Плод,ориз,водичка за стройна снагичка

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Kleo »

Следващата лунна фаза се пада баш на рождения ми ден. За мен е ясно като бял ден, че точно тогава няма да плодово-оризя. И сега наистина много се чудя кога да си спретна следващия ПОД :1044 Помагайте!!!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от grigorovi »

Vihrogonche, предложи дата и съм с теб. Ако искаш може да го направим в следващия ден-точно след това. На мен ми е все едно, стига да си оризя. А така ти ще разтовариш организма от предния ден.
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
deina0071

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от deina0071 »

Здравейте :plezya se Има ли желаещи за понеделник?Аз смятам да си хапна оризче-пак,но не ми пречи,защото в миналия си живот съм била китайка май :1044 Хайде,сладурки :329 да се насладим на слънчевото време днес и да чакаме пролетта,че да се хванем за зелено :923
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Kleo »

grigorovi написа:Vihrogonche, предложи дата и съм с теб. Ако искаш може да го направим в следващия ден-точно след това. На мен ми е все едно, стига да си оризя. А така ти ще разтовариш организма от предния ден.
Съгласна съм! 2 март, петък - така ОК ли е? :1044
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от cchery »

deina0071 написа:Здравейте :plezya se Има ли желаещи за понеделник?Аз смятам да си хапна оризче-пак,но не ми пречи,защото в миналия си живот съм била китайка май :1044 Хайде,сладурки :329 да се насладим на слънчевото време днес и да чакаме пролетта,че да се хванем за зелено :923
Аз съм на линия за идеален ПОД днес. Сварих двойно количество ориз тази сутрин, мислейки си, че мъжът ми ще прави с мен ПОД, както миналата седмица. Той обаче ми отказа....... Така че.... поне откъм ориз съм на 6. Откъм килограми, разбира се, не е така :955 , но и това ще се коригира.

Плодовете днес - ягоди и киви! Ще гледам да пийна повечко чай и..... това да ми е. Ако намеря някъде из хранителната верига райски ябълки, няма да им простя. :1062
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
puf

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от puf »

Желаещи за днес :roll: аз съм на линия от 1 седмица не мога да се мобилизирам нещо нооо днес категорично :) до сега 2 чая , 1 греипфрут, и 2 лажици смляно ленено семе надяваме се да не е проблем :1044
За днес 1,2 ябълки и много вода довечера 2 лъжици ориз. Това е за сега от мен :940 :940 :940
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от cchery »

pepidzheneva написа:Здравейте момичета...отдавна не бях влизала тук и ми стана мъчно за вас... :328 ...малкото ми момченце беше с температура миналата седмица от края та чак до вторник тази... за това мама беше много притеснена и наистина нямах време дори и да ви чета....
Пепи, добре ли сте вече?! :923
Булка Марулка написа::326 мацки! :326
Много добри резултати! Стана ми мъчно, че не успях да го изкарам с вас, но скоро надявам се, ще се присъединя. Имам две отрочета и двете с остра белодробна инфекция и пневмония. Не сварвам да се завъртя на кой по-напред да дам капки, сиропи и прочее... Минавам, заминавам и мушкам нещо мимоходом или се нагълтвам като пуйка на бързо и продължавам, че и съня ми е в ограничени количества. Надявам се детокса да съм на линия. С кантарев не сме се срещали. Ще го подминавам упорито, за да не се гледаме обидено :lol:
Гери, вие как сте?!? Абе тая зима и в края си ще хапе жестоко :cry: :cry: .

Аз си направих успешно ПОД-а вчера. За съжаление не успях да се изтегля тази сутрин, защото моят кантар почваше да тегли от 1,5 кг..... т.е. в момента, в който се появят нулите и докато успея да стъпя върху него, вече се виждат едни 1,5 кг...... което значи, че не тегли въобще. Обаче това като че ли няма такова значение. По-важното е, че ми е леко на стомаха, душата и главата. А и днес..... поне до ранната вечер ще си карам на плодово-оризов режим, защото както ви бях писала вчера, сварих двойна доза ориз, надявайки се, че и мъжът ми ще се включи. Е, той отказа. И остана ориз. Не ми се изхвърляше, още повече, че кафевият ми е много вкусен. Та си го взех за днес. Вече съм с 1 чай и 1 райска ябълка напред :955 :955 . Ще видя кога ще наредя и ориза.

За пореден път устонавявам колко е важна психологическата нагласа. Вчера, знайки че съм официално на ПОД, ми се ядеше целия свят..... Днес, понеже реших, че ще го правя, ама може и да не го направя - така или иначе вчера мина - не изпитвам глад и нищо в супермаркета не ме привлича.... :roll: :roll: :razz: .
puf написа:Желаещи за днес :roll: аз съм на линия от 1 седмица не мога да се мобилизирам нещо нооо днес категорично :) до сега 2 чая , 1 греипфрут, и 2 лажици смляно ленено семе надяваме се да не е проблем :1044
За днес 1,2 ябълки и много вода довечера 2 лъжици ориз. Това е за сега от мен :940 :940 :940
Пуф, успех днес.... :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
deina0071

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от deina0071 »

puf написа:Желаещи за днес :roll: аз съм на линия от 1 седмица не мога да се мобилизирам нещо нооо днес категорично :) до сега 2 чая , 1 греипфрут, и 2 лажици смляно ленено семе надяваме се да не е проблем :1044
За днес 1,2 ябълки и много вода довечера 2 лъжици ориз. Това е за сега от мен :940 :940 :940
Аз днес съм на ПОД.Смятах да е вчера ама организма ми реши да си спретне естествен ПОД като изкара нещо коремно гадно дето цял ден бях парцал,ама мина днес съм 6 :1062 И реших още сутринта да си сваря оризче хем за корем хем за ПОД :mrgreen: Пуф и аз взех 1 лъж.ленено семе,не мисля,че е проблем :)
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Kleo »

Чери, психическата нагласа наистина Е супер важен фактор!
Аз реших, в петък, 2-ри март, ще плодово-оризя.
Някой да иска да ми прави компания тогава? :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от grigorovi »

vihrogonche, хайде да го направим утре, че в петък се събираме всички колеги от бакалавърската и не ми се иска да е точно петък. Вчера вечерта се сетих, ама съм блейка...
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от cvety_rz »

По стар български обичай :1062 аз ще съм в неделя на ПОД-а.Имам някакви спомени, че някой си ядеше ориза с къри.Това в позволените подправки ли беше, че нещо не мога да си спомня :1044 Имам желание да разнообразя ориза и се сетих за кърито.Споделете мнение :923
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Заключено