Първи сняг затрупа, ела на топло в мечата хралупа

Свобода на словото
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Първи сняг затрупа, ела на топло в мечата хралупа

Мнение от cchery »

Ами ха добър ден в новата ни темичка. Верчето нещо пише, че тя като ги пускала, били на карък.... кой е казал, че аз съм на късмет :1062 :1062 ..... Но все пак ще съм много радостна, ако тази тема понесе страхотни новини, впечатляващи успехи и споделяне...... Така че, добре дошли тук! :954

Аз почвам с едно "оплакване" :1062 ..... с което искам да споделя каква я свършиха четирикраките космаци вкъщи :mrgreen: . Докато съм била в парка тази сутрин, някой (подозирам дребния) е съборил една саксия и пръстта се е пръснала по ламината и едно малко килимче. Дотук как да е... щеше да е лесно да се изчисти, ако междувременно диваците не бяха играли нестинарски танци върху и около пръстта.... С две думи - навсякъде, където са минали, след като са били върху пръстта, беше маркирано с непогрешими знаци - пътечка от чернозем. Не стига това, ами явно докато са се гонили, са блъснали купичката за вода на Арти ииииии знаете какво се случва, когато пръст се смеси с вода ...... За капак на всичко, Пуха (в това съм убедена) се беше изпикала в 1 празна кутия от обувки..... акото го беше снесла в тоалетната... не успях да хвана логиката на това раздвоение, но хванах лопатката, метлата, прахосмукачката и парцала.... :976 :987 :995 ....... Лудница :1062 :1062 .

В момента седя и кибича пред една гумаджийница и чакам ли чакам да ми сложат зимните галоши на Реното - петък ще пътуваме към Балкана и няма начин да не сменя гумите.. Взела съм си лаптопа и мобилния нет и почвам да чета сериозно HTML.

Хубав следобед на всички желая........ и да не забравите: време никой няма, но ВРЕМЕТО е единственото нещо, с което разполагаме! :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Първи сняг затрупа, ела на топло в мечата хралупа

Мнение от Ver »

cchery написа:Но все пак ще съм много радостна, ако тази тема понесе страхотни новини, впечатляващи успехи и споделяне...... Така че, добре дошли тук! :954
Миии, добре заварила тогава :) Нека бъде така както си го поръчала :524
А за споделянето - нещо напоследък (да не кажа от много време) ми прави впечатление, че активността във форума е слаба ракия. Какво има стана на всички? Или са много заети, или не им се пише или и двете :1062 Или аз не чета активните подфоруми :idea: :1062
А, че ми е студено непрекъснато тези дни - факт.
Май за това влизам по-честичко във форума - гледам, че казват топличко било тук :1062
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Първи сняг затрупа, ела на топло в мечата хралупа

Мнение от cchery »

Ver написа:А за споделянето - нещо напоследък (да не кажа от много време) ми прави впечатление, че активността във форума е слаба ракия. Какво има стана на всички? Или са много заети, или не им се пише или и двете :1062 Или аз не чета активните подфоруми :idea: :1062
Верка, баш си е тъй.... няма никой. Само че аз май вече спрях да питам защо. Макар да ми е мъчно, а когато ми е мъчно за някой приятел, аз му звъня да го чуя.... или пък му пиша тук, във форума....... Но, да не изпадам отново в драми. :1062

Студ голям..... честно. Още съм пред гумаджийницата и пръстите на краката ми са ...... ледчета. Ама поне след още 2 коли съм аз и ще сме със зимни чепици на колата. :1062
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Първи сняг затрупа, ела на топло в мечата хралупа

Мнение от ellis_stoyanova »

Привет в новата темичка и от мен!Ха дано на всички ни е на късмет!Минавам набързо,с надеждата скоро да имам нет.Вкъщи ту сме болни,ту полу здрави,но нищо сериозно за сега.опитвам се да засиля имунитета на всички ни,направих 6 големи буркана черен бъз,сега чакам да стане.и като заговорих за това,вие колко дни го държите,преди да прецедите???около нас колелото отново се завъртя бясно,имам толкова да ви разказвам,надявам се скоро.всичко това ми носи както несигурност,страх от промените,страх от това да се справям сама на моменти,но и знам,че всичко е за добро и скоро нещата наистина ще се наредят.само всички да сме здрави.Верче,всеки ден те мисля теб и само се надява всичко да е наред.Бъни прегръщам те...Чери..както винаги ме накара да се усмихна,така се радвам че те има и те познавам...момичета,прегръдки за всички ви и хубав ден
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Първи сняг затрупа, ела на топло в мечата хралупа

