Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Свобода на словото
Заключено
Аватар
Ql4e ZLAto
Трошач на клавиатури
Мнения: 280
Регистриран на: 03 Апр 2011, 15:04

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от Ql4e ZLAto »

Цветиии ....... :922 :922 :922 ....... :922 - това за всяка твоя бухалка :1209
Много, много, много се радвам, че нещата при теб са се развили по по-добрия начин! :329
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wF8KhJ2/weight.png[/img]


http://station.ru/RadioStation.aspx?id=1723&flash=1&play=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от Kleo »

Малиии, Цветиии, какви неща чета :mad: и на мен ми се търкулна една сълза, но си признавам, че първо много се ядосах на "диагнозата" :126 :1058 КАК НЕ ГИ Е СРАМ БЕ?! Браво на Ани, че ти е помогнала с каквото трябва, аз нямах нужната информация така или иначе, но знай, че винаги, винаги, винаги можеш да разчиташ и на мен, ако се наложи, каквото и да е :922 Щастлива съм, че нищо страшно няма всъщност, "гостите" ще ги пребориш... за всяка останала дума си напълно права: ЖИВОТЪТ Е ЗА ЖИВЕЕНЕ. Така е. И колкото по-одъртявам, толкова по-често мисля и чувствам нещата именно по този начин!

Зачетох се за бежанците, ето още една статия, писана е от Руслан Трад:

Защо бежанците имат смартфони и пари?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:Една сълза се търкулна по бузата от благодарност....
Е, поне малко "си го върнах" за сълзетворенето, което пък ми причини разговора ни от вчера следобед :lol: :lol: . Това в кръга на шегата.... Цвет, вярвай ми, отдавна не бях се радвала толкова много! Благодаря за хубавите думи, които си ми написала... Аз просто няма да спра да повтарям, че за мен най-важни са хората!!! ХОРАТА!!!! Чудех се и не ми даваше покой мисълта с какво сърце си оставила за пореден път Калинчето, Симчо и Рая и си поела към София по болници... Не можех просто да се примиря с това. Даже и мен почна да ме боли по главата и да ми се появяват някакви неща :1062 :1062 ..... нали знаеш какво нещо е мисълта!!! Сега съм щастлива. При това много!!!!
Kleo написа:.......... нямах нужната информация така или иначе, но знай, че винаги, винаги, винаги можеш да разчиташ и на мен, ако се наложи, каквото и да е :922
Това го каза вчера и Силвето..... Така че думите за ЧОВЕЦИТЕ.... са за всички ни!!!! :954 Аз много исках нашата Цвети да е гост-звездата на срещата ни вечерта :1062 :1062 , но.... не ми стана мъчно, че не се получи!!! Защото знаех, че се прибира вкъщи с огромна радост, за да продължи живота, който е за живеене и щастие!!!! :329
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от futarela »

нямам думи..........................Цвети :922
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от cvety_rz »

cchery написа: Това го каза вчера и Силвето..... Така че думите за ЧОВЕЦИТЕ.... са за всички ни!!!! :954 Аз много исках нашата Цвети да е гост-звездата на срещата ни вечерта :1062 :1062 , но.... не ми стана мъчно, че не се получи!!! Защото знаех, че се прибира вкъщи с огромна радост, за да продължи живота, който е за живеене и щастие!!!! :329
Ех, и на мен щеше да ми е хубаво да съм гвоздеят на вечерта, но моят работният.....Как ли не го примамвах.Имаше къде да спим, щяхме да се поразходим а за днес му предложих да ме "качи" на Витоша, но ми отказа.Да откажеш на жена да я "качиш" не е добра идея :1062 :1069
Да, това се отнася за всички ни.Мисля, че тук сме се събрали Хора, защото съгласете се, че има Хора и хора.
Силве, в библията пише ако те ударят по едната буза обърни и другата, но ти ме разби...за всяка бухалка прегръдка..... :plezya se
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от bobichan »

Момичета, :922 :922 :922
не съм минавала от много време да ви нагледам. Много задачи - разкъсвам се!
Цветииии, кураж мила и за протокола - много съжалявам, че нямах възможност да се запозная с теб снощи! Надявам се скоро да поправим тази грешка!
Целувки!
И наздраве - днес си регистрирах фирмата за кетъринг! Голям ден!
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от DeerE »

Аз само да кажа от моят житейски опит 37 годишен, поне 5-6 пъти от 2006 г. до сега са ми изкарвали "два часа преди да умра"- още съм жива. Това продължава и до ден днешен, ходя на профилактични прегледи през три месеца. Още съм жива и работя. Какво ли ми нямаше, но съм жива. Цвети няма по голяма болест от психиката, така мисля аз. Дръж се - сигурна съм че всичко ще бъде наред. А Черита... тя помага на всички ни като мама мецана. Дано не ми се разсърди за начина по който си я представям-винаги на всички ще помогне, на мен също ми помага вече не знам колко години. :922
Приятна вечер момичета от мен. Бъдете здрави.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от Ванчето »

Цвети - :940 :940 :940
За пореден път се убеждавам, че диагнозите в България се поставят като за "здравей-здрасти"! Това е недопустимо!
Сигурна съм, че имаме наистина добри, истински лекари, които наистина знаят за какво са там където са , но май стават все по-малко с годините...
Радвам се много, че нещата при теб са развили добре! Дано това е последната буря над вашите глави!

Боби, честита регистрация!!! :524

И ние като Елисчето вече сме готови със всичко за началото на учебната година. Имам си някои притеснения за това как ще стартира Марти, колко време ще му отнеме да свикне и така. Започваме на 9-ти. Последни дни спане до късно. Как ли ще влезем в ритъм пак да ставаме рано... :1062 , няма да е лесно.
Исках и по други теми да се включа, но като гледам колко е часа - няма да е сега!
На някои лека нощ, на другите - добро утро!
:329 :329 :329
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от Kleo »

bobichan написа:Момичета, :922 :922 :922
не съм минавала от много време да ви нагледам. Много задачи - разкъсвам се!
Цветииии, кураж мила и за протокола - много съжалявам, че нямах възможност да се запозная с теб снощи! Надявам се скоро да поправим тази грешка!
Целувки!
И наздраве - днес си регистрирах фирмата за кетъринг! Голям ден!
Привет, Боби :940 Минавай по-често! Това ще те зарежда, сигурна съм. Вярвам ти, че имаш много работа, а време - 0, и аз понякога съм така. Но наминеш ли към форума, дори за 15-ина минути, ще видиш как ще се почувстваш - позитивно заредена от общуването с приятелки. ... Затова, пиши пак!

Честита ти фирма за кетъринг!!! Желая ти успех и късмет с поръчките и клиентите!!! Да се чувстваш щастлива от труда, който полагаш!!! :524 :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от Kleo »

Какво ще кажете за това послание:

[img]http://static.bez-cenzura.com/images/pomiar.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Заключено