Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавление!

Свобода на словото
Заключено
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от cvety_rz »

Чери, ха дано все в тази посока да се движат нещата при Коко :524
Чета разни срещички си организирате.Да си дам заявката и аз :mrgreen: След 15.10. ще идваме до София за преглед и евентуални изследвания.Ще сме 3 дена (петък,събота и неделя) та може да се видим петък или събота...
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:Чери, ха дано все в тази посока да се движат нещата при Коко :524
Благодаря!! :954
cvety_rz написа:Чета разни срещички си организирате.Да си дам заявката и аз :mrgreen: След 15.10. ще идваме до София за преглед и евентуални изследвания.Ще сме 3 дена (петък,събота и неделя) та може да се видим петък или събота...
За вас - ВИНАГИ! :923 Само ми кажи да не би да си имала предвид след 15.11, а не 10-и..... щото иначе това се пада тази събота и неделя!?
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от cvety_rz »

Оф, да...15.11. голяма съм блейка :oops:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Ver

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от Ver »

Ей готино :)
Само да не пропусна датата :)
Ей сега ще погледна кога е срещата при Фюти :)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от cchery »

Ех, голяма драма снощи в Арена "Армеец".... Имам билет за финала довечера, за съжаление няма да е нашия финал. Нещо не се чувствам в кондиция днес... Уморих се да викам снощи...
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от cchery »

На! На финал в Арена "Армеец" съм. Ама не нашия. Залата се пълни, но едва ли ще е докрая... Уви :???: ...
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от cchery »

Добро утро!!! Утрото ме събуди с един загадъчен сумрак.... Той не само продължава в момента, ами развива нюансите си..... Интересно е какво ли можем да очакваме до края на деня?!?!? :954 Желая на всички ни едно такова гъделичкащо любопитство да ни съпровожда през целия ден... а пък към края му - да споделим какво сме открили!!! :923

[img]http://raskoll.com/wp-content/uploads/2 ... balkan.jpg[/img]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от danid »

Добро утро, и на нас май не ни се очертава пътуването да е тази седмица, но ще кажа със сигурност малко по-напред в нея. До кога трябва да запазим, че е събота и дали не се пълни при Фют?

Мен някакъв вирус се опитваше да ме пребори, но не му се дадох. Само дето и тези почивни дни напълно си ги изгубих, едни храстчета посадих вчера, т.е. асистирах на Цецо в посаждането и луковиците ми пак останаха. Още няма къде да се сади, всичко е в строителни материали, а аз съм взела за 2 къщи пролетни цветя, но все ще измисля нещо, пък после ще ги местим.

Хубава седмица на всички
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от Kleo »

Изображение

Успешна, усмихната, ползотворна седмица на всички ни!

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от cvety_rz »

Чери, какво се случи към края на деня ти :954 При нас започват дас се подреждат нещата.Спалнята е боядисана и остава само да се сложи ламината.Пристигнаха тапетите за детската и половината са налепени.Утре се надявам да си вземем плочките и ламината.До месец трябва да сме приключили с ремонта и да се насладим на стария нов апартамент :mrgreen: Симчо взе да свиква на училище и вече не ми се обажда изобщо.На контролното по математика се се е справил отлично.Райчето взе първо място на местното състезание.Е оценките и не ми допадат много, но работим по въпроса.Както казва Вер "Идеално хубаво няма!"
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Заключено