И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от bubalina »

Мърмори написа: Вече не се чувствам зависима от храната и ми е страхотно на душата! :1216
Как ми се иска и в моята глава да узрее това! Снощи се издъних! Седнах и си се навечерях най-официално! После :126 Уж само салата от цвекло и морков с лимон щях да си хапна,а то...стана тя каквато стана :128 Днес разбира се започвам отначало и да ви кажа по-решена съм от всякога да успея,че ме е яд на мене си! Не съм детоксвала от лятото,сдобих се с едни 3 кг от коледно-новогодишното уяждане и ми е тежко,тежко...Тялото ми крещи за детокс,а в главата ми бръмбари :???:

Чери,бързо оздравяване! :922

Боби, бравос! Четейки поста ти,изскочиха едни твои думи в главата ми
" всеки от нас трябва да стигне "дъното" на собствената си търпимост, за да "узрее" за промяната"
Ти си го постигнала,пожелавам си го и аз! Благодаря ти!

Суити, Тами, Калия, Неве, Бъни и всички нови - добре дошли в бърлогата! :923

Успех детоксващи момичета!
Аз слагам тенджерата с чая и започвам на чисто от днес!
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Kalia

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от Kalia »

NEVE написа:... имам колит, заради който ми е забранено всичко, което съдържа целулоза...
Aз също имах колит - доста тежък.Редях се редовно пред кабинетите на лекарите.
Лекарства,съвети за храненето(без целулоза,фибри,белени плодове и пр.). Накрая всичко ми омръзна,изхвърлих лекарствата и проведох 7-дневно гладуване - само на изворна вода.Сега се стремя да поддържам "огъня" с гладуванията - едно или двудневни.И така видях сметката на гадината. :fan
Та...колит,гастрит,язва и пр.заболявания за стомашно-чревния тракт се лекуват най-лесно с гладолечение.Успех ти желая!Ще се включа и аз с житенето. :524
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от cchery »

Ехооооо, привет от мене! Добре се развиват нещата в "моята градинка". Кютам си детокса по правилата. И днес (поне дотук) нямам никакъв апетит. На работа съм вече, но си забравих соковете вкъщи, та минах на "подръчни" средства - ще ям мандаринки след малко. Ансолът се излага яко днес...., че и вчера. Ама ми е все тая - въпросът е да върви очистването, а с него и да си оправям имунитета. Но днес вече СЕ ЖИВЕЕ :1099 - чувствам се относително добре!

Само дето не знам как още един ден ще изтрая процедурите с ансола и содата...... Щото сутринта пих английската сол, а после си направих натривка със сода на гърлото, че и гаргара. Как не умрях от толкова горчивина в устата, все още е загадка :1140 .

Айде, няма ли и други днес на отчет!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Sladka Debelanka

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от Sladka Debelanka »

Хайде на отчет, чувствам се добре за сега като изключим главоболието от вчера. Аз карам на детокс с цели плодове, защото след малко тръгвам на работа, а там няма как със сокове. Солта ми действа като всеки път - по 1-2 пъти на ден. Кантарев започва да ме обича. :221
diva

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от diva »

Здравейте, момичета! Много ви се радвам, радвам се на шарената ни компания :227
Хайде и аз да се разпиша за днес ;)
До тук ансол на ранина. Добре ли съм? Май започва да ми харесва :221
След час изпих литър чайчета. Преди малко още половин.
От сока съм изпила около литър и половина, ама продължавам в същия дух.
Сутринта студа го нямаше, ама сега пак ме нагазва. Минах през горещия душ и май ще се прегръщам с одеалото и книжката за следобед :)
Вчера ми беше малко поуморено. Сигурно ще е заради гадостите дето си отиват.
Днес се чувствам по-свежа и някак по... усмихната.
И днес ми е по-леко :954
Хайде, всички да успеем! Е, колко му остана...
И да ви е топло... :954 :954 :954 :954 :954
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от Мърмори »

Брех, много котешко тука бе! Айде и аз да се цопна с моя лигльо.
11122013847.jpg
(85.2 KiB) Свалено 450 пъти
Аз съм ОК. Досега съм на една ябълка, и доста чай. Всичко ми е наред, само дето имам някакъв странно гаден вкус в устата.
Мацки, мерси за подкрепата!

Бубе, споко! Най-лошото е да започнеш да се мразиш, да се самообвиняваш...имаш време. Хайде утре- ама както си трябва! Знаем, че можеш, само се стегни малко и си спомни първия ти детокс- как се чувстваше, горда ли беше от себе си, леко ли ти беше?

Дива, ако знаеш само как благородно ти завиждам! В момента си мечтая да стоя в люлеещ стол пред камината, завита с топло одеало и с книга в ръка.
Kalia

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от Kalia »

И нещо,свързано с детокса - един страшно интересен филма за НЕяденето или по-точно за храненето със слънце.Заслужава си:
" onclick="window.open(this.href);return false;
rosa_bg

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от rosa_bg »

Привет на отчет и от мен! :plezya se С детокса се справям екстра - карам на портокали, ябълки, алое и малко мед в лимоновия чай/вода, че иначе ми е мн кисело и не мога да я изпия. Имам чувството, че синузита ми е малко по-добре, но имам болки в очите. За първи път усетих и аз студа за който ми говорите. Само дето като си премерих температурата се оказа, че съм с 38градуса. Продължавам да си кашлям и вече се плаша. Утре май пак на доктор. Ще видим- дано съм по-добре.
Зори, котката ти е уникална, паркета също - точно такъв мисля да си сложа в хола.
Кали, разкажи ми моля те за твоя синузит. Как го излекува? И аз бих направила някой друг ден на изворна водичка, но нямам никаква подготовка. Не знам нито как да захранвам, нито нищо. Освен това кърмя и се опасявам, че няма начин да не се отрази на кърмата.
Бубе, дано днешния ден да ти е бил по-положителен и удовлетворяващ!
Сладка, това за кантара ми хареса :razz: и аз така сутринта му се зарадвах.
Успех на всички - остана утрешния ден!
Оставям ви, че трябва да си прибирам детето от градина.
mira_b