Мнение от Ванчето »

Хей... Каква хубава нова темичка!
Привет и от мен в този хубав ден!
Като начало искам като една горда майка да споделя с вас, че днес моят вече не толкова малък Георги навършва 7 години! Цял ден ми е много хубаво, настроението е приповдигнато и често, често поглеждам часовника и си спомням какво е било по същото време преди 7 години! Честно, не усетих кога мина това време! Как бързо растът децата! Да са ни много здрави и щастливи , да порастнат истински и стойностни хора! И дано един ден светът да е една идея по-добро място за живеене, ако не за нас, поне за тях!
Момичета, иска ми се да можех да ви изпратя малко слънце и топлина! При мен в момента е 23 градуса и е много слънчево! От 5-6 дни времето е страхотно и силно се надявам да продължи така по-дълго...
Чери, благодаря ти за изчерпателния отговор за пръста!
А пък вашите домашни любимци определено днес са си поиграли с твоето търпение... :lol:
Вер, как е минал първия ден на Явор в болницата? А разстройството на Мони мина ли?
Елис, и аз те прегръщам! Дано скоро да влезеш тук и да ни напишеш, че си преборила страховете и сте преоделели всички проблеми!

Момичета, снежни човеци правихте ли? :222
Никога не е късно за ново начало!
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: Първи сняг затрупа, ела на топло в мечата хралупа

Мнение от lindorina »

ъъъ 001.JPG
(2.79 MiB) Свалено 1193 пъти
Добър вечер! Нали става въпрос за сняг, реших да ви поздравя! Обичам го! Дай Боже да изчисти всички лоши неща и донесе в сърцата ви уют, късмет и топлина! Много парашутно скачам в темичката, отдавна, отдавна не съм писала тук, но някак си знам, че имам своето място сред вас!
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Ver

Re: Първи сняг затрупа, ела на топло в мечата хралупа

Мнение от Ver »

lindorina написа: Много парашутно скачам в темичката, отдавна, отдавна не съм писала тук, но някак си знам, че имам своето място сред вас!
Верно си е : )
Не леж на стари лаври Линди :1062 , ами се весвай по-често :524

Бъни, честит празник!Виждам,че си успяла да се настроиш празнично :524
[img]http://cdn.supadupa.me/shop/7666/images ... 1378218492[/img]

Елис много си мила :923
Всеки си има страхове. Но когато си дадем сметка за тях, сме направили първата крачка. Но това не е достатъчно! Действие е нужно. Да се срещаме с тях, да ги борим, приемаме и преодоляваме.
Още нямам новини. Времето ще покаже. Мони вече прекарва повече време извън тоалетната, отколкото в нея, което си е напредък :1062
Ver

Re: Първи сняг затрупа, ела на топло в мечата хралупа

Мнение от Ver »

Хайде добро утро!
[img]http://s5.favim.com/orig/51/coffee-brea ... 508721.jpg[/img]
Събудихме се и днес, значи сме живи :222
Tази сутрин не мръзнах като куче, топлофикация се смили над нас :1062
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Първи сняг затрупа, ела на топло в мечата хралупа

Мнение от Мърмори »

Хайде да се цопна и аз в новата тема, дет' вика Вер, да не лежа на стари лаври ! И докато акаунта ми съвсем не е мухлясал.

Черита, голям купон у вас, бе! Направо ми е пред очите! :1062 Смея се аз, ама на теб сигурно ти се е ревяло...
У нас все още периода е опознавателен и изпълнен с любопитство. Но първо да поясня за всички: преди 2 години подарихме на Дари котарак за рождения й ден. И като всеки пухльо беше единствен на почит и уважение . Но това лято Гоги прочете книжката на Станка Пенчева " Писмата на един дакел" и започна да мечтае за куче. И само за това говореше. Та решихме да му сбъднем мечтата и от 20-тина дена у нас се подвизава пряката конкуренция на Тайсън- дакелката Клео. Та и у нас стана весело- особено с малко, игриво,хапливо, скокливо, любопитно и смешно бебе и голям, улегнал, тежащ на мястото си и държащ на територията си котарак. Та в тази връзка с Черита обсъждахме дали да не отворим тема за многодетните майки. Може и да стане де...
иначе при нас ежедневието си тече монотонно- децата, работата, домакинството...нищо ново под слънцето !

