря ви, че ви има и че ме подкрепяте така!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
pepidzheneva

Re: Обещано от ВИХРОГОНЧЕ

Мнение от pepidzheneva »

Супер си Вихърче!
С теб сме!
Публикувай отговор