Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавление!

Свобода на словото
Заключено
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от dexter »

cvety_rz написа:Декс, вие до къде я докархте с вашия?
Оо, ние завършихме в неделя, даже постелихме килима :221 . И даже имахме гости на два пъти, няколко пъти пекохме в новата фурна. Обаче нещо не ми харесва цветовото решение. То човек като избира цвят по каталог, после на живо друго изглежда. И не съм доволна, някак постно и безлично ми седи кухнята. Обаче няма какво, ще свикна :). Ще помисля как да вкараме малко цвят.
Нищо интересно при мен. Надявам се днес на работа да е по-спокойно - шефката е в отпуск, колежката ми е в болнични, аз съм си свършила спешната работа. Сега чакам да видя от къде ще избухне поредният пожар за потушаване - така работим ние, реагираме, а не управляваме :221 . Не знам дали изобщо е възможно да се промени подобен манталитет, а и да може - едва ли ще е по силите ми.
Добре поне, че времето се оправи, грее слънце и не е такъв кучешки студ като вчера. Днес дойдох пеш на работа - 40 минути сутрешна гимнастика :).
Хубав ден, момичета - да ви е слънчево и усмихнато :922 !
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от danid »

Няма да се разберем така, давайте снимки от ремонтите :)

Доживях и 6-ца, пък и странно кацна първа в бележника. На входното по БЕЛ без грешка, а уж математиката и беше по-силна... Продължава да кълве по английски, което наистина много, ама много ме изненадва. Явно не е имала сериозна конкуренция в старото училище и затова и без учене беше доволна от резултатите. Дано продължи и получи здрава основа по езика. Харесва си и класа. И на малкия се върна една от учителките, която доста се занимава с тях и подготовката за училище им е желязна после. Понеже и при Мими беше тя мислех, че навсякъде получават еднаква подготовка, но се оказа, че изобщо не е така и на някои деца им е доста трудно в 1-ви клас. Още се чудя коя учителка да избера. Падат се същите като на Мария. Нейната за нея не беше добър избор, защото можеше да постигне много повече с децата, които има, но като гледам Боби се чудя дали точно тя няма да е подходяща за него. Искаше ми се да го запиша в училището на племенницата ми, но при условие, че на Мими е срещу нас да го караме всяка сутрин не ми се струва удачно. Единствения плюс е, че в другото има басейн. Ще мисля, до пролетта има време.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от Kleo »

Вече съм си в София. Командировката отчитам като много полезна и приятна едновременно. Снимах доста неща, разходих се из стария град, посетих една красива църква, шлях се по пешеходната зона, возих се с ГТ, пазарувах в магазин "Триумф", абе изобщо усетих атмосферата на Пловдив отвсякъде. Нагледах се и на цигани и циганки, предвид, че Националният център за рехабилитация на слепи, където се обучавах и бях отседнала да нощувам, се намира в кв. Столипиново. Научих много нови неща, които ще приложа на практика с моите клиенти по зрителна рехабилитация. С две думи, доволна съм!

Цвети, така си е за проекта, да. Виждаше се, че децата бяха ентусиазирани и развълнувани, че правят нещо такова сами. Още не са ги оценили, но те се чувстват удовлетворени и постигнали целта си, което за мен е по-важно от каквато и да била оценка от страна на учителката. Е, ще се радвам да бъдат възнаградени за работата си с отличен, разбира се!

Декс, честита ти нова кухня! Сигурна съм, че ще съумееш да внесеш повечко цвят в нея! Ти имаш усет и нюх за такива неща /така ми се струва поне де, някак струи от постовете ти/.

ДаниД, браво на девойката ти! Радвам се, че пишеш отново по-често тук!

Приятен ден на всички ви от мен!!! :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от cchery »

Невероятна волейболна среща... толкова отдавна не съм се чувствала така добре да съм част от по-голяма общност. :954


[img]http://s8.postimg.org/3nrsb9gu9/20151014_214418.jpg[/img]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от danid »

Браво на момчетата, дано имат късмет в следващия мач и да им тръгне и най-вече да са добре физически и психически, пък каквото сабя покаже
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от Сиренце »

Здравейте! Май не съм се разписала още в новата тема :oops: . Не знам защо, ама нещо не ми се пише :1044 , не че няма какво - все по нещо се случва около мен (за щастие повечето неща са хубави).
Чувахме се тези дни със Силвето и Чери, та по този повод
От 23 до 25 октомври се провежда първото издание на Тера Мадре България. В петък ще са само срещи и конференции, т.е. нищо за широката публика, но в събота и неделя всички производители ще сме в Музейко, където ще има пазар на най-различни продукти. Така, че ЗАПОВЯДАЙТЕ!

Освен това много ще се радвам, ако успеем да се организираме и в събота да си спретнем една срещичка семейно. Ще го направим ли, а? Наистина много искам да ви видя!
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от Сиренце »

За повече и по-подробна информация:
https://www.facebook.com/?q=#/profile.p ... ts&fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от danid »

Сиренце написа: Освен това много ще се радвам, ако успеем да се организираме и в събота да си спретнем една срещичка семейно. Ще го направим ли, а? Наистина много искам да ви видя!
Иска ли питане, веднага ще спретнем срещичка. Има малка вероятност да пътуваме, но ще гледам да я зануля. Много искам да се запозная с вас, все не мога да се включа в годишните срещи. В коя част на града ще ви е удобно?
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от Нели »

Сиренце написа:Здравейте! Май не съм се разписала още в новата тема :oops: . Не знам защо, ама нещо не ми се пише
И аз така. :)
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от Сиренце »

Дани и аз много ще се радвам най-после да се запознаем наживо :923 . А пък за това къде да е срещата, няма значение, стига да се стига до там с метро или друг обществен транспорт (не ми се ще да умувам над чаша вода цяла вечер :lol: ). Иначе ще спим в центъра за подготовка на олимпийци - някъде около Софарма.

Нелиии, :922 :922 , ако знаеш как ме е яд, че се разминахме лятото!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от cchery »

Цони, радвам се, че знам какво ще правя идната събота вечер. :954 :954 :954 Междудругото това важи и за Фют, Марчи, Боби и Елито.... от едно място знам, че..... засега нямат пречки да НЕ дойдат. :) :)

Говорихме с Фют по телефона днес - аз предлагам срещата да е при нея! Хем ще имаме осигурена голяма маса на хубаво място във "Виктория"-та. Хубавата храна ще ни е гарантирана. На детски клуб можем да разчитаме. А и Фют ще се присъедини навреме към компанията. :) :) За придвижването с градски транспорт... ъъъ метрото не е най-удобния избор, но ще проверим за рейсове. Или пък с такси - Цони, като ви гледам, не е много далече от Центъра за олимпийци до ресторанта. Ще пусна тема за срещата, но предлагам да е в понеделник - за да сваля другата тема за тази неделя и да не се обърка някой, че става въпрос за едно и също нещо и да не я прочете даже. :)

Аз да кажа, че... имам какво да споделям, но.... нещо не ми се пише. Бързам, бягам.... тренировки, училище... но вече си действам и по собствения проект, дето го почнах август и все нещо отлагам. Дано най-сетне ми се случат нещата.

Иначе сме добре. Коко много ми го хвалят учителите му по БЕЛ и Мат, при които ходи на частни уроци. А дано да е все така и да има късмета сам да си изработи бъдещето с едно хубаво представяне на външното оценяване.

Ами оставям ви засега...
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено