С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от Cheva »

vihrogonche, благодаря! :923
Не ми е останало време да му видя сайта по-обстойно.
Конкуренцията за компютъра рязко се увеличи . :1062 И обикновено имам време
само да надникна на 1-2 места и да трябва да ставам. :126

Успешно плодувах, хапнах няколко ядки бразилски орех по обед и
мааалко слънчоглед без сол. :)
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от Мърмори »

Хайде, днес съм на линия! Смятам,че е добро начало на участието ми в конкурса.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от cchery »

Мърмори написа:Хайде, днес съм на линия! Смятам,че е добро начало на участието ми в конкурса.
Ааааааааааааааа, излових ли ви?!? А?! :1058 :1058 :1058 Патерички преди кОнкурса ще слагате, а?!? :1062 :1062 :1062 :1062 :1062 Бъзикам се, с което искам да кажа, че аз също съм на ПОД - чисто традиционно! За съжаление оризарето ми беше малко, ама колкото - толкова! Ще му сложа една салатка довечера! Иначе се заредих с ябълки, киви и бананче имам за разнообразие. А, да..... купих си и литър сок от ябълка и моФков - та не може да не мога да изтрая! :954 :954 А и отделно ми е спешно необходим този ПОД, защото
  1. ДЕТОКС няма да правя!
  2. в ПМС съм!
Та се сещате, че требе да изкарам всичкото течност дето ме е затлачила, а смея да твърдя, че такава има особено предменструално. И отделно от това......... УЧАСТВАМ В КОНКУРСА! :1098 Много ми хареса призива на Дани лятото да разходим едни други тела по морския бряг /разбира се, става въпрос за по-слаби такива, защото ако е за другият тип, всякакви конкурси са излишни, понеже съм ги спечелила само помисляйки си за тази възможност :1135 /.

И така - скачам да поработя малко, но ще прочитам периодично тук - обикновено така и правя и ме е яд, когато имам само апокрифна възможност да пиша :cry: :cry: , а последните 2-3 седмици все така се случваше!

Диди, малкият......... колко малък е :1062 :1062 ?! Ама колкото и да е, съм сигурна, че си изстрадала тази счупена ръка с майчинското си сърце........ ей..... все да има неприятности! Пожелавам ти, а и на малкия, всичко да минава и заминава..

Исе, тежка седмица ти се е събрала?! Близък човек ли е починал?!

Чева, :922 :922 ........ ей така ,без думи просто! :954

И на всички останалиииииииииииииииии :1122 :1122 :1122 :1122 - после пак ще се намърдам тук!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
марчи
Писател на форума
Мнения: 171
Регистриран на: 21 Авг 2010, 14:11

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от марчи »

Ааааа, и аз ви излових, ШЪ ми ПОД-вате вие тука, и без мен.
Тъкмо се помайвах дали и аз да не оризя днес, и ето го знака! Изгризках една ябълчица от сутринта, и аз задържах обилно количество течности, че вчера ми дойде МЦ, та имам крещяща нужда.
Бройте ме. Успех на всички, голяма компания, така е по-лесно.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от Мърмори »

noisette добре дошла! Принципно да си знаеш,че в Часът не остана почти никой, така че истинска подкрепа можеш да намериш тук.

Марчоли, ми като не можем да се тункваме ще се ПОД-ваме, важното е купон да става!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от cchery »

И тъй?!? :1058 :1058 Докъде сте, мацки?!? Аз вече съм с 1 банан, 1 ябълка и половин литър сок напред! За водата вече не пиша, защото аз без ПОД под 2 литра на ден не падам. А с него, буквално си изливам тубите в устата. :1062 :1062

Засега се чувствам добре, а и като гледам слънчасалият навън е решил да ни напомни, че все пак сме с двата крака в пролетта...... въпреки снега от вчера :126 :126 :126 .

Марчитка, пиши като се прибереш как върви ПОД-ването при теб?! Зоритас?!?! Нещо да кажеш или напишеш :726 :1062 :1062 ?
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от Мърмори »

Ами... казвам че....пуснах нова темичка Участия на д-р Михайлов в предавания и изпих 1,5л вода,2 зелени чая,изядох 1 портокал, а сега ще правя джоджен. Ориза после.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от droidd »

cchery написа:А и отделно ми е спешно необходим този ПОД, защото ДЕТОКС няма да правя!в ПМС съм!
Ей това, аз съм го писала :221 :221
Тази сутрин, наред с всички др. неразположения КантарЪ отчете +2 кг.И айде спешно на ПОД-а :plezya se
То никаква подготовка нямах за днес.Ориза вече го смлях :oops: .....ще тичам за плодове.
cchery написа:Диди, малкият......... колко малък е :1062 :1062 ?!
Чери, малкия е на 17г :1062 ............Чева е права :1055 Един як бой му трябва на него, тъкмо вече може да носи :221 :128 Сега не мога да го замъкна на лекар, за да му сменят гипса :126 Корава, козя кратуна :126
Мърмори написа:Марчоли, ми като не можем да се тункваме ще се ПОД-ваме, важното е купон да става!
:955 :955 :955
Айде, успех на всички :524 :954 :923
олеся

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от олеся »

И аз днес съм с вас - 1 киви, 1 лимон, ориз и вода. До края на деня - имам още малко оризче и това е. Останалото ще е само вода, а може да добавя и още 1 лимон.
Днес навъртях голям километраж, чак кръста ме заболя. Така че ефекта от ПОД трябва да е добър :mrgreen:
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от grigorovi »

Аз не успях с ПОД-а. Дойде ми и от два дена ям САМО боклуци в очудващо големи количества. Сег ще запиша параметрите и аз за конкурса.
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от droidd »

Добро утро ! :954 :923
grigorovi написа:Аз не успях с ПОД-а.
:1044 и аз не успях. :oops: "Прегреших" яко и то 22.30ч. :plezya se
Но резултат си имам: -900 гр. Днес ще гледам да я карам на по-лека храна, че да не затрия резултата :222
Много ме мъчи този месец ПМС.Май ще трябва да включа пак джоджена и Бабините зъби :1044
Надявам се да има кой да ни отсрами, голяма група бяхме вчера :923 :329
Заключено