ехо 2 и още нещо

Свобода на словото
Заключено
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от dexter »

Искам да препоръчам едно кисело мляко на момичетата от варна - "Мая". Млекарницата се намира до градинката на "Отец Паисий" и "Сливница - в розовата кооперация до парка. В магазинчето, собственост на фермата, продават само кисело и прясно мляко. И двете са страхотни, на киселото си има каймак както когато се кваси в къщи. Моето Янче много го харесва :) За съжаление не продават в други магазини, поради ограничен капацитет
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от futarela »

Чери да ти и жив и здрав Коко! Исе и на теб Кали да ти жива и здрава! да сте много щастливи семейства и да сте горди майки! Честит празник!
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Ver

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Ver »

danid написа:Вер, аз съм от Толстой, там ходя за кухнята на Боби, днес няма да я вземам, но утре пак съм там, ти кога ще ходиш? А къде живееш? Да не сме съвсем съседки?

нещо не ме харесваше системата тази сутрин, пет пъти писах и не ставаше
Аз съм във 2-ра част, срещу 15-то училище. Мони ходи на предучилищтна в 16-то, всеки ден
общо взето към обяд съм там :)
От колко време пишем, а чак сега да разберем, че сме съседи :1139
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от mari_ko »

emi-1 написа: Ами това са и моите мисли.Все едно,че си ги извадила от главата ми...
Оооо, ти не знаеше ли, че 11 години съм работила като мозъчен хирург в Мексико
/шегичка :1062 /

:221 :221 :221
:923 :923 :923
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Ver

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Ver »

"11 години" :221 :1140 :221
как ти хрума?!
emi-1

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от emi-1 »

mari_ko написа:
emi-1 написа: Ами това са и моите мисли.Все едно,че си ги извадила от главата ми...
Оооо, ти не знаеше ли, че 11 години съм работила като мозъчен хирург в Мексико
/шегичка :1062 /

:221 :221 :221
:923 :923 :923
шегичка-знам
:923
emi-1

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от emi-1 »

Здравейте и от мен
Днес времето е чудесно.Вятъра е малко в повече,ама съм си приготвила 2 павета да си ги нося,да не вземе да ме отнесе.Следобяд имам доста работа навън,ще се порадвам на слънчичето.
Моя мъж от вчера ми припява разни песнички на Ред чили пепърс и ме поздравява с тях...Така е като си малко недоскив,пък не си слагаш очилата. :221
Ver

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Ver »

Mdaaaa, като чета последните поставе и като се виждам имам чувството,че това време ни разказва играта!
Явно всички сме поизперкали :plezya se
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от cchery »

mari_ko написа:
emi-1 написа: Ами това са и моите мисли.Все едно,че си ги извадила от главата ми...
Оооо, ти не знаеше ли, че 11 години съм работила като мозъчен хирург в Мексико
/шегичка :1062 /

:221 :221 :221
:923 :923 :923
Абе, ти затова ли така ми бърникаш из мозъка?!?!?! Ааааааааааааа, ей тая ръчичка твоята дето така пипа :1014 ще я гони брадвата :1012 :1097 :1097 :1097 . Аз да питам защо в Мексико си работила? За 11-те години ми е ясно :1062 :1062 :1062 .

Ало, съседките от сръбската граница?!?! :221 :221 :221 Имам приятелка от Надежда, страхотна приятелка от у-ще и като тръгна натам, все с това я бъзикам: "как успяхте да си вземете жилище на сръбската граница?" :lol: :lol:

Декс, ми ние що нямаме такава млекарница в Софето :328 :328 :328 ...... аз от бабите по пазара не смея нищо да вземам. Страх ме...... И си купуваме на Ел-би обикновено. Фюти, благодаря! :)
cvety_rz написа:
bubalina написа:Мда,млякото и аз си го квася-мои приятели имат ферма,та прясно мляко колкото искаш.Ама само за кисело мляко си вземам,че ако взема и да се къпя ще стана по убава от Клеопатра :1069

:955 :1140 :221 :326
По-убава я...... тя оная ...... само легенди за нея разправят.

Ех, момичета, тази сутрин докато вървях към метрото и за да не мисля, че закъснявам страшно много за работа се сетих, как преди 8 години на същия този ден (тогава се падаше в неделя) с Момчил отидохме в родилния дом "Весела" в Пловдив. Сакът беше готов още от петък, а аз - още от 2-я месец на бремеността :221 :221 . Тогава бях облечена с един бежов панталон, който в последствие го носи Момчил, щото си беше голям, сив пуловер на брат ми :955 :955 ....... ботушите си бяха мои и едно зимно яке, което не можех да закопчея по разбираеми причини. Голем тумбак, голямо нещо. Но отидох така нахъсена да раждам, че ако ми бяха казали да си ходя, щях да се тръшна в болницата и нямаше да мръдна. Беше ми писнало до полуда да повръщам, да ми е голямо шкембето, да пикая на половин час и да чувам дори и насън "Минава..... големия кораб минава... ". Боже как минаваше само тоя кораб..... тупа-лупа с двата крака, меца никого не чака...... И така - оказа се, че ще раждам докато навън слънцето грееше страхотно (както днес де), хората се подготвяха да отбележат поредния ден на демокрацията, а Ботев Пловдив играеше с...... някой си :229 ...... това Момчил го знае със сигурност - зяпали там мачове докато Анка се мъчи с окситоцини....... Та така - излюпи се детето точно в 6 без 10 вечерта - по това време кючека с това име "6 без 10" беше много популярен... :221 :221 :221 . Аз си отдъхнах..... само за половин час, щото Коко включи сирените и не ги спря 3 години. Но за сметка на това порасна....... ооооо, как само порасна. И колко е разбран и разумен. Толкова, че не искам нищо повече от него.... само понякога.
res_DSC05162.JPG
(140.59 KiB) Свалено 434 пъти
res_DSC05160.JPG
(122.95 KiB) Свалено 434 пъти
res_DSC05163.JPG
На мама пича.....
(104.56 KiB) Свалено 434 пъти
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
emi-1

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от emi-1 »

Ver написа:Mdaaaa, като чета последните поставе и като се виждам имам чувството,че това време ни разказва играта!
Явно всички сме поизперкали :plezya se
Що така мислиш,Вер?
Май Чери успя да ме зарази с настроението си...и съм много доволна.
Последно промяна от emi-1 на 10 Ное 2010, 20:03, променено общо 1 път.
emi-1

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от emi-1 »

Чери,какви подробности си спомняш само...Кой ти мисли и обръща внимание на дрехи в такъв момент...Ама който го може,го може...
Заключено