Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-тема/

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Kleo »

Споделям астрологичната си прогноза за идващата седмица с вас, току-що приключих с написването й, заповядайте, дружки:

http://metsababa.net/forum/viewtopic.php?p=53012#p53012

:923 :923 :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Нели »

Днес получих от съпруга си съобщение с искане за развод колкото се може по-скоро. Не му стигна смелостта да ми го каже лично. Утре ще вземе колата и ще заведе любимата си жена на романтично пътешествие до Силистра. В момента съм с децата на ресторант и (почти) празнуваме. Наздраве!
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Ver

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ver »

Наздраве Нели!
Наистина :)
:1211

Пожелавам ти попътен
вятър в новия живот, нови
и интересни открития и нови
переспективи! :923

Лека седмица на всички!
Изображение
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от cchery »

Леле, какъв смачкан ден и стъпкана Анелия имаме от днес...... :plezya se :plezya se :plezya se :plezya se . Шибана работа отвсякъде. Всичко започна с опита ми да направя видео-отговор на 1 предизвикателство на Момчил, което ми отправи във ФБ-то. Боже Господи, ако някой ми беше казал, че това, че мога да пиша (криво-ляво), въобще няма да ми помогне да мога и да говоря пред камера, щях да му кажа, че е педал. :oops: Е... явно ще трябва да понауча още нещо за педалите като цяло :lol: :lol: :lol: .

Снимах видеа с отговор, трих, снимах, трих, снимах - трих.... около 10 пъти и реших, че трябва да свърша някоя и друга работа, за която ме бива. Служебна. Тя е малко - да не си помислите нещо. След което се заех да си правя проекта по уеб-дизайн - виси ми от юли. Изводът от тази дейност - аз съм едно изключително тъпо парче :723 :1112 .

Прибирайки се вкъщи, разбира се, че Бела тъкмо, ама таман беше наченала да пише едно от трите си домашни за днес..... това къде 17 часа :128 :128 :128 ...... Измъкнах се от вкъщи, за да не направя ритуално (само)убийство. Купих ѝ 1 тениска за физическо, а плешивият кирпич в сервиза за джиесеми ме върна към идеята за убийство. По възможност с мъчения преди това.

И така - бек ту хоум...... Ще рисувам. След 2 седмици имаме финален изпит по предмета Рисунък в академията. Моят тема е натюрморт с геометрични фигури, в частност - елипсовидни. Понеже много говоря, направо си дрънча :128 , предложих да рисувам сини сливи и смачкани топчета за тенис. Което пък........... за мой изключителен ужас се прие с ентусиазъм от преподавателя ни. Те ти булка (Анелина), смачкани топчета за тенис.... Вчера смачках едно. После счупих второ. Днес довърших и първото...... Да не си помислите нещо - аз топчетата по 2 пъти ги затривам - първо като ги мачкам умишлено, а после - като ги рисувам...... :955 :955 . В резултат на тази моя съзидателност, преди малко получих бележка от преподавателя ни (във ФБ-то си имаме група на рисуващите) - та човекът ми предлага най-сърдечно да ми смени с темата..... :221 . Като че ли по-добре щяло да бъде да направя копие на някоя картина.... вече нарисувана .... :1069 :1069

И сега на фона на тези мои излияния....... колкото и трудно да е, ще се обърна към Цони да ѝ кажа, че прочетох поста за твоя полет..... И да знаеш - вдъхнови ме!!! :922 :922

Към всички останали...... толкова ми е криво в момента, че... ще е обидно да ви пиша през призмата на моите простотии! Но да знаете, че съм прочела всичко и се радвам, господи, колко се радвам, че ви "виждам" всички тук!!! :329
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ver »

И времето плаче с теб :)
Но, нали вече знаеш кого да обвиниш?!
АХ, този малък непрокопсаник Меркурий :221

СПОКО! Всичко ще приключи до ден-два.
Дано оцелеем :524
----
Аз пък днес си купих чопър и
саксия с босилек :)
Ще си правя песто утре :)
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от ellis_stoyanova »

