Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Свобода на словото
Заключено
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Сиренце »

Ася написа:криво ми е, натресоха ми пореден ангажимент, за който не се чувствам подготвена, без обучения, почти без никаква подготовка :328 , защо се пънах толкова много да се правя на умна :128 :128 :128
Хехехе, добре дошла в отбора! Да знаеш колко пъти съм се била по главата, че съм шило в торба.... Но пък предизвикателствата са хубаво нещо. Успех!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от cvety_rz »

Чери, благодаря ти, че "сподели" с нас Италия.Флоренция си ми е мечтата и Сиена също.За самолета като си представя и ми става страшничко :???:
Асе, и аз като тебе така се натресох, и сега едни сложни задачки са ми на главата освен работата на работа и в къщи имам и допълнително, но така е като не си мълча :1062
Ели, възхищавам ти се :940
Еееее, Фюти, бравос за клипчето.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от cchery »

Здравейте, момичета..... Как сте?! Нещо ново или нещо старо?! При мен нещата се развиват с главоломна скорост...... един ден съм прекалено весела, на другия.... все има нещо, което да ме накара да се смотам :???: .... Ама иначе как щях да оценя хубавите моменти от този пуст живот?!

Вчера и днес времето ни направи диви и щастливи..... вчера по обяд бях по къс ръкав, днес...... със зимно яке :1139 :1139 :1139 .... ами честно казано не виждам начин да се приспособим лесно.... Луда работа.

У дома сме добре, утре ще пътуваме към шато Старосел..... едно планирано ходене, което отлагаме от началото на март..... Е, сега е моментът!

Фюта, браво за клипчето.. наистина не е трудно, нали?! :) :)

Искам да се похваля, че успях да опиша в една първа част нашето пътуване до Италия. Пускам ви линк към постинга в блога ми:

Приятно четене!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Нели »

:954 :954 :954
Здравейте, момичета!
Утре ми е важен ден, затова минавам само за мъничко и по-набързо да ви навестя. От моите опити за писателстване излезе нещо, което засега е около 110 страници и утре сутринта на катедрено заседание ще бъде обсъждано дали представлява "съществена част от дисертация" и дали да бъда "зачислена като докторант на самостоятелна подготовка". Както разбирате за завършена дисертация все още не става дума. Ако стана докторант ще имам научен ръководител, няколко изпита, които трябва да взема и тригодишен срок да стана доктор, както и още много работа. Обаче това искам. После Зори ще може официално да ми казва "док.Нели". :222
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Ver

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Ver »

Нели написа: Ако стана докторант ще имам научен ръководител, няколко изпита, които трябва да взема и тригодишен срок да стана доктор, както и още много работа. Обаче това искам.
Последното ти изречение казва всичко.
Ти си готова да имаш това, което искаш.
А да ти стискаме палци е само наше приятелско "задължение". Останалото си го свършила вече сама, така както правят големите и силните, защото си именно такава. Браво, Нелка! :923 :326
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от DeerE »

БЛАГОДАРЯ ЗА ПРЕКРАСНАТА ВЕЧЕР. МНОГО ДОБРЕ СЕ ОТПУСНАХ почуствах се като в добрите стари времена, с приятна компания и с приятни хора, видях че всички са като мен, имат своите проблеми, имат своите преживявания, както аз както всички живи хора.Благодаря ви момичета. :923 :923 :923
Фюти как е Юлката. Драсни някой ред.
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от futarela »

Марчи , честит празник ! Да е Здрава МОНИ и да има много късмет да носи добрина в сърцето и гордост на мама! Чери с интерес очаквам и втората част )))) Емка , Юлий е добре . Благодаря . Аз пия кафе и сега се опитвам да кача снимка ,защото нали все не успявам
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
tita

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от tita »

Мецанки-софиянки :D ако не знаете още, нашето Сиренце ще бъде лектор на едно твърде интересно и заслужаващо внимание събитие. А именно

Цони, успех утре! :524
Бих дошла на лекцията ти с удоволствие, но няма как да се случи за мое огромно съжаление!
Ася

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Ася »

Най-много мразя да ме накисват в небрано лозе :128 С новите задължения никой не ме е информирал за едни приоритетни изделия, които трябвало да заминат спешно за Русия, колегите си скъсали д****тата от работа да ги осигурят и произведат в срок и сега ние не ги изнасяме, защото никой не ми каза, че са важни :126


Ох, спирам да мрънкам, кофти ми е заради колегите ми, че доста са се поозорили, а резултат никакъв.

Нели, стискам палци, разкажи повече за труда си, темата поне? :524

Аз не знам коя е Мони, но не ми пречи от сърце да пожелая всичко най-хубаво :954 :954 :954

Еми, за теб помня само, че се уточнихме преди мнооого време, че не си онази Еми, която си мислех, че си :1062 , ще ми разкажеш ли с две думи за себе си, защото ме гони здрава склероза :oops: Извинявам се :923

Известно време няма да мога да влизам, утре започваме поредния ремонт, този път в стаята на дъщеря ми, ще изринем оттам всички мебели, ще ги струпаме накуп в спалнята заедно с компа, а до лаптопа няма да мога да се вредя. Така че май ще ползвам нет чак след боядисване и лепене на плочки, но се радвам, че ще се отърва от този гнусен скапан ламинат :mrgreen:

Пожелавам ви хубав петък, хубави почивни дни и прекрасни нощи :222


Цони, помня темата на лекцията - сиренце и вино :221 , разкажи ни после повече :326
Ver

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Ver »

tita написа:Мецанки-софиянки :D ако не знаете още, нашето Сиренце ще бъде лектор на едно твърде интересно и заслужаващо внимание събитие. А именно

Цони, успех утре! :524
Ехо, варненките :1062
То се е видяло, че няма да видя Сиренецето утре, защото няма да съм в София, но и аз искам да ти пожелая УСПЕХ Цони :524 :923
Ася написа:Аз не знам коя е Мони, но ...
Еми, за теб помня само, че се уточнихме преди мнооого време, че не си онази Еми, която си мислех, че си ... ме гони здрава склероза...
Ася написа:Цони, помня темата на лекцията - сиренце и вино :221
Мухахаххаха! :221
http://www.hungryshark.eu/2014/04/wifo- ... sn=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;
"Цонка Димитрова - Децата: възпитание на вкус към добрата храна и традициите"
Явно много ти се пие вино :1062 :222
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Сиренце »

Еххх, момичета :922 :922 , много ви благодаря за подкрепата!
Истината е, че здравата съм се ошашкала, но се успокоявам, че ще мина трета и няма през цялото време да си повтарям "Ето този/тази колко интересни неща говори, аз какво за бога правя тук?!"
Ver написа: Ася написа:Цони, помня темата на лекцията - сиренце и вино :221


Мухахаххаха! :221
http://www.hungryshark.eu/2014/04/wifo-" onclick="window.open(this.href);return false; ... sn=twitter
"Цонка Димитрова - Децата: възпитание на вкус към добрата храна и традициите"
Явно много ти се пие вино :1062 :222
Виж сега Аси, тая работа лесно се урежда. Доколкото разбирам си нейде от към Плевен. Там правят добро винце, аз пък - добро сиренце, тъй че идеята да ги съчетаем хич не е лоша!
(Охххх, изплуват ми едни спомени за добро варненско винце.....от миналия май и еленския балкан :222 )
Заключено