Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Свобода на словото
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от cchery »

Kleo написа:Помощ от приятел? Оттам с какво да се придвижа до мястото на срещата ни? :oops: :1044 Ще бъда благодарна да ме упътите, ако може! :923
Деси, специално за теб:
маршрут НДК - SoulK.png
(646.5 KiB) Свалено 375 пъти
Пътят от НДК до ресторанта е очертан с червено - едва ли ще ти отнеме повече от 15 минутки. Ще наслушвам телефона - звънни ми като тръгнеш.

Бъни, съжалявам да прочета, че си стигнала до АБ..... :???: :???: ..... Разбира се, че е важно да се оправиш, защото често ние, жените, се грижим за целия свят, но когато се разболеем..... светът вместо да се грижи за нас, СПИРА да се върти :lol: :lol: :lol: ...... Очаквам да прочета тези дни, че си добре на 100%! :922 Ето тук ще ходим събота: Хан Мадона Фалковец. :)

Мони, като прочетох това:
mam4eto31 написа:много ми е мило всичко тук.
някак си..... все едно съм го казала аз! Толкова много любов има в него!

Мили ми момичета, оставям ви.. че имам работа за вършене! Просто исках да се обадя, че съм жива и мърдам :1062 :1062 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от Kleo »

Благодаря ти, Чери! :329

Изображение

Бъни, мерси много и на теб, душичке, бъди здрава!

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от cvety_rz »

Фюти, моята операция беще в Токуда и останах много доволна от отношението и от професионализма.Дано и при вас да е така :940
Еми, това което споделяш е ужасно направо.В такива моменти винаги се сещам за приказката за мечката и човека.За раната, която заздравява и лошата дума, която не се забравя :923
Мони, ще си я наредите къщата.Едно по едно си стават нещата.Чудесно е, че бебка през деня яде храна и още по хубаво, че се кърмите сутрин и вечер.И двете имате нужда от това на този етап.
Очакваме включване от тази вечерното събитие ако може и в снимки :1209
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
mam4eto31

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от mam4eto31 »

Ама как ви 'завиждам' в момента, че сте някъде там заедно. Их, идеше ми да пална колата и да долетя с пълна газ :lol:
Някой път като ме ядосат, като нищо ще се изстрелям :222
И аз искам снимков материал.

Шкафовете с мивките станаха уникални, но огледалото в нашата баня е толкова голямо, че сега ще ме е страх да влизам да се къпя! От какво ли? От моето отражение :328
Но нали казах, че започвам да се променям, като го постигна отвътре, ще стане и отвън.

Ох, Еми много боли от думите. Мойто мъж хич не е романтичен, а и е дървен философ и много лесно ме застрелва с някоя гадна фраза. После ме държи доста дълго. Дано е било на бъзик. Пиши...

Бъни скорошно дооправяне. Ние жените сме опасна работа.

Деситка, заповядайте на гости, ще ти направя пастетче :329


Айде, продължавам с манифактурата!
Купонджийките после на отчет!!!
Ихххххххххх
Другия път конферентна връзка от ресторанта през скайп :222
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от ellis_stoyanova »

Привет,мили ми мецанки!
Както току-що се осведомих от вашите пост-ве,май имате среща-гореща.....Ами и аз ви завиждам бЕсно.... :1211 но пък и от сърце ви пожелавам да сте си прекарали весело и да,наистина ще се радваме на някоя снимка :222 .
Мони,много е хубаво сам да правиш,по-точно да изграждаш дома си.Аз си мечтая за къща,която да си обзаведа и направя по мой си начин и честно казано знам,че един ден и това ще стане,колкото и невъзможно да изглежда сега :1028
За огледалото-не му мисли много,някой ден от там ще се усмихне една истиснки удовлетворена жена :329
mam4eto31 написа:Мойто мъж хич не е романтичен, а и е дървен философ
Мммм да,повечето мъже оценяват своите прекрасни жени едва,когато ги загубят-завинаги и безвъзвратно,толкова са жалки понякога....Защо не разберат навреме каква дълбока драскотина(не казвам рана,защото боли от много други неща)оставят в женското сърце,а рЯзка по рЯзка...и се счупило................. :1053
Фютка,успех с всичко :923
Бъни,не се ядосвай,аз имах силни противоречия за тези пусти Аб,но когато нещо неможе да се оправи и върви към още по-зле....ами примирих се....Дано наистина се оправиш по-скоро :923
А вие мили дами-Мони и Ели,какви вкусни пастети сте ми "развъртели",браво и благодаря за рецептите :222
Аз,по примера на дамите от 14-дневния детокс се запалих по този начин на хранене.Разбира се,това важи само за мен,тъй като едва ли мога да накарам Анджи,която беше решила като малка,че кокошката яде само салата и ходеше и я късаше от градината на баба си,да яде само такава храна.Опитвам се да вкарвам разни неща,но....ще има да извървим дълъг път с тях.Ивето яде почти всякакъв вид салата,ако иска обаче,но Анджи одобрява само краставицата...засега. :1139 Вкъщи винаги съм се старала да се поднася разнообразна храна,но как да я накарам на сила да яде нещо.Предлагам,дори съм замаскирвала някакъв продукт с друг и пак-не знае защо,но не го яде :1139 Може би,някой ден ще прояде,сега като се замисля и аз до преди 10 години не ядях зелена салата :oops: струваше ми се ужасно блудкава :roll: Ивето пък грам месо не хапва,би яла само кюфте,ако е на скарата.В манджа дори не го поглежда,нито на пържола,аз съответно не я карам на сила,просто защото за мен винаги е било безмислено да накараш някой да яде нещо,само защото ТРЯБВА.Тя някак по ми се връзва на всичките зелении,как само смуче перата на зеления лук,много е смешна :1069 .Та такива Ми ти работи...... :D
Не знам дали ви бях писала,но децата не ходят на градина от края на Януари,по простата причина,че в градината медицинския контрол е под всякаква критика,мои близки приятелки се опитват на 2-3 пъти да си пуснат децата,ходатя по 2 дни,след което пак се лекуват по 2 седмици.Знам,че многократно сте обсъждали тази тема,но ми е много болно>Днес дори госпожата на АНджи ми звъня,за да пита дали ще ходи на градина за 8 мартенското тържество,отговорих Не,като самата тя ми заяви,че всеки ден имали по 1 дете с Т,а от понеделник децата съвсем намаляли.Предполагам,че много хора ме обвиняват,че така вредя на децата си,като ги изолирам,но за мен е по-добре така,а не нон-стоп да са на АБ-та,защото в един момент точно това се получава.Гледам като са вкъщи да не скучаят,а винаги щом можем излизаме.Чакам с нетърпение Анджи да стане 1-ви клас,с надеждата нещата да са поне една идея по-добре,с Ивето ще се преборим още 1 година,а после на предучилищна в училище.
И като стана дума за училище,днес бяхме на тържество,по случай баба Марта там.Беше много мило,а децата се бяха подготвили страхотно,направо ми напълниха душата.Бъдещите първокласници получиха и символичен подарък и мартеничка,децата бяха много доволни.В Петък пък съм им обещала да ходим на открит урок,викторина или нещо подобно на ученици от целия пернишки регион.Ще има и песни,надявам се да успеем да отидем.
Другото,за което се сещам е да ви пиши за писмото от дядо ми,поредното...Оказва се,че искал да ми предпише своя дял от къщата,но да дойдел да го гледам :1139 Първо-никога не съм искала и стотинка от тази къща,от къде му хрумна,ум не ми го побира.Другото е,че нямаме истински контакт с него повече от 10 години и сега да съм го гледал.....много ми стана объркано....Много ми е болно за него,но не знам какво да правя :plezya se :plezya se :plezya se
Малко по-рано тази вечер и тук успя да завали,най-гадното е,че Боби пътува,в момента е в Унгария и каза,че през целия път до там не е спирало да го вали-следователно,моята скромна метеорологична личност смята,че и почивните дни у нас ще бъдат доста дъждовни,което пък е жалко,защото се надявах на един излет към Ждрелото на Ерма :1028 (не знам дали съм ви казвала,но селата са ни в тази посока :222 ),но все още има време и моите прогнози може въобще да не се потвърдят :1209 На който му е интересно-http://bulgariatravel.org/bg/object/226 ... _na_Erma,а и не е лоша идея за лятна форумна среща
Желая ви прекрасна вечер :922
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:Очакваме включване от тази вечерното събитие ако може и в снимки :1209
Ами то ще е едно включване...... но толкова! С телефона ми не стават читави снимките:
20150225_221839.jpg
(886.72 KiB) Свалено 418 пъти
20150225_221831.jpg
(1.15 MiB) Свалено 418 пъти
20150225_222014.jpg
(416.23 KiB) Свалено 418 пъти
[youtube]F8RD66neZ40[/youtube]

Адски много ми се спи и отивам в леглото! Не съм чела назад...... утре обещавам да наваксам! Лека нощ! :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от ellis_stoyanova »

Много сте ни Убави.........пу пууууууу :329 :329 :329 :329 :329 :329
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от DeerE »

Добро утро. МОМИЧЕТА СТРАХОТНИ СТЕ. :922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от Kleo »

[youtube]paRm86O3YC8[/youtube]

Добро утро, момичета-кокичета! Хубав ден от мен! Тъкмо ще тръгвам за работа сега.

