Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата хралупа

Свобода на словото
Заключено
Ver

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ver »

Нели, време беше да проговориш.
Радвам се, че се появи.
Липсваше ми.
Дори и такава - разплакана,
тъжна, но събираща се.
Права е Вили.
Това е началото!

Когато преди 17 години се прибрах неочаквано
от Америка (а всички мислеха, че ще остана там,
и аз до едно време ...), разделила се с голяма
любов и т.н., майка ми с недоумение ме гледаше
като ѝ казвах "Започвам от начало!"
... "Ама ти нали току що започна ...?!?!"


Та, нещата започват и свършват!
КРАЙ и ... НАЧАЛО!

Ти можеш :)
И не си сама :923

По добре от Цони не мога:
Сиренце написа:Тук, някъде в Балкана има едно старо момиче, което те обича!
Аман от сълзи тези дни!

:922

НЕ ЧАКАЙ! Върви :)
Ver

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Ver »

" onclick="window.open(this.href);return false;

Слушай го на МАКС!
ИЗпращам ти сила :923
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cvety_rz »

Нели, :922 :922 :922
Тия дни привърших една книга на А. Урумов и там подзаглавието беше, че "....Началото идва след края...."
:940 :940 :940
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

Нели, прочетох те и после пак те прочетох.
Утре или другиден ще ти пиша повече, сега вече очите ми се затварят сами и не мога да мисля.
Сега само СЪРЦЕТО ми е тук, умът го няма.
И знаеш ли, сърцето също умее да говори?
Моето сърце ти казва:

Ти си ПРИЯТЕЛКА. Не си сама. С теб съм, Нелка :922 :922 :922

Сълзите пречистват. Добре е, че си плакала. Но е добре и това, че си решила да поставиш точката. Отсега нататък ще има много по-малко сълзи. Не те лъжа, ще има моменти, в които отново ще тъжиш. Но те ще бъдат по-малко и по-кратки. Лошото, тежкото, вече е зад гърба ти. Повярвай на дъщеря си, наистина всички промени при теб в крайна сметка са за твое и ваше /на децата ти/ ДОБРО. Във всичко има някакъв смисъл.

За да не бъда отегчително-многословна тук, държа да знаеш, че оставам отворена за теб, винаги!, на лични бележки.

П.П. Ако мога да ти помогна с нещо практично около развода, също съм насреща. Знаеш може би, че се разведох през 2013 г. Научих няколко неща за това как най-бързо, лесно и евтино човек да се разведе, при положение, че се стигне до развод по взаимно желание, а не до безкрайни и болезнени съдебни дела.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Нелка, добре дошла! Аз.... и на мен като на Деси ми се затварят очите, но просто исках да ти пиша, че бях тук и те прочетох. Ако трябва да съм искрена, винаги съм мислила, че ти ще напуснеш съпруга ти... Защо и как вече е без значение. И т.к. ситуацията е преди лягане, все пак искреността отстъпва на желанието да ти кажа, че се възхищавам на хората със смелите решения! И ето те - теб, тук..... :923 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

Предлагам на 10 септември да пуснем нова тема.
Хайде да си измислим пак някое готино заглавие.
"Пролет, Лято, Есен, Зима - радваме се, че ни има :)"
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cvety_rz »

Kleo написа:Предлагам на 10 септември да пуснем нова тема.
Хайде да си измислим пак някое готино заглавие.
"Пролет, Лято, Есен, Зима - радваме се, че ни има :)"
Деска, много ми допадна твоето предложение за заглавие на нова тема :524
Ха добрютро сега :954 Приключих с тренировките ще си взема душче и съм готова да изживея още един прекрасен ден :mrgreen:
Другата седмица цялата фирма излиза отпуск и смятам на макс да се наслядя на времето с децата, защото лятото си отива, започваме училище и се започва забързаната въртележка :cry:
Вие как сте?
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от danid »

Здравейте Милички, в само три страници сте събрали целия живот. И при мен имаше сълзи...на всяка страница и по различен повод, надявам се всички да сме добре и винаги такива, каквито сме били и до сега. Цяло чудо е, че тук има толкова качествени хора, хора, които все по-трудно се срещат. Много се радвам, че познавам всяка от вас.

