Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата хралупа

Свобода на словото
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Изображение

Добро утро! :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

Да ви почерпя, дами, по случай 12-ия рожден ден на моя Алекс:

[img]http://www.hotelkabakum.com/Admin/uploa ... 705841.jpg[/img]

[img]http://www.zaigravka.bg/image-curious-3 ... -0-big.jpg[/img]

[img]http://devchonki.com.ua/uploads/taginat ... /torta.jpg[/img]

[img]http://www.tialoto.bg/media/tialoto/fil ... 560d9b.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от danid »

Добро утро,

Честит да е празника на всички прекрасни празнуващи днес, и имен ден и рожден. Да сте здрави и винаги усмихнати и позитивно настроени. Деси, да ти е здрав и да те радва, това е всичко, от което една майка има нужда.

Моята именичка е някъде между Италия и Испания днес. Тръгнаха в събота след куп глупости, които ми сервира, вкл. изгубена лична карта, която после намерих, но се надявам всичко лошо да е останало тук и да си изкарат чудесно. Цели 2 седмици няма да се видим, ще дойде направо при нас на морето за последните 3 дни. Вече ни липсва, а и Боби не успяхме да видим тази седмица, но само след 5 дни заминаваме на така чаканата почивка. Май от миналото море така и не сме почивали, все нещо излиза и не можем да се класираме.

Ванче, бях обещала да кажа за фестивала, но вече и аз се обърках кога къде ще бъдат. В сряда пристигат на първия, но дали беше този в Мадрид първо съвсем не знам вече.

Хубав ден на всички
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cvety_rz »

Деска, пожелавам да имате хубави и незабравими моменти с Алекс през всички периоди на съзряване и порасване през които преминава и винаги да намирате път един към друг!Весел празник! :824
Честито и на другите празнуващи! :1075 :1078 :1075
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cvety_rz »

Верче, не помня дали съ го казвала и друг път, но добре "драскаш" :mrgreen:
Относно училището не искам да споделям тези си мисли с децата, защото няма да ме разберат правилно и по скоро ще се отпуснат и няма да учат.Визирам Райчето, защото при нея проблема е мързела не само за училище, но и за каквото и да е.Ако имам как само в нета и да се разхожда.....нищо др. няма да прави.Тинейджърски неволи :1062
Чери, чуседни гледки споделяш с нас :954 Благодаря!
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ванчето »

Деси, да ти е много здрав и щастлив Алекс, да постига целите си с лекота, а късмета нека е постоянен негов спътник!
Вярвам, че сте имали незабравим празник!
:923


Изображение

Дани, честит да е празника и на твоето момиче!
Много здраве и успехи в живота и желая!
:923


Изображение
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Добро утро на всички!!! :954 Аз да ви кажа се понаситих на "качеството" на гръцкия интернет и реших, че наместо да се ядосвам за това, че не мога да се свържа със света, просто няма да правя невъзможни усилия, а ще ги пренасочвам към.... примерно плуване, гребане, лежане по пясъка :1062 :1062 . Но пък всеки, познаващ ме що-годе, знае, че моето сърце без връзка :D не трае. И затова, ето ме - опитвам се, все пак да съм играта.

Деси, желая на Алекс спокойни срещи с хормоналните предизвикателства на неговата възраст. :954 А също така и едни любящи родители до него, които да му покажат по-спокойните води на това "море" от емоции, желания, мечти и дръзновение! Бъдете щастливи заедно каквото и да правите!!! ЧРД, Алекс!

Дани, на Мария ѝ желая радост и желание в нещата, с които се захваща! И най-вече - да ги завършва и да се чувства удовлетворена от това! :954


Вер, дървото от рисунката ти е много красиво. :954 Харесва ми, независимо, че сезонът му е отминал и местната горещина, която днес се усеща от сутринта, да не е в хармония с нежните му розови цветчета. :)

Мони, изкарали сте жестоко в Лондон - поне по това, което си описала. А и аз видях някоя и друга снимка във ФБ-то :222. И на мен Англия, и в частност - Лондон, ми допадат като архитектура и атмосфера, но за нищо на света не бих живяла на острова... Самото общество, леката студенина, която умишлено поддържат помежду си англичаните, дори и високомерието.... не са за моята южняшка, гореща кръв :1062 .

Цвет, как я карате вие?! Деси, приятни почивни дни ти желая - на много места ходихте това лято.

При нас какво?! Днес е първият (очертаващ се) горещ ден, откакто валя в петък през нощта. Ако някой ми беше казал, че дойда в Гърция на море през август и ще ми е студено, щях да се смея с глас и да си кажа, че този някой ми завижда за възможността :mrgreen: . Но фактите са си факти! Очевидно, точно както в България, и тук някъде в средата на август настъпва прелом във времето и нещата намирисват яко на есен. И ако събота и неделя поне водата беше чай, то вчера и тя беше поизстинала. Не е нещо драстично, но разликата с онова, на което съм навикнала тук по гръцките брегове, е.... огромна.

Иначе вече трети път гребем до о-в Диапорос. Разстоянието от нашите студиа дотам не е голямо - около 480 метра е най-близкото. Ние обикновено избираме по-дългото, но като цяло, ако морето е спокойно, нашата рибарска лодка се придвижва с лекота. Днес планирам, когато акостираме на отсрещния бряг, да се разходя из самия остров и да го наснимам. :)

Другото е бира, скара, риба и т.н. ...... :mrgreen: :mrgreen:

Това е засега от мен - оставям ви до по-късно!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от danid »

Благодаря за пожеланията за Мария, след 3 дъъълги дни в автобуса вече са се настанили във Валенсия. Участието е утре, така че ще успеят и да си починат, но на тяхната възраст това им е последния проблем предполагам :221

Аз броя часовете вече, до петък да видя Боби и до събота, за да тръгнем най-после. Ще сме с моята и на Цецо сестрата, така че чисто по семейно ще почиваме този път.

Чери, не ми говори за студ, че от сега се чудя сутрин и вечер как ще е, но и да е кучешки е важно, че ще почиваме. Нищо друго в момента не ми е важно, а и обичам да сме по 24 часа с децата, в случая само с едното.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Добро утро. Днес е последната ми за това лято утрин край морето.

Изображение

Един мъж току-що нагази във водата. Ще прави сутрешно плуване. И аз го планирах, .... но нещо не се мокри. Не ми се и къпе след това... И при все "моите бисери" :) почват да зариват морето и така сластно мамят податливото ми сърце :954 .

Хубаво е тук. И въздуха. И брега. И морето. И спокойствието. Всичко. Не е като усещане да искам да се връщам често-често, но пак е успокояващо. Харесва ми простичкия начин на живот покрай морето. Поне тук нещата са такива, че на никого не му пука какво "казва" Атина. И точно тази форма на независимост е сладко-соленото усещане на приятно задоволство :) .

Ами това е. До нови срещи в Бг. :329
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Добър вечер. Малко в необичаен за мене час, но що пък да не си попиша. Днес е поредния ден, в който седя пред ТВ-то и треперя заради спортни страсти, в които са замесени българи :) . След като неделя получих главоболие от напрегнатото очакване в състезанието по художествена гимнастика при ансамблите на Олимпиадата, в момента желая невероятно силно Лудогорец да се класира за кръговете в Шампионска лига. :427 :427 Каквото и да се случва, тези два спорта ще си останат моята голяма слабост. А волейболът е голямото ми кръшкане от техните ласки :222 .

Кой как тези дни?! Живи, здрави.. щастливи, мързеливи?!?! Ми ха, драснете нещо де - няма да се строшите :1062 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено