Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Булка Марулка

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от Булка Марулка »

Пък аз пък писах и не виждам къде съм си забила коментара :mrgreen:
Детоксова, макар и не идеална. Чак в 12 си изпих солчицата. До тогава нямахме вода :mrgreen: Леко назад с течностите, но ще гледам да наваксам.
Успех на всички!
jasmin

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от jasmin »

Да се отчета и аз - стартирах днес с английската сол, досега - едно кафе, 1 л. вода и по една ябълка и портокал. Смятам да съм на комбинация от цели плодове и сокове, че от това цедене ще направя яки бицепси :1055 :221
Още не съм си взела цитруспреса и карам на ръка, а това си е сериозен труд :221
Това на което ще наблегна е водата, че все нещо не се погаждаме с нея :128
Сега си ходя с бутилка вода в чантата и всички градски тоалетни са мои :lol: освен това посещавам и всичките си познати с офиси и wc по пътя. Достойно занимание :1062
Хайде успех на всички и много свалени и задържаникилограми!

Чери, благодаря за чудесния старт на детокса!
Мърмори, благодаря за темата!
Stef

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от Stef »

Момичета, сетих се да ви питам за цеденето на соковете - има ли значение как се цедят - на ръка, с преса или сокоизстисквачка?
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от Мърмори »

Stef написа:Момичета, сетих се да ви питам за цеденето на соковете - има ли значение как се цедят - на ръка, с преса или сокоизстисквачка?
Абсолютно никакво.
zdravez

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от zdravez »

Аз също стартирах днес.Изпих си сутринта англ.сол (първия ден е :1052 , на следващия нямам проблем).Нещо пак не ми върви много с течностите, но до довечера ще се постарая да наваксам.Иначе до тук съм на 1 кафе, 1 чай, 0,500 л. вода , 1 ябълка и 1 портокал. Понеже първият ден ми е трудно да устоя на глада, съм решила да се захвана с пролетното почистване :988 и :987 . Сега е време за едно :621
Момичета, пожелавам от сърце на всички УСПЕХ!
ELIDIKO

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от ELIDIKO »

Здравейте и от мен! Аз съм нова във форума, но за детоксикацията имам опит от преди!В момента ме притеснява факта, че кърмя. Искам да се обърна към някои от ветераните и да питам дали това ще ми навреди? Все пак това са три дни!
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от Мърмори »

ELIDIKO написа:Здравейте и от мен! Аз съм нова във форума, но за детоксикацията имам опит от преди!В момента ме притеснява факта, че кърмя. Искам да се обърна към някои от ветераните и да питам дали това ще ми навреди? Все пак това са три дни!
ЛиР написа:
"Като активно кърмеща в момента бих посъветвала всяка мама ако усеща необходимост от пречистване да намери своя начин за това. Големия прием на плодове, чай и вода стимулират лактацията, не се безпокойте за количеството на кърмата-бебето няма да гладува."
Това на примависта. Дано се включат мами,които кърмят в момента.
вярваща:)

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от вярваща:) »

Привет и от мен, мили дами :1119 ! Включвам се и аз през априлския детокс. :) Стискам палци за всички ни да е успешен! :222 Аз съм на ансол, чай и ябълки, но не на сок, а цели (надявам се, това да се брои :) ) Започна ме едно главоболие... дано устискам без хапове, че при мен като почне, не пуска... Ще си направя чай от мента - дано помогне.

На всички :940 и благодаря, че ви има, сама сигурно не бих се справила.
Аватар
марчи
Писател на форума
Мнения: 171
Регистриран на: 21 Авг 2010, 14:11

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от марчи »

Здравейте, мили момичета! Добре дошли на всички, които сега се включват към нашата компания. Много се радвам на всеки нов член. Пожелавам ви успех ! :923

За протокола днес съм по устав. Толкова течности много отдавна не съм пила: близо 3л. чай, 1,5л. фреш и около 1л. вода, а, и едно кафенце от сутринта :960 :529 . Ще ме извините за това, което ще кажа, нооооо голямо пикане падна. :1111 Та така днес почти мина утре пак съм на линия.
Булка Марулка

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от Булка Марулка »

марчи :lol: , с извинение без извинение си е баш така :lol:
То днес направо си мина. Аз съм уставна, ама без чай. То аз в 12 си изпих солчицата, че до 12 нямахме вода :mrgreen: Вода съм пила ... не знам колко. Само около 0.500 мл фреш от грейпфрут и туй ми е за днеска. Сега се гласят едни салати тука и едни други работи ... Съблазнителни все, ама аз мисля да съм инат и утре съм на линия!
Успех и лека и спокойна нощ момичета :923
puf

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от puf »

Stef написа:Момичета - приемате ли нови желаещи за детокс и слабеене :940
Запасила съм се с всичко необходимо, с мен ще детоксва и мъжът ми - и двамата искаме да се пречистим, смятаме занапред редовно да правим всичко по схемата на д-р Михайлов. Имам доста килца за сваляне, пречат ми, и не се чувствам добре. Тежа си толкова, колкото излезнах от родилния дом - 86кг :1044 Почти 3 години си стоя на това тегло - свалих 2-3 кг. по време на един коледен пост, от тогава станахме и вегетарианци вкъщи, детето пък по рождение си е такова :1062
Допадат ми препоръките и въобще цялостната концепция на детокса и храненето след това, само дано успея да се справя!
Ще имам нужда от подкрепа, затова се записвам при вас :954
Мила имаш пълната подкрепа от всички ни надявам се ,че не греша като говоря от името на всички ни :razz: настрой се така че правиш нещо за себе си , че това са някакви 3 дни а след това ти се чувстваш както никога до сега и си удовлетворена от себе си.Може би ще имаш трудности в началото но дай малко инат и упоритост без това няма успех :!: с теб съм :940

А иначе аз съм с вас отново стартирам 13-ти поред детокс и въпреки ,че напоследък съм предимно на вегетарианско хранене е (не напълно де :) ) имам нужда от детокс.
Ще бъда на цели плодове с анг. сол , защото ми е по удобно с работата :)
Това е за сега ще пиша по късно напоследък само ви чета и нямам време да споделям а толкова ми липсватеееее :( , поне се стимулирам като ви чета набързо :)
Хайде лека и спокойна нощ. И успешно стартиране които започваме утре. А на другите дръжте още малко не ви остава :)
:940 :940 :940 :954
Заключено