Бъни, честит празник на патерица! Да ти е жив и здрав Жорко- много здраве му желая, спокойно детство, весели игри и верни приятели!

Сега да взема да се омитам, че много се задържах, компа ще вземе да прегрее... :1062
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Първи сняг затрупа, ела на топло в мечата хралупа

Мнение от cchery »

Е, не............ знаех си, че се случва нещо необикновено....... за да ме оставят над 12 часа на суша, т.е. без нет..... служебен, домашен и мобилен :126 ..... а то, моля ви се, Зори и Линди влезнали и не само влезнали, пък и писали в темата, а аз се пъна да водя получовешки разговори с разни оператори от кол-центрове на Нет 1 и Виваком..... Ето я тук - истинската причина :lol: :lol: :lol: ........
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Първи сняг затрупа, ела на топло в мечата хралупа

Мнение от cchery »

Ха, пак здравейте..... Ей, кво готино станало тук....... имаме си тежък сняг. Кучешки неволи и....... едно такова уютно настроение. :954 Аз мога да кажа само, че .... съм на път да разбера как действа системата на услугите в България..... действа дотолкова,че да ми внушат факта, че съм ГОСПОЖА...... Понеже, заради поредния срив на нета вкъщи, вчера ми се наложи да говоря 3 пъти с оператор на Нет 1 и веднъж с оператор на Виваком, толкова пъти ме нарекоха "госпожо", че взех да се чудя дали това не ми е първото име вече.... В общи линии се стараят операторите да наблегнат на факта, че ми казват всичко, което трябва да се каже, пък аз все не разбирам..... та да придадат тежест на думите си, ме госпожистват яко..... пък аз все такава тъпичка настоявам да ми разяснят какво означава 24-часов съпорт ..... е, хванахме му цаката накрая - означавало, че по 24 часа в денонощието имало кой да ми вдигне телефона и да ми приеме обаждането за възникнал проблем...... и дотук! Техническите екипи работели до 8 часа вечерта.... и на следващия ден след когато отворят очи от вечерния запой..... Не ми се коментира чак, а и не искам да развалям настроението тук....... Уж, вече съм в играта, но смятам да си сменя нет-доставчика.....

Зори, какво да ти кажа относно котешкия рай вкъщи...... нещата така и никога няма да спрат.... Още миналия петък насипах нова постелка в котешката тоалетна.......... снощи я прегледах - чиста нова-новеничка и неопетнена с малкото изключение от вчера сутринта. Въпросът е къде все пак тези мяукащи топки косми се облекчават?!?! Както е ясно, Пуха си търси кутии за обувки. Ако не ги намери, има 2 килимчета от микрофибър - пред банята и детската стая - това са най-праните в изторията килимчета.... В случай, че съм успяла да ги напръскам със спрей срещу котки преди Пуха да се е докопала до тях, намирам следи от нея по килимчето пред вратата на комшията :oops: :oops: - вчера отново ми направиха забележка и с право. Дребният пък го излових тази сутрин по специфичното "ухание", което се носеше от саксията ми с китайска роза..... такова го беше сътворил вътре, че ако това растение можеше да връзва, със сигурност щеше да роди богато.... Такива са лайняри и двамата, че ми иде да помета с тях.... Постелката за котешката им тоалетна струваше 28 лв......, а не са влизали в нея. А в магазина ми казаха, че търговският директор на фирмата-вносител, се кълнял пред тях, че това е най-доброто на пазара. Освен да го поканя на гости и да ми демонстрира лично той как се използва, т.к. животните вкъщи не мога да ги накарам за нищо на света да влязат в нея. :126 :126 :1052 :mrgreen:

Спирам с тази тема, щото..... и тя една тема. :221 Поне смених гумите на колата вчера - да, чаках 3 часа, но.... вече търкаляме с подходящи гуми.

:1103 :1087 :1103

Бъни, на патерица желая на Гошко да е здрав, усмихнат, надарен с възможността и щастието да расте щастливо и обичано дете! Честит рожден ден!

:1103 :1087 :1103

Елисче, чакам те да разкажеш от първо лице за колелото, което ви е завъртяло.... :954

Хубав ден от мен!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено