Предколеден детокс :) - месец Декември

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
vesin

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от vesin »

Здравейте! Лелее, каква агитка се е заформила само! Супер!
И аз да се запиша за тридневен детокс от утре. Зори и аз се чувствам като теб, задръстена, ама и дебела. Имам нужда от онова усещане за лекота, което само детокса ми дава. :923
Успех на всички, нека видим желаните цифри на господин Кантар! :524
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от Cheva »

От утре и аз съм на линия.
Миналия декември видях 6-цата след детокса, дали този ще видя 5 ?! :1028 :1062
Успех на всички! :923
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от cvety_rz »

Чева, от сърце ти я пожелавам тази 5 :940
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
nikolina pecheva

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от nikolina pecheva »

Здравейте на всички сладурани :222 и аз ще съм с вас.Последните тре детокса се провалих с гръм и трясък и ми се върна тъпкано. Сега си бия главата в стената :126 Този път ще пробвам с сол и цитроси ,че нщо ГХ -то не ми подейства много. Радвам се на всички ваши успехи. :326
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от Сиренце »

Попаднах на интересна статия
Влиянието на емоциите върху външния вид

Може би ще даде отговор на въпроса "Защо, по дяволите, гадните килограми не си отиват?" :mrgreen:
Cvet

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от Cvet »

Хей, Сиренце, сякаш чета за моето състояние в последните 7-8 години. Лошото е, че аз просто не намирам решение, освен най-грешното - пушенето :(
mam4eto31

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от mam4eto31 »

Здравейте!

От утре започвам! От тази сутрин съм с бъбречна криза и ми е доста зле, а от понеделник пък малката ми е болна :-( хайванката се забавлява цял ден саминка, мама беше се трупясаля на дивана, а такива плавове имах за днес!
Момичета, ако до утре болката не премине да си гълтам ли спазмолитиците???
Тия дни са ми кошмарни, кръст, МЦ, мънинка болна, а и сега и бъбрек! Дано утре да се преборя! Заредила съм се с мандаринки, а скъпият ми свекър ми купии онзи ден ананас, така че съм на плод, нещо не съм се настроила за сокчета!
До утре :923
pepidzheneva

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от pepidzheneva »

ЕХЕЕЕ...супер група сте се заформили за старта утре...аз мисленно ще съм с вас...т.к моя детокс приключи днес ....
да gelikas устоях на рибата вчера,направо съм горда....и сега като си помисля не мога да повярвам чак...но е факт...за сетен път се убеждавам ,че всичко е в главите ни...трябва да се научим да се мотивираме и да изграждаме нагласи ......вярно по някога има обстоятелства които ни разколебават,но важно е да пробваме и да се учим от грешките....
От утре ме чакат два дни захранване....малко се чуствах саммотна,т.к. до колкото разбрах само gelikas детоксваше с мен първия ден (на 5/12),но следващия път надявам се и аз да бъда с групата....
УСПЕХ НА ВСИЧКИ !
БЪДЕТЕ СИГУРНИ В СЕБЕ СИ И НЕ СЕ ПОДДАВАЙТЕ НА ПРОВОКАЦИИ!
cheva ти искаш да видиш 5-цата,но ние дали ще можем да видим теб...след това... :221 ...шегувам се щом ти си решила че за теб ще е добре..аз ти го пожелавам :fan
Lesya

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от Lesya »

Добро утро! И аз съм на линия - това ще е вторият ми детокс. Имам следният въпрос: през първия ми ноемврийски детокс не можах да поема нужните 3,5-4 л течност (сок+вода). Едвам успявах да стигна до 2-2,5. Проблем ли е това? Принципиално ли е за постигане на искания резултат?
Vilip

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от Vilip »

Ехо,здравейте!
Минах успешно 5,6,7.Днес се захранвам!Чувствам се чудесно.Успех на всички ,които сте от днес! Бях на портокалов сок и чайчета,с половинката го правихме заедно,и този път не ми се налагаше да готвя и да ми потичат лигичките :1062
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от Cheva »

На линия съм , пия кафе. :529

Усоех ! :954
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Заключено