Киномански и театрален кръжок

Публикувай отговор
Ver

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Ver »

vihrogonche написа:Вер, предполагам, че имаш предвид "1984"? :940 .
:221 Поправих се
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Kleo »

В четвъртък гледах Love.net, филмът много ми хареса :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Ver »

Загледах поредицата "Human Planet" на ВВС. Абстрахирайки се от егоцентричното заглавие, и някои подобни комантари възхвлаяващи човешкия вид, филмчетата си заслужват.
Има много интересни факти, прекрасни снимки и открих, че са много поучителни за децата. Мони с удивление забеляза факта, че някои хора пият кал или мъгла, или пък че изминават 250 км през пустинята за да отидат на пазар.
Ако обичате научно-популярни филми ще ви хареса :524
Последно промяна от Ver на 22 Авг 2012, 15:41, променено общо 1 път.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Kleo »

Снощи с мъжа ми гледахме филма "Черен лебед", с Натали Портман, на мен страшно много ми хареса :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Ver »

Не бях ходила на кино от както даваха "Хари Потър....", май 6-та серия. Aбе има няма 2 години. Всички филми, които мисля, че биха представлявали интерес си ги гледам на компа. Оказа се че, има защо ...
Днес отидох на "Карибски пирати" 4, защото съм фен на този филм и нямаше как да го пропусна. За първи път гледах и 3D. Егати и гадната работа! Къде е емотикона с повръщащото човече? Отврат! Не стига, че си изкривих очите,не стига че гледах реклами 30 минути,ами и филмът не струваше: сюжета слаб и неиздържан от никъде, музиката не на място, а Капитан Джак Спароу .... просто не е себе си :1100 :1100 :1100
Няколко пръста надолу, и съвет от мен: Не си хвърляйте парите на вятъра!
P.S. Имах усещането, че е нещо куца работата с 3D-to, но сега вече си имам и аргументи :1062 Никога повече няма да изложа себе си на подобно издевателство над сетивата!
Ver

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Ver »

Да го споделя тук, защото ще забравя, каквато съм разсеяна напоследък :222
Гледах Хубав, Истински, Руски филм: "Изпепелени от слънцето" на Никита Михалков :524
Филмът се лее, като музика. Действието се развива плавно и нежно без да е натоварено от излишни неща, просто потапя в атмосферата. Някак театрално играеха актьорите. Темата е сериозна. Филмът е страхотен, има и продължение (като го изгледам ще споделя и за него).
Като казах Михалков, се сетих и за "Сибирският бръснар". За мен това са филми, които не бива да бъдат пропускани :524
Ver

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Ver »

Загледах втората част на "Изпепелени от слънцето". Не исках да вярвам на критиката, която казваше, че филмът не струва, защото първата част беше страхотна.
Но с нежелание споделям разочарованието си от втората част .... дори не я догледах. Нещо съвсем се е объркал Михалков, засегнал много теми, филмът стана бавен и повърхностен. Така поне го усетих аз. От любопитство ще изгледам и третата обаче :cool:
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от mari_ko »

:826 :826 :826 :826 :826

Камен Донев и
„Възгледите на един учител за народното творчество”

:826 :826 :826 :826 :826
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Ver

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Ver »

Да, да, да, да, ,да!
И аз бях така като го гледах :524
Не знам "при вас" как беше, но "при нас" в салона имаше зрители от 5 до 105 години дето се вика. И има защо!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Kleo »

Обожавам да гледам сериала "Д-р Хаус", а вие?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от mari_ko »

vihrogonche написа:Обожавам да гледам сериала "Д-р Хаус", а вие?
Гледала съм само части от 1-2 серии, но знам, че има много фенове. Имам приятелка, която също го обожава.
Ver написа:Да, да, да, да, ,да!
И аз бях така като го гледах :524
Не знам "при вас" как беше, но "при нас" в салона имаше зрители от 5 до 105 години дето се вика. И има защо!
И при нас беше така. Салона се пръскаше по шевовете /добре, че има климатик/. Но е много трудно с билетите. За предишното представление не можахме да си вземем, затова сега бях първа :1062 и си избрах чудесни места.
КАМЕН ДОНЕВ :826 Как само води публиката, и въобще ... думите не ми стигат. Емоцията още ме държи. Не може да се разкаже. То е талант, харизма и още много неща. Чудя се как издържа чисто физически, след такова раздаване ...
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Публикувай отговор