НАЦИОНАЛНА ФОРУМНА СРЕЩА - лятна мечка 2014 (черновитска)

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: НАЦИОНАЛНА ФОРУМНА СРЕЩА - лятна мечка 2014 (черновитска

Мнение от Сиренце »

Деси, само ми кажи в колко часа ще вземете автобус от София. Тъй като е петък, ще трябва да си резервирате билети предварително, иначе има опасност да няма места. Ще кажете на шофьора, че искате да слезете на Чернивитския мост и аз ще ви взема оттам. Този мост е преди Тетевен, т.е. след табелата, но преди самия град :plezya se .

За връщане ще процедираме по същия начин, само провери за часовете на тръгване на автобуса от Тетевен.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: НАЦИОНАЛНА ФОРУМНА СРЕЩА - лятна мечка 2014 (черновитска

Мнение от cvety_rz »

Сега мога да се включа, че на работа от таблета едва написах 2 изречения и то с правописна грешка :126
Аз също се извинявам за промяната, но тъй като нашата фирма се занимава със сувенири лятото ни е най- наотварено и много късно успяхме да съгласуваме отпуските, което пък от своя страна направи трудна и резервацията ни в Шипково и трябваше да се нагодим със свободните дати.
И аз като Вихърче мога да предложа някаква сума за компенсация.Няма кого да поканя, защото хората, с които се движим са на почивка всичките в момента и няма да се навият да пътуват отново.Още веднъж се извинявам :oops: Снощи от вълнения покрай пътуването дори сънувах срещата и беше много приятно :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛНА ФОРУМНА СРЕЩА - лятна мечка 2014 (черновитска

Мнение от Kleo »

Сърдечно ти благодаря, Сиренце! :922 Мисля да се качим на автобуса, който тръгва от София в 9 сутринта, но не пише в сайта на Автогарата в колко часа пристига :1044 Добре, ще кажа на шофьора къде да ни свали, а също ще проверя в колко часа има автобус за София в събота следобед или привечер направо, още веднъж много мерси, миличка! :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: НАЦИОНАЛНА ФОРУМНА СРЕЩА - лятна мечка 2014 (черновитска

Мнение от cchery »

Не мога да се сетя за нещо, което да мина съвсем гладко по подготовката и на тази среща :1139 :1139 . Нашата изненада от преди час е, че ....... както бях писала утре Коки заминава на лагер. И както си мислехме, че е за 10 нощувки, така се прибират баш на 9-и август, събота :1210 :1210 :1210 ...... Честно казано нямаше много място за кумене, онова, което измислих е да пътувам петък до Добринище и да си го прибера с ден по-рано. После оттам да "цепя" към Пловдив, откъдето да обера Бела, т.к. тя ще гостува идната седмица на свекър и сверъква ми. И като се приберем в София да стегна багажа и да предам управлението на въздухомобила на Момчил и той да ни докара живи и здрави до Черни Вит........ по някое време на 8-и. Някой друг да има за обиране по оста София - Добринище - Пловдив - Черни Вит?!?! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: НАЦИОНАЛНА ФОРУМНА СРЕЩА - лятна мечка 2014 (черновитска

Мнение от Сиренце »

Е, стига бе!
Имам чувството, че ей този :1142 прави ей така :1133 . Ама той не познава мецанките :1055 :1058 и ще му покажем ние!
tita

Re: НАЦИОНАЛНА ФОРУМНА СРЕЩА - лятна мечка 2014 (черновитска

Мнение от tita »

cchery написа:
Сиренце написа: Черни Вит в къща №3
Това е нашата къща, там бяхме ние с децата. В малкия апартамент. И за нищо на света не бих я заменила за стая (дори и да е апартамент) в почивната станция. Удобството, което предлага за разликата в цената на нощувката, не може дори да се коментира.
Еееех ...

Момичета сериозно се замислете, дали все пак да не се настаните в тази къща. Прекрасна е!
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: НАЦИОНАЛНА ФОРУМНА СРЕЩА - лятна мечка 2014 (черновитска

Мнение от Сиренце »

Момичета, собствениците на къщите искат да заплатя цялата сума от 150 лв за къщата, т.к. аз съм я резервирала преди 3 месеца!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: НАЦИОНАЛНА ФОРУМНА СРЕЩА - лятна мечка 2014 (черновитска

Мнение от cvety_rz »

Цони, тоест трябва да се заплатят 300 лв. за двете нощувки ли? При това положение какво да направим? Ако останем да спим в къщата ще платя 150 лв. за вечерта макар и да ми идва множко, но не мога да платя за двете вечери и при това положение какво става с резервацията в станцията при Поли? Как да направим? Уф, голяма каша стана.На всичкото отгоре ни се счупи и колата :328 Чери, що не минеш за по напряко и през Разград да ни вземеш :222
Шегувам се....то като се наредят така нещата и човек започва да се шегува, че да мине по леко през ситуацията.Добре, че брат ми се съгласи и ако не оправим нашата ще пътуваме с неговата.Такива ми ти работи.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: НАЦИОНАЛНА ФОРУМНА СРЕЩА - лятна мечка 2014 (черновитска

Мнение от cvety_rz »

Пак съм аз :mrgreen: Другото, което ми хрумва е утре да се обадя в хотела в Шипково и да се опитам да отменя резервацията за петък вечер и да спим двете нощувки, но сами да наемем къщата а два дни ни е непосилно финансово и резервацията при Поли пак остава висяща....
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
lin

Re: НАЦИОНАЛНА ФОРУМНА СРЕЩА - лятна мечка 2014 (черновитска

Мнение от lin »

Такаааа...здравейте мецанки...да ви се представя - казвам се Галя. От доста време следя вашия мецански форум и с някои от вас се познавам, но тук така и не съм се включвала.Както и да е. Аз съм и собственичката на къщите където ще отседнете следващата седмица. Виждам че настана лека суматоха с организацията. Искам само да ви кажа да не се притеснявате за къщата, която отпада - това не е проблем от моя страна, нито е първата отпаднала резервация, нито последната. Така че го направете така както е най-удобно за вас. В крайна сметка смисъла е да споделите усмивки, а не тревоги...надявам се само да не е дъждовно и ще се радвам да се запознаем.До скоро :)
lin

Re: НАЦИОНАЛНА ФОРУМНА СРЕЩА - лятна мечка 2014 (черновитска

Мнение от lin »

Сиренце написа:Момичета, собствениците на къщите искат да заплатя цялата сума от 150 лв за къщата, т.к. аз съм я резервирала преди 3 месеца!
а ти Цони, вместо с чаша вино в ръка за да полееш празника с какви работи се занимаваш;)... :922
Публикувай отговор