Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Свобода на словото
Заключено
Ver

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Ver »

Нели написа:ето този тест
Ако ви се забавлява, опитайте теста, ще ми бъде интересно в кои държави ще ви "прати". :222
И аз си знаех - Нова Зеландия :)
"New Zealand
You are an adventurous individual who enjoys being outdoors and spending time being active. You are a risk taker and have no problem striking up a conversation with a total stranger. When you travel you love to get to know the locals, and their customs, and are always up for a challenge. You thrive in a culture where others share your deep appreciation for land, and believe life is best lived outdoors. You love a hard hike, but also love the water and are happy to spend a day beach side. You thrive in a society with diversity and appreciate a simpler way of living. You are keen of learning about cultures and customs that are different than your own, and enjoy a deep conversation, whether it be philosophical or spiritual. You are not a city dweller by any means, and definitely believe that life is something to explore and experience firsthand. This country gives you endless opportunities to live both an active lifestyle and enjoy the company of new found friends."

Божке, тия ме разпознаха :1062
Ох, после ще раказвам за изминалите 2 дни в Централен Блакан :524
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от cchery »

Ver написа:
Нели написа:ето този тест
Ако ви се забавлява, опитайте теста, ще ми бъде интересно в кои държави ще ви "прати". :222
И аз си знаех - Нова Зеландия :)
"New Zealand
You are an adventurous individual who enjoys being outdoors and spending time being active. You are a risk taker and have no problem striking up a conversation with a total stranger. When you travel you love to get to know the locals, and their customs, and are always up for a challenge. You thrive in a culture where others share your deep appreciation for land, and believe life is best lived outdoors. You love a hard hike, but also love the water and are happy to spend a day beach side. You thrive in a society with diversity and appreciate a simpler way of living. You are keen of learning about cultures and customs that are different than your own, and enjoy a deep conversation, whether it be philosophical or spiritual. You are not a city dweller by any means, and definitely believe that life is something to explore and experience firsthand. This country gives you endless opportunities to live both an active lifestyle and enjoy the company of new found friends."

Божке, тия ме разпознаха :1062
Ох, после ще раказвам за изминалите 2 дни в Централен Блакан :524
Just the same for me..... :) :) Много ми хареса написаното.... :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от cchery »

Бъни написа: Тук децата се оставят на спокойствие да играят и факта, че ще се приберат мръсни не е от значение, защото се отдава по-малко значение на материалното. Важно е децата да се забавляват, много важно някакви си дрехи...
Уф, една от най-добрите ми приятелки, за съжаление, залита в тази посока. Много ми е мъчно, щото хем тя се тормози, че се цапат, хем децата не се чувстват съвсем спокойни да играят..... Абе дрехи - перат се... или не, ама на кого му пука?! И без това се износват......
Ася написа:Чери, аз съм пропуснала това, че си с травма, как успя да се подредиш така :923 , бързо оздравявай!
Благодаря ти, Аси! Следвам тези съвети съвсем стриктно и се надавям на много скорошно оправяне. :)

Днес, след като взехме децата от лятната академия в училище, с още 4 майки си направихме такава готина сиеста, че чак..... изпих една малка бира по никое време :1062 :1062 . Много готино ми беше.... Вече вървя доста по-лесно, времето е топло, та горещо..... свободна съм..... тихо ми е в парка, слънчево и небесносиньо над главата, Бела играе боса и на воля с приятелки, Коки ме обикаля с неговите съученици, с които след училище си вървят по техните си тийн-пътеки...... Боже, чувствам се човек, въпреки недъга...... :1099 :1099
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от dexter »

Ver написа:Ако ви се гледат снимки :954
Охооо, били сте по моя роден край :)! И къде, моля, е това Карловско пръскало?!?!? Не съм го чувала.... :) (не, че това означава нещо, аз и на Райското не съм ходила, за мой срам...)
tita

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от tita »