Момичета прекрасни и аз ви чета ...и толкова ми се иска да пиша...но нещатата не излизат от тъпата ми черупка.просто не искам да обръщам внимание на дреболии когато всички около мен са....ами до мен.
Черитко за твое успокоение днес се видях с ужасно много хора и всеки от тях едва беше успял да свърши и мъничко от това което е трябвало за деня.включително и на мен ми се наложи да търся анекси за баща ми че е на път и да ги пращам така че да стигнат до него.Да ви кажа честно ми писна от своеволията на МеркуриОв...да се обръща вече че на мен ми се обърнаха нервите :1062
Виж Верката поне ще хапва утре песто :524
Цони възхищавам се на тоята воля и сила.Аз бих :1052 още в началото...страхотна емоция
Нелка...за теб една голяма :922 няма да е все така макар че то така отдалеко е лесно :329
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от cchery »

Ах, тоя хулиган..... непрокопсаник и дребнав планетен садист :1058 :1058 :1058 . Меркурий, викате, а?!?!?! :1058 Значи.... да се маха, че вече виждам звезди посред бял ден. :1062

Елисче, :922 .

Верче, честит ти чопър и ако объркаш пестото, знаеш вече кой седи (и) зад това пъклено дело :1062 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Нели »

ellis_stoyanova написа: Нелка...за теб една голяма :922 няма да е все така макар че то така отдалеко е лесно :329
Със сигурност няма да е все така. Това е развръзка. Добро е. Всяко нещо си идва на мястото. Обаче междувременно е трудно.
Този брак си беше приключение. Имаше прекрасни неща в него. Имаше и много неразбиране и какво ли още не. Просто ми се иска да го приключим преди да сме убили всичко хубаво, което имаше. Бих пожелала най-доброто на моя бъдещ бивш съпруг, но той вече го имаше. Затова му пожелавам да е доволен от избора си.
Ох, говоря все за себе си!

Цони, полет.... ПОЛЕТ... Ех, че хубаво!

Обичам ви и е хубаво, че ви има всички!
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Ver

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ver »

Нели написа:Ох, говоря все за себе си!
Значи от това имаш нужда :)

Чудесен ден за работа :)
Навън е мрачно и хладно,
а пред копютъра едно топло-топло :221

Изображение
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от cchery »

Ver написа:
Нели написа:Ох, говоря все за себе си!
Значи от това имаш нужда :)
И го прави без угризения. Сега си в такъв период. Всеки един човек е бил. Щом това преживяваш, това ще пишеш. По-добре, отколкото разни въздушни послания тип "прозрения" дето я ги чувстваш, я ги мислиш. Мен не ме натоварваш!
Ver написа:Чудесен ден за работа :)
Навън е мрачно и хладно,
а пред копютъра едно топло-топло :221
Блях..... чак пък чудесен.... Ако алармата не беше избримчила в 6,20, щях да се съглася с теб. В случая, обаче - не.... :1062 :1062 Стана ли ти пестото, Верка?! :954

Но все пак.... защо пък не превърнем деня в каквото си искаме и да забравим за неудобствата..... Моят Меркурий от вчера явно спинка..... днес нещата ми се случват..... криво-ляво. :lol:

Елисче, има ли някакви новини около теб?! Сещаш се за какво питам. :954
Нели написа:Днес получих от съпруга си съобщение с искане за развод колкото се може по-скоро. Не му стигна смелостта да ми го каже лично. Утре ще вземе колата и ще заведе любимата си жена на романтично пътешествие до Силистра. В момента съм с децата на ресторант и (почти) празнуваме. Наздраве!
Нелка, чудя се..... дали си усетила момента, в който отношенията ви са станали така "делови" да го нарека...
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ver »

cchery написа: Стана ли ти пестото, Верка?! :954
Отивам за кашу,
И ще видя :)

А, да питам:
при какви условия си отглеждате
босилека в саксия?
Публикувай отговор