Плод,ориз,водичка за стройна снагичка

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Kleo »

Ще правя ПОД в четвъртък, на 15.03., някоя с мен тогава? :923 Проверих, тогава се пада последна четвърт като фаза на Луната и е доста подходящ за разтоварващ ден!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Сиренце »

Аз съм утре, че днес кантараааа :shock: :128 :128 :128. Ама то е така като си върнах старите ужасни навици да похапвам по всяко време, без дори да съм гладна, ей така за идеята да се дъвче. Самозалъгвах се, че като ям здравословни храни, всичко е наред. Обаче не е! За един месец - 3 килограма :126 . От утре се вземам в ръце!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от cvety_rz »

:1024 И на мен ми липсва Дидка :1199

И аз никаква не я свършвам с кг.Не качвам, но и не смъквам.Толкова се старая...защо така съм зациклила :426
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от grigorovi »

Добро утро, честит ПОД :)
Днес съм на линия. :fan
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Мърмори »

На линия съм и аз!
tita

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от tita »

Добър ден ... :) Поздрав от ПОД-а. :lol: И аз съм там.

Да попитам - днес мога ли да хапвам и домашно сушени ябълки и сливи, освен пресните?

Исе ( надявам се няма да се обидиш @grigorovi, че се обръщам по име без да се познаваме), обаче съм толкова много впечатлена от снимката в подписа ти, че не мога да не кажа ... УАУУУУУУ :326 . Супер изглеждаш, просто!
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Мърмори »

tita написа:Добър ден ... :) Поздрав от ПОД-а. :lol: И аз съм там.

Да попитам - днес мога ли да хапвам и домашно сушени ябълки и сливи, освен пресните? може

Исе ( надявам се няма да се обидиш @grigorovi, че се обръщам по име без да се познаваме), обаче съм толкова много впечатлена от снимката в подписа ти, че не мога да не кажа ... УАУУУУУУ :326 . Супер изглеждаш, просто!
олеся

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от олеся »

И аз съм в днешната компания. Сега ще сложа оризчето да ври като добавка на грейпфрутите.
От седмица започнах да пия и чая от джоджен. Изнамерих си едно старо флаконче на Калкареята. Трябва да се заредя и с витамин С и мощно да подгоня килограмите. :1058
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от cchery »

олеся написа:Бройте още едно печено прасе за понеделнишкия ПОД. Не мога да се понасям, нищо че си имам оправдание за това състояние. Зациклила съм на едно място и това си е. Честно казано не го очаквах и все си мислех, че лесно ще си върна старата форма. :1044
Оли, ей това болднатото и аз си го мислех след бременноста с Бели. След тази с батко й сравнително лесно успях да сваля някой и друг килограм, макар и да не се върнах на изходните. Но беше задоволително. След раждането на Бели успях да се класирам до 64 кг, след което да ги подобря :1062 на 83 :lol: :lol: . И свалянето им стана опълчение.

Но и аз като Пепи, имам вяра и силно желая всичко този път да си дойде на мястото не с диети и луди упражнения, а с един естествен режим на живота - такъв какъвто искам да го живея. Теб, Оли, съм те запомнила отпреди бременността с хубавите ти, стегнати и мотивирани постове. Не че сега си се предала и пишеш по-различно. Даже напротив, удивявам се ти се възхищавам, че си докрай искрена в това, че признаваш за временните неуспехи. Просто искам да кажа, че.... за теб съм убедена, че ще се справиш! :923 Вътрешно чувство!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от cchery »

И сега привет и от мене - недопеченото прасенце :lol: :lol: , на което не му се правеше ПОД миналата седмица по време на колективното гладуване по пълнолуДие :221 :221 . И което прасе обаче днес си свари най-чинно кафевите зрънца и ПОД-ува като пич! :1094

Като се събудих тази сутрин, усетих, че не ми се прави нищо определено. Даже като отидох в куФнята да заформям закуската на децата си казах, че нито ще ПОДувам, нито ще сляза да тичам в парка. След 15 минути обаче и двете неща бяха факт.... т.е. оризът се вареше, а краката ми следваха алеите на лайняния "Парк 100 години София". :1062

Тъй че, с вами съм друзя(нки). :D

Исе, ма ти пак си се заформила като гадже :1142 - я виж ти колко добре изглеждаш на снимката СЛЕД! Мисля, че .... скоро ще се разпишеш под една голяма шестица. :1062

Зоринко, интересно ми е дали след като почна да решаваш хормоналния дисбаланс с Дивия ямс, ще имаш по-отчетливи резултати от ПОД и детокси!

Тита, не знам за сушените плодове - освен да взема да питам? :1044

Дидка трябва да я проверя - наистина се чувства липсата й! Ако съм пропуснАла някой, не е нарочно..... днес си забравих очилата вкъщи :1062 :1062 . Вярно, само +0,5 диоптъра са, ама ..... поне ми служат за оправдание на заблеяността днес. :955 :955
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Zozo

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Zozo »

vihrogonche - с теб съм в четвъртък на ПОД!
Заключено