Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от droidd »

марчи написа:Аз съм ЗА ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ! Хайде в 15:15 който може и който разбере да се "срещнем" Аз ще съм на линия.
:1139 пак съм пропуснала нещо важно !
а как се спряхте на този час 15.15. Не трябва ли да е в часа на пълнолунието ? :1044
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от droidd »

droidd написа:а как се спряхте на този час 15.15. Не трябва ли да е в часа на пълнолунието ?
Е, отговорих си сама :221 :955 ........прочетох в първата тема по въпроса.
jasmin

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от jasmin »

марчи написа: jasmin, малинките и аз много ги тача. Доста бързо смъкват, при нас държи по няколко часа. Само че аз знаеш ли какво ги правя- имам едни формички за ледени близалки и сипвам в тях, за минути буквално смъкват, а и децата са доволни. Не са много големи близалките,около 100мл. Дано бързо да се оправя детенцето и да не е нещо сериозно. Беладона също може да даваш за Т и нещо за имунитет- Осцилококцинум, Инфлуцид, Енгистол.
Марчи не знам от какво е температурата и затова не знам какво още да дам :1044 Инфлуцид и енгистол за какво са? Аз му давам вит.С и клеева тинктура. Дадох и беладона преди лягане, сега е пак с 38,2, дадох и фитолака декандра, защото споменава нещо за гърло, ама не мога съвсем да му вярвам, защото още няма 3 години и малко си съчинява.
Може ли такава висока температура - 39,2 да е от зъби? В момента никнат последните кътници :1044
droidd написа:
марчи написа:Аз съм ЗА ПРИЯТЕЛСКИ КРЪГ! Хайде в 15:15 който може и който разбере да се "срещнем" Аз ще съм на линия.
:1139 пак съм пропуснала нещо важно !
а как се спряхте на този час 15.15. Не трябва ли да е в часа на пълнолунието ? :1044
По-добре да го направим по пълнолуние, ама не знам кога е точно... Някакви идеи?
А може и утре да го направим в 15:15 часа, за да научат повече мецанки?
mary

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от mary »

Добър ден и от мен! Благодаря на мама Зори за отговора :923
Трети ден от шестия ми детокс......Това е най -лекия откъм очистителни реакции детокс. Обяснявам си го с това, че целия месец преди да започна се храних много разумно и за пръв път в живота ми, това не ми костваше големи усилия, просто дойде от самосебе си. Откакто детоксвам постепенно загубих стръвния си интерес към сладкиши в промишлени количества, мазни тестени закуски и куп други нездравословни храни, с които системно тровех организма си. След всеки детокс храната има друг вкус, много по - наситен и богат...... Така най-неусетно заобичах здравословните храни , които преди не поглеждах.... Благодарение на доктор Михайлов и вас момичета животът ми се промени. Благодаря Ви :923
pepidzheneva

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от pepidzheneva »

хей Дидка аз (а и сигурно много други момичета) само могат да мечтаят за твоите 57 килца...за които ти се ядосваш...
аз днес съм малко назад с течностите...но трябваше да излизам за по дълго и не исках да рискувам :plezya se
само 2л вода и чай са нищо ...но дано да успея да налея още малко до като дойде време за лягане...
за приятелския кръг и аз бях позабравила и си мислех ,че съм го изпуснала....
успех на всички ,които продължават и утре...аз мисля от утре да захранвам 3 дни и ще си спретна жито...
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от danid »

И аз днес се поизложих с течностите, а и първата ябълка хапнах чак в 3 часа, че беше един много петъчен петък, но понаваксах вече и сега всичко е наред.

Хайде лека и нали си знаете - УМНАТА СЪС ЗАХРАНВАНЕТО утре, а който продължава УСПЕХ!!!
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Stef

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от Stef »

Добър вечер и от мен, другарчета :940
Да не помислите, че съм сдала багажа :mrgreen:
Днес изкарах спокойно с 4 ябълки, 1 фреш с 1 кафе, 1 зелен чай и почти 3л. вода. И аз малко се изложих с течностите, бях навън почти цял ден и нямаше къде да пишкам, та се ограничавах до 5 следобед, но после горе долу дръпнах с водата.
Чувствам се учудващо добре, днес летях просто. Глад не съм усещала, но сега ми е малко къркорещо по стомаха. И малко отпаднало. Сутринта приготвях палачинки на дребосъка и баба му, следобе дпък - вкусна манджа. Изумена съм, че не се изкуших грам дори. Това не съм аз - някой ме е сменил :1062 И сладкото не ме блазни, виж, за картофки си мисля, ама скорои този момент ще дойде :mrgreen:
Мъжът ми и днес се е справил перфектно, много му се радвам. Чувства се много добре.
Гледахме си езиците преди малко - моят е почти розов (но вчера не беше), а неговият е бяло оранжев.
На него анг.сол не действа, при мен действа.
Това е отчетът от мен :)
Гледам, луната се е облещила сериозно - дано утре вечер не се облещим и ние така, озверели и виещи от глад :1062
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от grigorovi »

Привет,привет и от мен! Здравей на новото Зори! Давай яко с малини и още сега изхвърли панадола. Щом имаш малини повече няма да ти трябва. Моята Калина я лекувам без лекарства -САМО хомеопатия и билки. Просто тя не може да приема лекарства. На 3 годинки и пет месеца ще стане и сме екстра.
Марчита,къде ми се изгуби ти на мен??? :)
За кръга да си призная и аз се отнесох този път.
Черита също липсва нещо...
Мамо Зори, още ме държи мотивиращия пост, снощи те сънувах... Абе влияеш ми много,както обикновено и разбира се положително :*
Аз днес съм на 3,5л вода и едно кафе. 4кивита и една ябълка. Екстра ми е, замислям се колко глупости изядох преди детокса и сега ги чистя яко. Д-то ми се съдра, ама не се опраквам :) :1056
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
zdravez

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от zdravez »

Привет и от мен! Днешният ден мина предимно в :1114.Каквото и да хапна(портокал) или да пиина и тичам във WC-то.И понеже днес имах доста задачи и бях навън, изостанах с течностите-само 1,5 л.
droidd- благодаря ти за отговора :923 .Този детокс ми беше най-лесен като го няма това неприятно чувство на обложения език в устата.
Момичета УСПЕХ на всички , които продължават и утре.
Пожелавам ви весел, усмихнат и слънчев уикенд. :225
Булка Марулка

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от Булка Марулка »

Привет!
Пиша си успешен трети ден на втори детокс. Леко загладнявам, ама няма да ви кажа какво има на масата до мен :mrgreen: Не вярвам някой да откаже :1044
Браво на всички! :326
Успех на момичетата, които проодължават! :524
Утре ще захранвам със домат и краставица. Дали ще объркам работата ако хапна застроена супа от лапад? Извинете, че ви дразня с приказки за ядене :128
puf

Re: Един детокс през април, здравето ни би подобрил

Мнение от puf »

jasmin написа:еехе, много варненки имало тук :) И аз съм от Варна, ама то сигурно само аз не съм се представила :lol: Приятно ми е - Зори :222
Ще ми бъде приятно да се срещнем варненски мецанки :923
Айде и аз да се присъединя към морските момичета :954
Приемате ли едно момиче което много се радва , че ви откри с което си реши доста здравословни проблеми :954 е има още какво да се желае де ноо търпение ... :222

Браво на всички които приключиха днес, и хайде утре последно да завършим както подобава.
Днес бях на 5 ябълки 1 круша , 3 литра вода , и около 1 литар чай. Общо взето изкарвам по добре от предния детокс не ми е толкова студено но и времето е супер. Вярно че днес стана малко мрачно ноо утре се надявам да изпече и да ни бъде по леко поне аз така се чувствам когато грейне :954
Лека и спокойна вечер :940
Заключено