Черита, мерси за снимките. Каквито - такива. Който иска да ни види в целия ни блясък, следващият път да дойде, нали така? :1216 :1028 :222

[img]http://85.14.28.175/teenproblem/teenpro ... 230915.jpg[/img]

Снощи се прибрах вкъщи точно в 23.30, значи пътуването ми отне около час, от ресторанта до дома. Мъж ми ме чакаше буден. Да съм заспала към полунощ. Заредена с положителни емоции и чувства. За тези, които не ме познават как изглеждам, аз съм жената с черната блуза и тъмната коса, на втората снимка, заедно с Фюти.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mam4eto31

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от mam4eto31 »

Здравейте мецанки :923

На втората снимка разбрах, а на първата? На третата разпознах едни черешкови очички, но втората мецанка не. Мале, Чери приличаш на 18 годишна тинейджерка :222 Огромна промяна от 2012, май тогава те видях на живо, браво момиче :329
Явно сте си изкарали страхотно :923 Хубаво е човек да изпуска парата, а с такава компания със сигурност се случват нещата.
Елисче добре си ги спряла децата, аз също ги спирах, вярно е че някои родители нямат възможност и ги пускат болни, не знам какво решение би могло да се измисли за този проблем, но е много неприятно. Сега нямам време, но ще споделя моята история и среща със скарлатината.
Относно яденето и ние сме така, но аз съм по-строга, не мога да си позволя да приготвям на всеки според предпочитанията. Добре, че и двете обичат салати, но искат и през зимата, а зеленчуците са ужасни.

Клео браво, че не допусна настинката да те прегази.
Аз тръгвам да подавам документи за детски и оттам да накупим разни неща от метро.

До скоро мецомецания :922
ellyto

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от ellyto »

Хей привет, привет,

не съм се мяркала от понеделник, а вие вече сте изписали 2 страници.....има раздвижване и още как.
При мен е доста динамично последните дни, не че прене беше, но сега е още повече :221 Както знаете имахме гости, с които прекарахме много хубаво, но ми дойде физически доста изтощаващо, защото всеки ден си лягам след 1 часа, което за мен е прекалено късно, защото съм свикнала да имам поне 7-8 ако не и 9 часа сън. Но днес ще наваксам. С гостите ходихме едната вечер да играем боулинг и беше много яко. Тази игра все повече започва да ми харесва, а още повече че и аз успявам да хвана принципа и ги размазвам :221 :221 После пък влезнах в ролята на дете и се забавлявахме с малката като за световно. Харесва ми това да се вдетинявам и да се радвам на нещата, които едно дете се радва. Обикновено възрастните не се включват много активно в лудорийте на децата, но аз го правя спрямо децата на приятелите ни и те се радват много, пък и аз също доста се радвам. Доволна съм и от кънките на лед, където все повече и повече успявам да се отпусна и да карам по добре. Вчера както знаете беше дамската ни форумна среща, която беше много приятна, както винаги и неусетно минаха 5 часа в хапване и сладки приказки.
Направих още мартенички и понеже има разни хора, които си поръчват и аз се вдъхновявам да правя различни модели и въобще удовлетворението ми е много голямо. Който има фейсбук, може да ги види там.
Днес смятам да наблегна на разкрасителни процедури и да си легна рано, защото адски много ми се спи и вече имам чувството, че ще се разпадна :221 :221

Ей Чери бре, каква е тази снимка дет си ми направила, голяма физиономия съм направила :1140 :1140 Не можа ли по-хубава снимка да ми направиш :221 :221

Мони, на първата със зеленото съм аз, до мен Марчи..Втората мецанка на третата снимка е Мира..тя е отскоро във форума, но пише в друга тема за сега..

Сега ще порчета поред, че нещо отпред назад не ми се получава, изпускам завръзката... ще се включа пак
Заключено