Плод,ориз,водичка за стройна снагичка

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
zdravez

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от zdravez »

И аз ще съм на ПОД днес!Дано да издържа :1058 , че от известно време ми иде да изям цялата храна на света :128 :128 :128 :128 .Успех на всички :954
Zozo

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Zozo »

ехее, здравейте момичета! каква страхотна и голяма ПОД-ваща компания се е заформила!!! Тъкмо по-голям стимул за всички ни да издържим. Аз пих кафенце, ядох две-три ягодки и сега ще съм на чайче. Засега се чувствам добре. И на мен най-неприятният момент от ПОД-а ми е оризът. Но ще се напъна някак без да :1052 хихи Иначе обожавам ориз, но на манджичка, а не безвкусен. А сега като съм на пости, оризът и картофите са ми основните храни.
Благодаря ви момичета, че сте толкова мили и отзивчиви! С вас наистина е по-лесно :923 :923 :923
Успех, дружина!!!
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Мърмори »

До тук съм на 1,5 л топла вода и един зелен чай. Глад- тц.
Зозо (май сме адашки)- успех и на теб!
Zozo

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Zozo »

Здравейте момичета!
Отчитам сравнително успешен ПОД. Единственият, но не съвсем незначителен, грях беше, че хапнах овкусен ориз. Иначе обаче ми е наистина отвратителен. За деня съм на много вода, няколко ягоди и две мандаринки.
Мърмори - да ти призная, името ми няма нищо общо със Зозо хихи. Но просто си харесах този ник и реших да го използвам, звучи ми веселяшки. :1062
zdravez

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от zdravez »

Здравейте момичета!Цял ден бях стриктна, но на финалната права се ......изложих :328 :126 .Много ми беше гладно и не издържах на изкушението когато всички седнаха да вечерят.......Бях направила супичка за децата и си сръбнах 2-3 лъжички :128 . За другата седмица обещавам да се стегна !
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Kleo »

Зозо, и аз като теб отчитам сравнително успешен ПОД :1062
Днес бях на вода, чайове, кафета, ябълки, оризчето с копър, лимон, магданоз и подправки, и ... шепа сурови ядки... :oops:
Следващият път се надявам и без ядките да мина, но този път нещо не успях, волята не ми достигна нещо в последния момент. :oops:
Здравец, 3 лъжици супичка са нищо, горе главата, момиче! :524 :923
Оххх, много съм гладна вече, не издържам повече и затова си лягам веднага!!!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Zozo

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Zozo »

vihrogonche, zdravez - браво на нас хихи, макар и с отклонения. :326
Мисля, че сме се справили добре! В крайна сметка то пък като имаме такъв порив за нещо - и то не е кой знае колко голямо (шепа ядки и няколко лъжички супичка), по-добре да го удовлетворим. После ще ни се трупне като мисловно бреме и ще ни преследва под друга форма. Аз съм доволна - след вчерашния ден килограмите си стоят на 67 - толкова, колкото след края на детокса. Което все пак е добре, си мисля...
Печени сме много, момичета! :923 :1062
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от cvety_rz »

Вчера се причислявам към успешните :1098 Резулта е - 1,400 кг, което е много добре, но на фона на бързо качените 3 кг. не е добре :128
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от Kleo »

От 56 кг днес г-н Кантареску посочи 55 кг, пак :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
zdravez

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от zdravez »

vihrogonche,Zozo благодаря ви за поткрепата.Всички тук сте много мили... :923 :923 :923 От детокса до тук съм 1,200кг. отгоре, но вярвам че съм на прав път и няма да се отказвам и предавам.Другата седмица пак ще съм на линия .. :954 Приятен, слънчев и усмихнат уикенд на всички !
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: ПЛОД, ОРИЗ, ВОДИЧКА за стройна снагичка

Мнение от grigorovi »

Здравейте! Доста време ме нямаше, защото бях на финалната права за държавния ми изпит. Вчера мина, в понеделник ще разбера резултатът. Затова се надявам да имам сериозна причина да не съм на ПОД в понеделник. Но за някой следващ ден съм на лице. Желаещи?
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
Заключено