ехо 2 и още нещо

Свобода на словото
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от cchery »

mari_ko написа:Здравейте момичета :329
Видяхте ли форума :eek: , съвсем различен е. Феята Зори е размахала вълшебната пръчица. Зори, страхотна работа си свършила и ще е много полезно за всички ни. Наистина съм впечатлена /меко казано/ :826, това е огромен труд, кога успя? Благодаря ти :922 :828
И аз се присъединявам към тези думи - благодаря, Зори!!!! Ще го правим, ще го струваме този форум, но ще го докараме до приличен въшнен вид. Всеки с каквото може, когато може, а най-вече с присъствието си....... защото един форум се прави от ЛИЧНОСТИ!!!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Мърмори »

Благодаря момичета! Има още какво да се пипне,но снощи много ми се доспа. Имам някои неща,дето не се получиха както трябва,но ще разчитам на Мецанка да ми оправи кашичките дето ги забърках! :923
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от futarela »

Бобичан да ти е жив и здрав Митака и да те прави много щастлива!
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
emi-1

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от emi-1 »

Фюти,хубаво,че си поздравила Митето тук,че за малко да пропусна празника.Чак като ти видях поздрава,забелязах и камбанката.За нещастие не съм много наблюдателназа за разлика от Линди и Марико.Вие двете ме изумявате.Нали знаете,че човек харесва това,което му липсва.А на мен ми липсва наблюдателност.Не обръщам внимание на детайлите,просто защото не ги забелязвам...
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от danid »

Благодаря Чери, Аси, може да е вирус, че и баща му нещо не се чувства добре и започнах Арсеникум, пъпките са си като ухапано или налазено, може просто да има няколко неща.

ЧЕри, хубавото беше, че шахтата беше тясна, такава за кранове и ми пропадна само крака и седнах на ръба и, но синината беше убийствена, а и болката също след това. А Мими си е моето детенце - тя е на 9, но лятото много успешно отслабна с тази диета - около месец беше стриктна и свали 5-6 кг. Прави и няколко детокса по 2 дни де. Лошото е, че като и отпуснах края и коремчето пак се появи, но лятото започна от 49-50, а сега беше 43.6.

Сега отивам да разгледам форума - какво толкова я хвалите Зори :923 , че влизам направо тук и не съм забелязала още промяната.

Честит празник Боби
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
emi-1

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от emi-1 »

,,,И да не забравя,че освен Зори,трябва да поздравим и Чери за новите емотикони,да не пренебрегна и Аси,която поиска още...
Усмихнат ден желая на всички!
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от bubalina »

Привет мацки!Хайде да дойда и в другата темичка - Аси ме покани :954 Чета ви от доста време,ама днес се регистрирах.Надничам тук кажи речи от детокс на детокс.Сега да поразгледам форума,че големи четки удряте на Зори :923
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от cchery »

danid написа:Благодаря Чери, Аси, може да е вирус, че и баща му нещо не се чувства добре и започнах Арсеникум, пъпките са си като ухапано или налазено, може просто да има няколко неща.

ЧЕри, хубавото беше, че шахтата беше тясна, такава за кранове и ми пропадна само крака и седнах на ръба и, но синината беше убийствена, а и болката също след това. А Мими си е моето детенце - тя е на 9, но лятото много успешно отслабна с тази диета - около месец беше стриктна и свали 5-6 кг. Прави и няколко детокса по 2 дни де. Лошото е, че като и отпуснах края и коремчето пак се появи, но лятото започна от 49-50, а сега беше 43.6.
Дани, схванах.......... :oops: :oops: :oops: . Извинявай, но наистина рядко срещам такива упорити деца като твоето Мими... и нямаше да се досетя, че едно 9-годишно момиченце прави диета! Съвсем сериозно - на 9 години да правиш диета..... :323 . Мисля досега само Вили на Нелката е била така упорита. Добри да й килограмите сега - стискам ви палци и на двете за успех!!! Знам, че за Мими е много важно :) :) !

Бубалина, добре дошла! Хич не се чуди, ами при баба си Меца се настани :1062 :1062 . Аз по едно време също го бях докарала до триефорумничане, но вече не насмогвам и съм основно тук. А пък и нали е ново и участвам в съграждането му :1127 ...... най-много някоя тухла да ми падне и на мене!
emi-1 написа:,,,И да не забравя,че освен Зори,трябва да поздравим и Чери за новите емотикони,да не пренебрегна и Аси,която поиска още...
Усмихнат ден желая на всички!
И да не забрявя, че форум без хора, без личности, без отношение НЯМААААА!!!! :923 :1002 :224

Аси, не помня в коя тема вече прочетох, но да си напиша тук - ползваш Активия, но за нея си е почти доказано, че се добавя слабителен медикамент, който води до привикване :???: :???: :???: ....... не знам дали е добра идея да я ползваш. Маги Малеева произвежда в нейната мандра истинско кисело мляко - без консерватни, нишестета, сухо мляко и си мисля, че би ти свършило страхотна работа. Виждала си го по магазините със сигурност - пише био кисело мляко и е без картинки, се едни зелени надписи.

Айде, лека нощ :944 и приятни и еротични :1031 сънища и преживявания!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Мари-Жоли

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Мари-Жоли »

Привет, скъпи момичета!(отново по никое време, но нещо не мога да се съсредоточа и по-раничко да се оправям, че ми е доста напрегнато - утре ще водя Бубачка отново на ясла - 4-ти дубъл, а никак не ми се ще вече да я водя... :roll: )
Е, както и да е, важното е, че днешният ден беше разкошен, погледнато от всяка позиция: беше прекрасен слънчев и топъл ден, беше много успешен и ползотворен(надявам се не само за мен!)...животът кипеше с пълна сила, а това е най-важното!
Видяхме се с Фюти в парка "Оборище" на "Янко Съкъзов" и най-сетне се срещнаха нашите мили чада. :954 Беше ми много приятно и щастливо!
Фюти, снимките са страхотни - ще ти ги пращам тези дни. Надявам се, че и вие сте доволни от срещата ни. На теб за утре желая изключително успешен ден! :940

Момичета, желая на всички лека и спокойна нощ! Почивайте си и се заредете с енергия за идущата седмица! Успех!
- специален среднощен поздрав, а за Фюти най-вече... :222 Е, не е джаз, но пък соул-а е много близко, нали Фюти? А и този дрезгав глас, ах...
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от cvety_rz »

Добро утро на всички :954
Днес и ние сме на ясла (малкия Самуилчо) и се надявам да не плаче много.Чудя се къде да си задам въпроса тук или в здравето на нашите деца.Искам да попитам какво мислите за имунизациите на децата? По стечение на обстоятелствата бебе Калина е назад с уминизациите а не мен не ми се иска да ги правя.Но в нашия малък град много ни гонят за тази работа и има дори и глоба.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от danid »

Добро утро, къде ни е слънчицето днес, ето едно, ако другото не се покаже. :954

Цвети, не е само при вас. От задължителните ваксини не можеш избяга май, няма да я вземат на градина ако ги няма. Онзи ден една майка ми разказа, че сина и е изкарал потвърден коклюш, че и още 2 деца. Какви ваксини тогава - гадна фармацефтична индустрия. Та ме посъветва ако има кашлица, неповлияваща се от нищо да се прави изследване и за коклюш. Лекарка, която се занимава с това и казала, че не са единичен случаи - и тук нещата мутират, а нас ни задължават да слагаме едни и същи ваксини, някои от които явно без смисъл.

Аз дойдих да ви питам нещо - извинявам се, че тук, но най-бързо ще ме посъветвате. Боби е с хрема, но се опасявам, че ще има и други екстри - мога ли да включа Енгистол - спряхме го преди десетина дни или е по-добре да давам друго. Давам клеева или по-скоро оцветената вода на Хигитест - съвсем вече на нищо не прилича клеевата. Явно доктора има много почитатели и те са решили, че с това търсене спокойно могат да спестят материал и да вдигнат цената, която от 3 за голяма вече е почти 5. Трябва да отида вече до Вербена или да си направя сама, че не знам ще действа ли изобщо. Слагам Еуфорбиум и капките с клеева, физиологичен и започнах и Коризалия. Цялата нощ се въртя - побърка ни.

За млякото - чувала съм, включително от доктора, че има 3 добри марки - някой знае ли кой са и ако не трябва публично да се казва нека ми пише на лични.

СПирам, че ще остана без перде, този малкия пикльо го дърпа с всичка сила, а тя никак не е малко. Днес става на 11 - как лети това време...

Честит имен ден на всички именници в семействата ви. Да са живи и здрави и те и вие. Сега не мога да включа има ли някой от нас тук имен ден.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Заключено