ехо 2 и още нещо

Свобода на словото
Заключено
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от futarela »

Добър ден ! Мимозка радвам се да те видя . По често се обаждай. Нелка честит празник ! Пожелавам ви много здраве и усмивки . Хубав ден от мен ! Емка , значи казваш ,че има вече ехинацея във Вербена))) Ще се опитам да мина и аз да си взема.
Черита пропуснах да кажа и аз ,че чудни снимки си направила. Сега пожелавам лек детокс на всички и хубави почивни дни :329
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
emi-1

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от emi-1 »

Здравейте момичета,
днес денят започва с много слънце.Нека и настроението да е слънчево.
Поздрави за всички
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от lindorina »

Хей,Мимозка,радвам се че се появи!!!
Чериии,измисли ми ранг,то ще е нещо като Линдорина-шоколина,защото съм за :1058 с тези шок.напоследък,пък няма да ви казвам за детокса,чее :128
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Ver

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Ver »

Линди,
Сложи си неща цветничко за аватар, моля те :923
А инче шоколдавия ранг много ти приляга :)
Еми, къде го това слънце? При мен нещо се бави :)
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от mari_ko »

Здравейте и от мен :923
По темата за ранговете, предлагам:
За Еми-1 :923
- весел пътешественик /защото знаем, че обича да посещава нови места и в БГ и навън/,
- слаба, но готина /защото и сред слабите има готини и тя е една от тях :1062 /

За Линди: :923
- слънчева и цветна

Хубав ден на всички :923
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Mrav4o

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Mrav4o »

Здравейте момичета. Не мога да ви пиша пак много, влизам само да ви помоля пак за съвет, но ще пиша във здравния форум за децата.

Честит Рожден Ден Вили! Желая ти да си здрава и да растеж жизнено и усмихнато дете :1057 :824

За мама: Весел празник :1109
emi-1

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от emi-1 »

Хей,Марианче,къде се беше скатала?...
В момента стоя пред компа с една голяма усмивка,която не слиза от лицето ми от мига,в който прочетах поста ти,а това беше преди 10-15 мин.Усмихвам се и размишлявам относно предложението ти.
-весел пътешественик предлагам да го заменим с мрънкащ пътешественик.Да вярно е,че обичам да обикалям,но все има причина да мрънкам-топло ми е,студено ми е,гладна съм,пие ми се кафе,дупето ме заболя да стоя на едно място...Това обаче не ми пречи да искам да отида на още нови места. :221
-слаба,но готина-моя мъж ще го перифразира-не дебелее от проклетия,а аз предлагам да бъде слаба,но с голямо сърце.Защото за мен света вече не се върти около мен самата,за мен вече не е прекалено важно как изглеждам,а как се чувствам,как са другите около мен,как са другите хора...Аз винаги казвам-не искам аз да съм богата,искам другите хора да бъдат богати,тогава ще има и за мен повече.Искам да живея в една богата и уредена държава,където не е мръсно по улиците,където хората са усмихнати,а не мислят с какво да нахранят детето си.Но искам тази държава да е БГ.
...Май много се разфилософствах и се отнесох,за което ти благодаря,Мари... :923 :923 :923
Mrav4o

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Mrav4o »

Момичета, благодаря ви от все сърце за пожеланията към мъжа ми :923
emi-1

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от emi-1 »

Ver написа:Линди,
Сложи си неща цветничко за аватар, моля те :923
А инче шоколдавия ранг много ти приляга :)
Еми, къде го това слънце? При мен нещо се бави :)
Вер,дойде ли вече и при теб :954 ?Тук напича от сутринта и е много приятно.
Mrav4o

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Mrav4o »

emi-1 написа:
Ver написа:Линди,
Сложи си неща цветничко за аватар, моля те :923
А инче шоколдавия ранг много ти приляга :)
Еми, къде го това слънце? При мен нещо се бави :)
Вер,дойде ли вече и при теб :954 ?Тук напича от сутринта и е много приятно.
И при нас има слнчице :954
Отначало имаше мъгла,но бързо се разсея, а вчера цял ден мъгкиво и мрачно.
Шантово време :221
valrus

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от valrus »

mimoza написа:
valrus написа:Еееееее,Чери,така готино си представила моя роден град Пловдив.Та нали само аз съм Пловдивчанка,така и не се намери пловдивска група
Ее,Вал,ами мен къде ме забрави!То верно ,че не съм писала отдавна ,но все пак....И аз съм в Пловдив :329 !
Еееее,Мимозка,забравих те,но не много :423 :923 Ти в кой квартал си?Само ние ли сме от Пловдив? :923
Заключено