И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
diva

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от diva »

Привет и днес, момичета!
Чери, за какво изоставяне иде реч?
Ааа, тук няма такива! Тук сме на линия и за отчет се явяваме :221
И всички сме успешни! ;)
Е, аз я посколасах - изпих литър и половина чайчета след ансола. Той вече ми подейства. Пия соковете, но ми се очертава излизане, та не бързам много с тях. Ще го наваксам после.
Хайде, я вижте, то не останало, само половин ден :221
Много усмивки и топлина за всички! :954 :954 :954 :954 :954
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от Мърмори »

cchery написа:Зорита, ми много сладък този Тайсън, бе..... :954 :954 . Чак бих го пожелала за зет, ако.....
Ееее, сори, Тайсън вече е женен и даже след няколко дни ще имаме бебета, т.е ще ставам баба :222

Мацки, супер сте всички! Браво!

Бубе, гордея се с теб- стана на крака и продължи! Само така! Няма да се даваме на една храна, нали?

Тами, ти наистина си желязна, браво! Радвам се, че ни намери отново и пак си част от нас.

Фюти, как изтрайваш бе, жено? Шапка ти свалям, честно! Това твоето граничи не с мазохизъм, а с хипермазохизъм.

Доста болни имаме в редиците- оздравявайте бързо !

Няма да изреждам всички, наистина този месец сме върха- и като брой и като количество и като качество (на детокса).
Последни напъни останаха- утре ще опитате човешка храна :221 , а аз продължавам. Вече ми се гади от плодове и май почти нищо не ям, но пък се чувствам добре. Ще видим до кога ще изкарам.


Сори за телеграфния стил, ама...задачките не чакат. Е, има още да я гоня Фютана, макар че в последно време тя нещо взе да изневерява на стила си (което може само да ме радва де).

Мацки, бай до после!
NEVE

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от NEVE »

cherry,
благодаря за темите, попрегледах ги миналия ден, даже си разпечатах важната информация, за да е пред мен, а като стане време , ще пиша как е :)
Кали, благодаря и на теб за информацията относно колита - свалила съм си книгите на Лидия Ковачева (+ тези на проф.Мермерски) , но още не съм стигнала до тях. Ти каква литература ползваш?
Хубав ден на всички и успех :) :954 :954 :954 :954
Kalia

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от Kalia »

NEVE написа:Кали, благодаря и на теб за информацията относно колита - свалила съм си книгите на Лидия Ковачева (+ тези на проф.Мермерски) , но още не съм стигнала до тях. Ти каква литература ползваш?
Книгите на Генадий Малахов, Пол Брег, Лидия Ковачева, Галина Шаталова и много други,
които се отнасят точно за лечението на болестите с глад.Иначе колита се лекува най-лесно-с чист глад. 7 дни и се изпарява. :fan . Но след това трябва да се поддържа режима и да се яде здравословна храна,разбира се.Но това е по-доброто вместо да се редя пред кабинетите на лекарите и да пия лекарства. :126
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от Ванчето »

Добър ден и от мен на всички!
Уф, много труден ден ми е днес... Изпих си ан сола, но със соковете съм много зле, като пийна малко започва да ми се гади и съм готова да върна поръчката... Насилих се няколко пъти, но накрая реших да направя пауза за 1 час и сега съм на чайче - мате. Дано то ми помогне да нормализирам положението.
Зорииии, честито!!! Сигурна съм , че ще бъдеш прекрасна баба :lol: :lol: :lol: ! На бебетата на Тайсън разбира се!
И аз се присъединявам към поздравленията за Фюти! Това си е истинско геройство - да правиш детокс, при положение че си готвач и цял ден пред очите ти са всевъзможни вкусотии... Браво за железната психика! :326
Чери, твоето коте май доста те е ревнувало! Щом не е приело дори дечицата ти... знам ли. Чувала съм, че сиамките са особени като характер , били отмъстителни уж, но ние с нашия Мицан не сме имали такива проблеми, не знам. Ще се поразровя малко из старите архиви да кача някоя негова снимка...
Калиа, поздравления и за теб, това което практикуваш от толкова години си е достойно за уважение! Мисля, че не всеки може да го направи. Аз лично ми се струва , че още не съм "узряла" достатъчно за подобен експеримент... Но съм сигурна, че ефекта е поразителен, няма как да е иначе. След време може и да се пробвам, но определено ми трябва стабилна психическа нагласа.
И накрая, но в никакъв случай не на последно място искам да кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ на Bobichan! Благодаря от сърце за топлото посрещане, за отзивчивостта и отговорите които ми даваше преди началото на детокса. За насоките относно захранването, опашката и изобщо за всичко!По нейна препоръка този месец ще захранвам 2 дни, а не един както преди съм правила. Благодаря БОБИ, ти си страхотен човек! :922 :922 :922 И ако не е много нахално от моя страна, може ли само да подсетя за рецептата за карфиола, че идва време за хранене и всяка идея е добре дощла!
Е, това за сега от мен. Радвам се, че остават още няколко часа ... Сигурно не съм единствената :1062 :1062 Из главата ми вече се въртят какви ли не идеи за менюто за утре, обмислям, променям нещо постоянно... Не съм сигурна още точно на какво ще се спра, но определено си откраднах няколко много интересни идеи от темичката за захранването!
По-късно ще се отчета още веднъж какви съм ги свършила днес. До скоро, момичета!
"Последният напън вече е настал..."
Никога не е късно за ново начало!
Sladka Debelanka