Нели, :922 :922 :922

Вер, завиждам :D , много добре ми се отрази отпуска, но днес съм за първи ден на работа, понаваксах и утре вече ще вляза в ритъм, добре, че имам само още един ден и после пак 4 дни почивка.

Пазете се
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Хей, здравейте. Малко късно, но пък не чак толкова ...., все пак :954.

Дани, добре си дошла :954 . Радвам се, че отпуската ти се е отразила добре!!! Дали пък нямаш нужда именно от почивка?! От една голяма и дълга почивка :) . Със сигурност днес не е бил от щастливите дни с това завръщане на работа, ама понякога се налага :1062 :1062 . Мими какво разказва за фестивала в Испания?

Верка, честита отпуска!!! Драснахте ли вече нанякъде? :)

Аз днес имах доста интензивен ден. От сутринта бягам, търча, ходих в офиса, учих, четох, работих. Изчаках Бели да свърши английски (от тази седмица почват опреснителни часове) и по някое време към 16.30 часа така ми писна...., че си хванах Бела-та, метнахме се на метрото иииииии слязохме на новата станция "Витоша". Демек на мол Парадайз. А той беше избран заради атракциона на покрива си :1062 . Много преди нас Коко и негов съученик отидоха там да се забавляват. По някое време на мен така ми писна от задачи и работа, че реших, че и ние с Бела сме хора и ние заслужаваме да се забавляваме :1062 . И така - пуснахме се на 2 съоръжения, които вече сме пробвали. А третото - нинджа флай ..... беше ново изживяване за мен. Това чудо така да ме разджурка :221 :221 , че с Бели дори решихме да го повторим :955 :955 :

[youtube]TlHknCgiyQE[/youtube]

Та понапомпахме се ние с адреналин, хванахме си влакчето обратно към Младост и директно на Хепи-то - имахме среща с моя приятелка и семейството ѝ. Ядох от хубавите им миди, пих бяло вино...... и ми е супер готино и лежерно. С две думи - не съм в парка с Бела, не карам ролери - значи имам време да ви пиша :1062 .

Някой друг да се похвали с нещо?!

Нелка, :923 . Ако имаш сили и желание, ще се радвам пак да ни пишеш.

Тази история наистина ли е вярна - http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0 ... 3972&rp711" onclick="window.open(this.href);return false;?
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от danid »

Чери, като изключим ужасното пътуване са доволни, на втория фестивал малко са се поотпуснали, но те не са били със състезателен характер. В доста градове са успели да се поразходят и поразгледат, така че отчитаме едно успешно пътуване, но за догодина каза, че ще ходи в зависимост от дестинацията. Вече си подбираме. Все още не мога да я накарам да попреговори това-онова, но другата седмица ще подхвана по-сериозно нещата. Първокласника е много щастлив, вече има раница и брои дните до 15-ти. Не знам колко ще го задържи това желание, но засега с нетърпение чака училището.

Момичета, ако ви трябва осветление в момента в Айко има много добри оферти. Ние си купихме за хола, само това бяхме оставили и спестихме доста. Същата серия при директен вносител, от който си купихме първата част на осветлението щеше да ни излезе почти двойно. Добре, че не видях купените вече неща за сравнение :221. Вече сме на етап обзавеждане, но с финансирането още не съм решила нещата, та май ще ни стигнат за половината оставащи неща, но нали не бързаме, все нещо ще измислим. Искаше ми се да посрещнем 2017 там, но май няма да се получи.

Прекрасни празнични дни пожелавам и незабравими последни предучилищни моменти
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Заключено