Нели написа:Знаех си! Помните ли как преди време пусках все френска музика, как картинката на профила ми беше чаша вино, как в темата за книгите говорих все за французи? Не, не зная френски и не, не съм ходила във Франция, обаче... ето този тест твърди, че Франция е страната, която ми приляга най-добре. Казва още и тези неща за мен (само да поясня, мисля, че са верни изцяло):
You are a romantic who enjoys strolling through cobblestone streets and markets. You are inspired by art and architecture, and thrive being surrounded by other artists and intellectuals. You enjoy the bustle of a city, but also love spending time in the warm countryside, sitting at a cafe, and having a glass of wine or coffee. Your soul is nourished by being in nature, and by having deep meaningful conversation about love, art, and the meaning of life.
Малко ме домързява да превеждам, но като цяло прилича на мен. :954 :954 :954
Ако ви се забавлява, опитайте теста, ще ми бъде интересно в кои държави ще ви "прати". :222
Нели, теста и за мен казва, че Франция е моята страна. Обобщението в края на теста е доста точно, права си. :954
Ася

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Ася »

И аз съм от новозеландските хаймани :955
Ver

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Ver »

Хей, Варна от една болест сте се заразили май :1062
Декс, до Карловското пръскало ще стигнеш по пътеката покрай Стара река - минаваш х. Хубавец, после х. Балкански рози и следва х. Левски. От там на 10-тина минутки нагоре по реката е водопада :)
Ще ви отнеме не по-малко от 4 часа. Не е близо до града.
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Сиренце »

Предварително бях сигурна, но все пак проверих - Франция!
ellyto

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от ellyto »

Здравейте,

От доста време не съм се вясвала във форума...има няма няколко седмици....не съм все още успяла да прочета всичко онова, което изпуснах, но ще наваксам с четенето другата седмица. Излючително много се надявам да сте добре и да се радвате на лятното настроение, което времето носи.
Какво да ви споделя за себе си...амиии за съжаление се наложи д апрекратя тренировките, с които така се бях мотивирала за известен период от време, но когато мога отново да ги стартирам ще го направя. До тогава гледам да не си губя навиците за ставане сутрин рано...използвам го за други неща да върша или просто да си обръщам повече внимание на себе си почивайки си :221 :221 Много ми допада, че вече на вън е така хубаво и топло времето...аз обичам адски много лятото (въпреки, че и зимата се научих да я обичам т.е. топлото време вече не е от първостепенна рола за моето настроение). Но ми е приятно сутрин и вечер да си ходя пеша до офиса/вкъщи.
Днес купих една много яка лампа за една моя приятлка, другата седмица има рожден ден. Направена е от желязо и хартия и е супер интересна. Аз с удоволствеи бих си сложила такава лампа, но е доста цифричка. Сигурно, ако не беше юбилея, нямаше да дам толкова пари, но изглежда адски впечатляващо. Ето така изглежда
Миналата събота ходих на един страхотен концерт в НДС на български танци. Толкова беше хубав концерта, аз мислих, че ще е нещо тра ла ла, защото знаех, че ансамбъла, котйо участва не е известен. ОБаче се оказа, че са 5 ансамбала и на сцената имаше повече от 200 души общо, които танцуваха супер разнообразни танци. Накрая спектакъла завърши с предложение за брак. Толкова беше романтично и страхотно, просто мисля, че всяка една жена би се гордяла да получи такова предложение за брак. Беше изключително мило, изключително емоционално, публиката изригна и беше много весело. Голям куражлия беше този младеж за да излезне на сцената и да го направи това и то далеч не беше само самото предложение за брак. Той говори първо с толкова любов за танците, за сцената, както му е едва ли не живота и т.н и чак след това каза, че е намерил и любовта благодарение на танците и се обясни в любов. Впечатлих се много и се надявам да има все повече такива романтични души, които да излизват по такъв ркасив начин емоциите си.
Напоследък все повече се замислям и ми прави прави впечатление всичко около мен, хората около мен - кой какви възприятия има за живота, реакциите които има за неща, които му се случват....още по0интересно ми става това как с желанието си и старанието си човек да се променя вътрешно (визирам себе си и други хора около мен които искат да се променят), нещата, които се случват в заобикалящата ни среда правят силно впечатление. Определено смятам да продължа да се развивам, защото много искам да живея спокоен и хармоничен живот, независимо от случващото се. Забелязвам, че всеки си има своите грижи на главата и начина по който реагираме е много много важен. Аз ще се науча да не рухвам и депресирам от трудните неща в живота си, но това изисква много усилия и много време, за да се промени.
Хайде стига толкова философстване за сега, другата семдица повече, като прочета назад да видя кой какво защо и как се справя :329 :329 :922 :922
Хубав уикенд
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от futarela »

Хубава лампа Ели , но много скъпа.
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Заключено