ехо 2 и още нещо

Свобода на словото
Заключено
Mrav4o

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Mrav4o »

Вер, ние не спорим - караме се :plezya se
Предлагам Сиренце, да си ни съдия.
А накрая, съдията изяжда боя :322
:221 :221 :221
Mrav4o

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Mrav4o »

А сега сериозно, наистина не спорим, аз даже се притесних, че от поста ми Вер може да се обиди или разсърди,
не знам така го почувствах.
Радвам се, че съм сгрешила. :329
Това, че не си говорим очи в очи, малко ни обърква представата за настроението на събеседниците ни.
Mstar

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Mstar »

emi-1 написа:Здравейте момичета,
Вер ми предложи упражнения от йога.Гледайки страницата,на мен ми направи впечатление следната мисъл:

Вслушвайте се в болките
на другите, помислете как
да помогнете на другия.
Всички заедно сме едно
семейство. В мислите си
пожелавайте доброто на
всеки. За добро минало,
за добро настояще, за
добро бъдеще. Доброто
бъдеще трябва да дойде
и да остане.


На мен ми се струва,че всички тук се ръководим от тази идея и е чудесно тя да бъде наше мото.Според мен само ако повече хора започнат да мислят по този начин,наистина нещата ще се оправят.
Абсолютно съм съгласна !
Може би така са ме възпитали,но аз все мисля първо за другите, а после за себе си.Имам пред вид ,че се съобразявам с чувствата,нуждите на човека с/у мен.Много по-лесно е категорично да "отрежеш" един човек, от колкото да се опиташ да помогнеш.
Емка къде са тези упражнения,някъде из форума или.............?
От много скоро и в нашият град вече има курсове/занимания по йога,та се каня скоро да се запиша.
Вер,Мравчо много хубава дискусия сте заформили,а темата е необятна!Сериозно се заинтересувах по тези въпроси/а има още хиляди/ преди 3г., след смъртта на баща ми.Преди не съм обръщала никакво внимание - дали,защото съм била млада и не съм се замисляла ,че съм /сме смъртни........? Или това търси една по-зряла душа......? Това е тема, в която задаваш повече въпроси,околкото да откриваш конкретни отговори!
:329 :329 :329
Mstar

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Mstar »

Момичета,скоро имаше подобно обяснение,за някакво несериозно недоразумение!
Мисля,че тук всички сме искрени и волно или неволно, ако нараним,обидим някого ще се извиним,ще се поправим, изясним!

Аз, например, въобще не почувствах ,че спорите или се "Обиждате".За това нарекох разговора ви "Дискусия".За мен е точно това.А и винаги ми е интересно да чуя други мнения.Защото, колкото и да знаеш и да си чел по някой въпрос,не можеш да знаеш и да си прочел всичко.Другите те обогатяват - не само с нова информаци и знания,но с емоция, с тяхното мнение, пречупено през техните представи , морални и душевни кодове.
Но, това е моето мнение!
:329
Mrav4o

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Mrav4o »

Mstar, права си, темата е хубава, а колкото повече се разисква, толкова повече въпроси изникват.
Та за това мисля, че е хубава да се разисква, до сега съм се стискала да говоря за вяра, за християнство, но има много неща които не знам и като се разисква може да намерим много отговори, да разберем къде сме прави и не.
:222
Mrav4o

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Mrav4o »

Mstar написа:Момичета,скоро имаше подобно обяснение,за някакво несериозно недоразумение!
Мисля,че тук всички сме искрени и волно или неволно, ако нараним,обидим някого ще се извиним,ще се поправим, изясним!

Аз, например, въобще не почувствах ,че спорите или се "Обиждате".За това нарекох разговора ви "Дискусия".За мен е точно това.А и винаги ми е интересно да чуя други мнения.Защото, колкото и да знаеш и да си чел по някой въпрос,не можеш да знаеш и да си прочел всичко.Другите те обогатяват - не само с нова информаци и знания,но с емоция, с тяхното мнение, пречупено през техните представи , морални и душевни кодове.
Но, това е моето мнение!
:329
:524 :524 :524 :326
Mrav4o

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Mrav4o »

Не знам дали съм най-малката сред вас, но така се чувствам, защото има много неща, за които се уча от вас.
Предимно става въпрос за здравето и хомеопатията.
И ми е хубаво тук, защото се чувствам уютно и научавам нови неща, нови характери и т.н. :329
Mrav4o

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Mrav4o »

Мари-ко, мернах те и се сетих да ти пиша.
Преди те питах, отговори ми, ама аз не писах после:
Ние с теб живеем на една педя разстояние :221
Аз съм от Русе :222
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от Сиренце »

А накрая, съдията изяжда боя :322
съгласнааа!
Това, че не си говорим очи в очи, малко ни обърква представата за настроението на събеседниците ни.
Може би е точно това! Аз съм много далеч от мисълта да обидя когото и да било. Ако някой се е почувствал така най-искрено се извинявам! Поста написах спонтанно, така усетих нещата и може би трябваше да съм по-внимателна.
emi-1 написа:Здравейте момичета,
Вер ми предложи упражнения от йога.Гледайки страницата,на мен ми направи впечатление следната мисъл:

Вслушвайте се в болките
на другите, помислете как
да помогнете на другия.
Всички заедно сме едно
семейство. В мислите си
пожелавайте доброто на
всеки. За добро минало,
за добро настояще, за
добро бъдеще. Доброто
бъдеще трябва да дойде
и да остане.

На мен ми се струва,че всички тук се ръководим от тази идея и е чудесно тя да бъде наше мото.Според мен само ако повече хора започнат да мислят по този начин,наистина нещата ще се оправят.
А това ми се стори толкова хубаво и ме докосна. Аз също съм абсолютно съгласна!
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от DeerE »

Нели ,Зори момичета ще ви бъда благодарна, вие нали бяхте от Варна ако не се лъжа,
става въпрос за един детски магазин във Варна, харесала съм един невероятен подарък за Алекс ,/ дъщеря ми не спира да рисува, сега и търся подходящ стол и маса/ ето това
http://www.toytownbg.com/?toy=10.4.4502 струва 50 лева, нямам възможност да ги хвърля ей така, та молбата ми е ако някоя от вас има възможност да отиде до магазина да я погледне тази дъска дали си заслужава само това! Иначе ще си я получа по пощата но просто искам и друго мнение, знаете за покупките онлайн, малко се притеснявам така без да съм видяла да купувам! Това е молбата ми ще бъда благодарна
това е и адреса
гр. Варна 9000
ул. „Шипка” 4
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: ехо 2 и още нещо

Мнение от mari_ko »

Mrav4o написа:Мари-ко, мернах те и се сетих да ти пиша.
Преди те питах, отговори ми, ама аз не писах после:
Ние с теб живеем на една педя разстояние :221
Аз съм от Русе :222
:221 :221 :221
Ей сега го мернах - точно педя и два пръста, ама какво са 2 пръста между приятели :923

Случайно се запознах с едно момиче от Русе, което живее в Италия и си пишем на скайп от време на време - главно за лечение на детенцето й по нашите методи. Много е доволна, но й е страшно трудно, защото там не среща разбиране от мъжа си и близките му. Те си държат на АБ :1044
Русе е чудесен град
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Заключено