Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Свобода на словото
Заключено
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от futarela »

Благодаря ви мили дами :954 Аз съм добре- кашлям доста та може и аз да мина през лкарката , просто от днес ще видим как са нещата. Елисче,благодаря за споделеното ,това е опит и като знаеш ,че друг е минал през това и се е пооправил си е друго ))).
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от ellis_stoyanova »

Фюти, :923
Добро утро,момичета!
Желая ви прекрасен ден!!!
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от Kleo »

Аз съм на път да се разболявам, но няма да се дам :1055 взимам мерки и съм напълно убедена, че ще оздравея, преди да се разболея!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от cchery »

Ха добЪр ден! Ей, как исках от сутринта да мина тук и как го направих в ранния предиобед :1062 :1062 :1062 . Както обикновено..... Днес ми е един много особен ден отвсякъде...... Хубаво ми е и аз дори не знам защо..... Весело ми е ..... и пак не знам защо.... Спи ми се...... но вече знам защо :1062 :1062 . Сутринта разпратих писмата с мартениците из страната.... много го обичам този празник..... носи ми много настроение. Ние ще го посрещнем извън София - в един хан, някъде из Белоградчишко.... най-сетне си имаме планове за почивните дни. :plezya se :plezya se

Вчерашният ден ми предложи 2 страхотни преживявания. Първо излязоха резултатите от вътрешноучилищния кръг на състезанието по английски, организирано от Асоцияцията на Кейбридж училищата в България. Нашето училище е член на тази асоциация. И така - Бела е на второ място с 30 от 35 точки, а Коки е на 3-о място със 70 от 75 :1216 :1216 :1216 . Съответно за участници от втори и шести клас..... Аз съм просто горда... тихичко ще си се горделея :1062 :1062 :1062 ...

Другото много интересно нещо е, че най-сетне, след дълги молби, над 6-месечни, купихме билет от националната лотария на Бела. Тя си го избра...... и моля ви се - взе, че спечели 20 лева :221 :221 :221 .... Аз съм толкова против тези игри, но..... късметът си е късмет. И така и не пощя да ми върне парите, които само час преди това бях дала за цветни химикали с брокат - химикалите са за нея :1140 :1140 . Кво беше?! Общото си е общо, моето - само за мен. :lol: :lol:

И такива неща около ми.... Не знам дали ви се похвалих, но тази година и двете ми орхидеи цъфнаха - имам една от вас :954 и една - подарък от колегата ми. Аз не съм положила и грам по-специална грижа за тези цветя, т.к. съм решила, че са много трудни и капризни..... единствено ги прехвърлих в нови саксии с почва, специално разработена за орхидеи. И това стана миналата есен. А едното цвете имам от 2010, а другото - от 2012. Вашето :954 цъфти вече трета година, а това на колегата ми - за първи път. Голяма е красота вкъщи. :954

Сега видях, че картинката, която снощи съм пуснала, хич и не се види :1062 . Затова - повторение:
zhivotat.jpg
(144.28 KiB) Свалено 437 пъти
И така..... оставям ви на волята на Аллаха...., т.е.... на чиято воля ви харесва..... в момета чета книга, в която се обяснават принципите в Корана..... и ми е едно такова Алахово в мозъка :1069 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от Kleo »

Аз обаче още сутринта УСПЯХ да си отваря картинката от теб, намерих цаката! Влязох ти в поста, уж че ще ти отговарям, после копнах линка и го турнАх в нов прозорец :222

Аз много се харесах от тази картинка, много съм ДЖИДЖАНА значииии :222

Така се смях сутринта, като отворих туй за коткитеееее и ПЕТЛИТЕЕЕЕЕЕЕ :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от cvety_rz »

Фюти, :922 :922 :922 Дано всичко да се размине възможно най- леко и и бързо :922 :922
Чери, няма нужда тихичко да си се гордееш.Децата успяват и ако една майка не вдигне шум около това няма да е нормална женска реакция :mrgreen:
Огромно БРАВО на Коко и Бела :326 Да продължават все така :524
Картинката е много "яка" :1062 Преди време я бях споделила във фейса и много се смях както и сега :1062 :1062
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от DeerE »

Добра вечер.
Клео наблегни на лимона и меда няма да сбъркаш.
Фют отново :922 с теб сме всички. Не забравяй тартафедрил и любимия сироп с бира на Док.
Също така от личен опит ти казвам дори и при страстни пушачи действа мед корен от джинджифил и лимон с кори. Мъжо не спира да го пие. Обещавам ти че ще се оправиш максимум за три дни.
Черитко БРАВО БРАВИСИМО на Коки и Бела. Те наистина са страхотни деца. Това с котките и петлите е много смешно. Кара ме както да се смея така и да се замислям над живота.
Искам да споделя, че съпругът ми вчера ми заяви, че съжалява, че ме е срещнал. :1044 Чудя се просто за себе си дали за пореден път думите изпреварват мисълта или просто съм невъзможна за съжителство пепеляшка. Когато разбера ще ви споделя.
Лека вечер
За здравето ми ще ви пиша тези дни, защото съм в недоумение.
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от futarela »

Добро утро. Деере забравила съм го тертефедрила ,хубаво е, че ми напомняш. Татко го изписват днес ,ще го местим в Токуда . Не ми се говори за болниците, лекарите, отношението........ После ще се включа ако остане време
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
mam4eto31

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от mam4eto31 »

Фюти стискам палци за татко ти! С много вяра и упоритост ще се възстанови :922
Преживяхме същото със свекър ми, сега е добре!

Черита ама голяма гордост! Браво на децата! :326 Пак пробвах да ти пусна снимки на лични и не става :1044

Клео никакво разболяване!

Елито ама и при теб цари творческа атмосфера. Много яко! Аз успях да направя мартенички за момичетата от 2-та класа на децата и сега съм на мъжките.
А рецептата:
1кг плешка или др. месо се сварява, като слагам в бульона 1 глава препечен на котлона лук, даф. лист, морков и целина, после не ги слагам в пастета.
500гр. дробчета ги задушавам. После ги слагам в блендера или месомелачка. Добавям яйце, малко галета, чубрица, чесън, кимион, сос уорчестър няколко капки и пека в правоъгълна тавичка. Понякога слагам и гъби.

Бебка харесва кухнята! Много съм щастлива! Кърмим се сутрин и вечер и не смятам скоро да приключвам.
В момента монтират шкафовете и мивките в нашата и детската баня. Много се вълнувам. Остава да си поръчаме спалнята, че спим на пода, а дрехите са по столове и простори, 2-те детски, те сега са в стаята на бебка със старата детска стая и маси и столове, пак ползваме старите. Но ще стане, не бързам, много ми е мило всичко тук.

Хубав ден от мен :923
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от Kleo »

Мони, рецептата ти за пастета звучи страшно апетитна! Ммм, как ми се хапва домашен пастет :oops: Никога не съм пробвала такъв.

Фюти, когато можеш и искаш, разкажи повече... Сега просто приеми подкрепата ни и молитвите ни, отправени към теб и татко ти :922 Ще се справите с всичко, вярвайте и се уповавайте, мила, лошото си отива. А за здравната ни система - отдавна смятам, че всичко опира до ... късмет ... на кого къде ще попаднеш, уви, в нашата държава е така.

DeerE, писах ти на лс, но и тук да го направя, след като се успокоих и размислих малко. Дано това неговото е било временно умопомрачение, а ти гледай да не се впрягаш от изговорените глупости :922 Прегръщам те силно и ти желая хубав, прекрасен, успешен ден, напук на всички битовизми и проблеми.

Аничка, Чери, ЧеритаС, така се радвам, скъпа! Браво на Коко и Бела и от мен! :326 Да ги поздравиш от леля им Деси и от Алекс. За днешната среща, ако освен теб идват и други мецанки, идвам и аз!!! :1216 Слънчево ми е :954 :954 :954 , защото преди малко се осмелих и проведох разговор с мъжа си... той някак разбра, успя да схване, колко ми е важно да се видя с вас днес вечерта! :1211 Така че е твърде вероятно довечера да се присъединя към мечешката сбирка, разбира се, обаче, след посещението ми при психотерапевтката. Там започвам в 18.15, ще свърша към 19 часа, тя е близо до НДК. Помощ от приятел? Оттам с какво да се придвижа до мястото на срещата ни? :oops: :1044 Ще бъда благодарна да ме упътите, ако може! :923

Колкото до мен, тази сутрин се събудих наистина на 99% здрава, с две думи - ток и жица, а с три думи - ток и МЕДНА жица :221 :221 :221 Дори сколасах да си направя и гимнастиката с общото разтягане на тялото, клековете и коремните преси. Толкова ми е щастливо и спокойно отвътре, че чак не смея да го изрека... /шшшт, само пред вас/. Дори днес сутринта малко на хазарт го избих и взех, че спечелих - първо два лева, после три лева, а накрая - нула лева. Но си зачесах крастата да търкам с монета и туйто :1069

Цвети, хубаво е да те чете човек! :922 :922 :922

Линдорина, Вер, Елисче, Елито, с вас съм, приятно ми е да ви чета и мислено се потапям в света на всяка една от вас. Доскоро, прелестни приятелки! :923 :923 :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от Ванчето »

Здравейте, мацки!

Фюти, от сърце желая баща ти да се възстанови и по-скоро да свърши този труден период! Бъди силна! :922 :922 :922

Клео, радвам се, че не си се предала на настинката. Браво на теб! :524
cchery написа: много го обичам този празник..... носи ми много настроение. Ние ще го посрещнем извън София - в един хан, някъде из Белоградчишко.... най-сетне си имаме планове за почивните дни. :plezya se :plezya se
Чери, разпали любопитсвтото ми... Къде е този хан и как се казва ?
Аз (под секрет да кажа :222 ) съм израстнала на 12 км от Белоградчик! Мисля, че няма да съжалявате, че сте избрали да посетите това място! Само приятелски искам да те предупредя да се подготвите , най-вече психически :1062 , за ужасните пътища из района. Е-79 е добре, но като слезете от него положението е "майко мила"... :plezya se С нетърпение ще чакам след това да разкажеш!

Аз от 5 дни съм на АБ. Предадох се. Не издържах. Опитах се да се справя без химии, но не успях. Едно е когато някой друг вкъщи е болен и аз го обгрижвам, друго е когато аз съм болна и трябва да се обгрижвам сама... а и другите домашни задължения си ме чакат. Аз буквално не можех да си стоя на краката. За да си измия чиниите в мивката правех по 2-3 почивки. Ужас просто! Не се чувствах човек и това ме изнервяше още повече. А като за капак започнаха да ме болят и ушите и това ме разби тотално. Сега вече съм по-добре, ще спирам АБ-то и ще си възстановявам силите, които все още не са се върнали на 100%...

Желая на всички ви приятен и спокоен следобед! :940 :940
Никога не е късно за ново начало!
Заключено