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от mira_b »

Здравейте :954 Труден ден ми е днес - много ми е гладно и едвам се удържам да не отворя хладилника :1053 Пих преди малко горещ чай с малко мед...дано премине...студът и мен ме тормози...особено на крайниците...Лека вечер на всички, а аз си пожелавам повече воля и търпение :923
diva

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от diva »

Мърмори, взех и аз да си завиждам ;), ама ми липсва и стола и камината... Ама някой път... що да ми се не случи ;)

Когато четях книгата на д-р Михайлов, а после и във форума, оставах с впечатление, че е възможно да усещам глад по време на детоксите. Истината е, че от опита, който имам вече, никога не ми се е случило да усещам глад. Докторът допуска лъжичка мед, плод за вечеря... Имам усещането, че няма никакъв начин да ме накара някой да ги хапна в тия дни. Спомням си първия детокс, в който едва си изпих четирите литра сок. Тогава се питах, а от къде време и място и за чайове. Е, после се намери и време, и място за чайчетата :) През целия ден до мен е каната със сок и чаша, която изпивам и пак пълня. Днес малко полегнах и съм позадрямала, и сега ще ми се наложи да наваксам пропуснатото пиене. Имала съм дни, в които се е налагало да готвя за домашните. Правила съм го без проблем. Ето, вчера готвих, днес не съм, ама утре ще ми се наложи... Просто си знам, днес аз си имам друго... Де, да беше така и в другите дни :oops:
Малко ме поотпусна студа, дали е от дрямката ;)
Топла и усмихната вечер, дружки по детокс! :922 :922 :922
Tami

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от Tami »

:954 Най-после и аз да успея да седна и да се отчета. Сутринта като по закон си изпих ан солта и след половин час половин литър от сокчето после едно черно кафе с половин лъжичка мед. След това бях навън почти до обяд. Значи деня ми минава по план.....Но малко трудничко ми беше да си изпия целебното сокче.....дори си го прецедих че започнаха да ми се гадят малките власинки от цитрусите. Току що изпих последната чаша и като знам че го приключих за деня и ми олекна вече. Днес бях много раздразнителна и дори ме беше поизнервил мъжо и се хванах в крачка че гледам към хладилника... :128 .и се ядосах на себе си и излязох да се поразходя отново......Чистия въздух ми повлия добре и дори сега правя вечеря на децата и макар че ми ухае на вкусни неща....дори не се и замислям да си близна дори :524 ....а само да знаете как ме гледа кочанчето царевичка! Но...аз държа фронта и не се изкушавам. :326 ....Очевидно е много важно как се настройва човек психически...иначе много издънки стават. Аз не се тегля всеки ден.....теглих се в началото и ще се изтегля в деня на захранването. Но честно казано...едвам чакам утре да мине..много ми е кисело вече...а не искам да си меня детокса и не планирам да ям плодчета....за да не се отпуша и да огладнея....Много се гордя със себе си :1209 ....Много прилежно си спазвам планирането а честно казано катоо минавах през търговския център днес и можех да ви кажа по миризмата къде какво точно приготвят. А и на мен по принцип ми идва около пълнолуние и може и за това да съм и нервна и гладна, и днес ми е студено, но.... така....наистина едвам чакам децата да си легнат че и аз след тях....като спинкам нямам тези грижи!
Боби, вчера не те дочаках, но те четох днес и се замислих за тази пшенична трева....но полека лека и дотам ще стигна.
Наскомими...има време, но когато си готова, само тогава има смисъл и много бързо оздравяване ти желая!
Футарела, браво и на теб...държиш фронта много добре и портокалчето е спасение!
Кали радвам се че си с нас...ще ми обясниш ли как действа майчиния лист за детокс моля те и как го пиеш?? Ти като шампион по воден детокс си ни голямо подкрепление тук. Ще те питам ж другата темичка за житото като мина детокса. Браво за медитирането и мерси за клипчето. Точно това ще гледам за моето лека нощ деца! :954
Неве....браво на теб, но се замисли и утре може да напражиш още един ден...Утре е най-важния по пълнолуние! Стискам палци ако решиш.
Бубалинче....на всеки може да се случи...но не се предавай...утре е най-важния ден...не го изпускай! Стискам ти палци. И благодаря за веселото посрещане....добре че Зори ме пренасочи тук от стария форум...иначе ми беше много скучно да си правя дтоксите самичка. :)
Чери, знам че ще се справиш. И ти си герой....Ан.сол...Сода...жсе ще удържиш фронта!
Браво Сладка Дебеланке...придържаш се към плана и успеха е на лице!
Диве благодаря за всичките слънца....наистина ми трябва много топлинка тези дни! :) Топла и усмихната вечер и на теб! :)
Зори...много ти харесвам котарака...голям е сладур...незнам как се казва но наистина би му оотивало "Тутунчо" Много е сладък. <3
Розичке.бг...бързо оздравяване ти желая и дано не се налага да ходиш на лекар пак.
Мирче и на теб късмет....и ти като мен правиш...лягай да спинкаш до утре. :)

Ето сега се почерпих и едно чайче с лимон и мъничко медец. Много ми е интересно ...нямам главоболие този детокс...а по принцип при почти всекии детокс ме боли глава...а имам и мигрени! Дали детокса ми не ги умаря вече се чудя! Дано! :954
Заключено