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте, тука съм 0 тъкмо се върнах от работа. Станах в 4 сутринта да си изпия солта и после хайде на работа. Ужасна болка в гърба ме мъчи от седмица и се надявах да ми мине с детокса, но не - продължава. Какво да правя незная. И аз съм болна и се опитва да ме повали, но ще видя как ще съм утре и може да се наложи да ида на лекар. Не съм гладна днес, но съм нервна и раздразнителна, предполагам, че е защото още не ми е дошло. :328
mira_b

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от mira_b »

Привет и от мен! От обед чета и все изниква нещо и не успявам да стигна до края...радвам че, че този път сме сговорна дружина :1216
cchery, bobichan :922
Успях да издържа и днес не съм се поддала на никакви изкушения, пия си сока и чая и си :fan дори направих нещо много вкусно за обед на семейството...малко остава...Забелязах, че и аз спя много добре по време на детокс, събуждам се много лесно и някак особено приятно.
Лека вечер на всички! :329
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от cvety_rz »

Аз с моя скромен един ден няма какво много да коментирам, но да се отчета да не съм назад :mrgreen: Успех със захранването.на мен то ми е било винаги по трудната част.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Sladka Debelanka

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от Sladka Debelanka »

Ох днес сякаш имам канализация. Постоянно ту отляво, ту отдясно се къркори якооо! Но не съм гладна! Ама не съм и жадна :( От сега си мисля за захранването. Иска ми се да не го оплескам (както в 80 % от случаите), искам да знам точно какво ще си направя да ям, за да няма прегрешения. Искам да захранвам 2 дни, защото с еднодневно захранване мнооого се подувам.Закуската е лесна - плод :222 , обяда е загадка - дали да е зелева салата с моркови и малко червена чушка или салата от спанак с лимонов сок и малко олио?
diva

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от diva »

Здравейте, успешни момичета! :922
Да се отчета вечерно ;) още малко сок имам, за да си наваксам, заради излизанията ми днес.
Днес не ми е студено, поне не колкото вчера и първия ден.
Защо ли си мисля за яденето за утре? :)
Миналия ден направих едни картофки в гювеча. Сложих им малко семена - сусам и слънчоглед. Разбира се със сол и олио. Мисля си... дали да не си направя за утре? Предполагам, че семената няма да са проблем. Има ли някой мнение по този въпрос? :)
Нека утре още по-успешно да довършим започнатото и постигнатото в трите дни!
rosa_bg

Re: И за здраве и за лек с детокса влизам в нов размер

Мнение от rosa_bg »

Моят детокс до тук върви чудесно, но за съжаление и днес съм с температура. Синузита го подложих на мащабна атака и ми се струва, че е по-добре, но въпреки това едва ли ще се размина с АБ, че съм вече от доста време болна и накрая ще вземе да стане някоя беля.
Сладка, и на мен захранването ми е най-трудно. Мисля, че зелето не е съвсем подходящо - поне на мен ми действа доста подуващо, но при теб може и да не е така.
Момичета, споделяйте какво ще е менюто, че и аз още не съм го измислила. Накиснала съм едни ядки и си мисля за салата айсберг на обяд, с авокадо, домат и чушка. За по-късно си мисля за картофена салатка.
Заключено