Не правете това - 32-годишна с амбиция да стигне 730 кг!

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Не правете това - 32-годишна с амбиция да стигне 730 кг!

Мнение от cchery »

32-годишна с амбиция да стигне 730 кг



Сюзан Еман позира като модел за сайтове, посветени на жени с наднормено тегло, и не се срамува, а се чувства уверена и секси. Тя иска да постави рекорд до 40-годишна възраст.

Самотна майка на две деца поглъща шест колички с храна на седмица с амбицията да достигне 730 кг до 40-годишна възраст и да постави нов световен рекорд.

32-годишната американка Сюзан Еман (SusanneEman.com) вече задмина предишната рекордьорка - 40-годишната й сънародница Дона Симпсън, която тежи 317 кг и нещо.

Въпреки нездравословния и потискащ вид на тежките й телесни гънки, Сюзан твърди, че се чувства здрава и по-привлекателна в този вид.

Тя позира като модел за сайтове, посветени на жените с наднормено тегло, и не се срамува, а се чувства уверена и секси (виж видео с подобна фотосесия).

Преди две години минах 222 кг и установих, че всъщност започнах да привличам повече мъже, разказва тя пред британския в. "Дейли телеграф".

Целта й е да достигне 362 кг до края на годината, а след 40 години да тежи рекордните 730 кг. Защо ли? "Защо пък да не видя колко дебела мога да стана? Искам да разчупя стереотипа, клеймото, което се свързва с килограмите.

Искам да разбера дали е възможно човек да стигне тон".

Сюзан посещава супермаркета веднъж на месец със 16-годишния си син Гейбриъл и 12-годишния му брат Брендин, където прекарва до осем часа в пазаруване, напълвайки шест колички с храна.

Тя сравнява обикалянето в магазина върху моторизиран скутер с работа на пълен работен ден. Сюзан, обаче, е безработна - поради затлъстяването си.

Тя твърди, че "поддържа форма" с прости упражнения и редовни прегледи при лекар. За нея е важно мускулите й да са достатъчно силни, за да издържат теглото й.

Винаги след физическа активност тя мери кръвното си, както и други показатели, като концентрацията на кислород в кръвта, кръвната захар и др.

Сюзан настоява да извърви пътя до целта си въпреки предупрежденията на лекарите, че този експеримент може да я убие и че това което прави с живота си е като игра на руска рулетка. Те напомнят за сериозните последствия за здравето и живота от затлъстяването.

Медицинският картон на жената, обаче, е категоричен, че тя няма психически отклонения и може да взема решения сама за себе си.

Затлъстяването е сериозен проблем в САЩ и струва милиарди долари годишно на американската икономика в преки и непреки щети, вкл. медицински разходи и загуба на продуктивност. Борбата с него се превърна в кауза дори за първата дама Мишел Обама.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Не правете това - 32-годишна с амбиция да стигне 730 кг!

Мнение от droidd »

:424 гледам и не вярвам на ушите си :1044 Може би тази дама се опитва да превърне дефекта си в ефект, защото така е по-лесно :1047 Но ми се струва, че това е вид самоубийство.
Сега съм още по-щастлива, че сме от другата страна на барикадата :524
Ver

Re: Не правете това - 32-годишна с амбиция да стигне 730 кг!

Мнение от Ver »

Никога не би ми хрумнало да го правя.
... и дали не е малко "анти" темата "Спорт за здраве" ?!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Не правете това - 32-годишна с амбиция да стигне 730 кг!

Мнение от cchery »

Сюзан, обаче, е безработна - поради затлъстяването си.

Сюзан посещава супермаркета веднъж на месец със 16-годишния си син Гейбриъл и 12-годишния му брат Брендин, където прекарва до осем часа в пазаруване, напълвайки шест колички с храна.


И това ако не е абсурдистан, та не знам кое ще да е!!!!!!! Тук хората са безработни, щото я няма работа, я намат квалификация, я ....... ги мързи да работят! В щатите обаче може да си безработен поради затлъстяване! Т.е. факт, фактор, който е изцяло в ръцете на човек да го промени! "Мацката" обаче не ще!!!! :shock: :shock: :shock:

А от друга страна пълни по 6 колички в супермаркет!!!!!! С какви средства, бе братче!?!! :!: :?: :!: :?: Егати здравната и социална система има в щатите, ако за безработица поради затлъстяване, при това умишлено и съзнателно причинено, ставаш диспансеризиран безработен и ти плащат.......... за да плющиш и ядеш още повече, т.е. да ти се задълбочи проблема, поради който си безработен!!!!!!!!! :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Не правете това - 32-годишна с амбиция да стигне 730 кг!

Мнение от mari_ko »

Не ми стана ясно само, защо носи сутиен???!!!
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
MortishaAdams

Re: Не правете това - 32-годишна с амбиция да стигне 730 кг!

Мнение от MortishaAdams »

cchery написа:Сюзан, обаче, е безработна - поради затлъстяването си.

Сюзан посещава супермаркета веднъж на месец със 16-годишния си син Гейбриъл и 12-годишния му брат Брендин, където прекарва до осем часа в пазаруване, напълвайки шест колички с храна.


И това ако не е абсурдистан, та не знам кое ще да е!!!!!!! Тук хората са безработни, щото я няма работа, я намат квалификация, я ....... ги мързи да работят! В щатите обаче може да си безработен поради затлъстяване! Т.е. факт, фактор, който е изцяло в ръцете на човек да го промени! "Мацката" обаче не ще!!!! :shock: :shock: :shock:

А от друга страна пълни по 6 колички в супермаркет!!!!!! С какви средства, бе братче!?!! :!: :?: :!: :?: Егати здравната и социална система има в щатите, ако за безработица поради затлъстяване, при това умишлено и съзнателно причинено, ставаш диспансеризиран безработен и ти плащат.......... за да плющиш и ядеш още повече, т.е. да ти се задълбочи проблема, поради който си безработен!!!!!!!!! :!: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?:
Леле, какво нещо!!!!!!!!!!
Чери,докато четях статията и аз си задавах същите въпроси.
Тази жена съвсем съзнателно иска да се погуби.И не само тя,ами и децата и ще страдат.Но така е,като не ползва по предназначение главата си,а гледа само извлечената полза от ситуацията.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Не правете това - 32-годишна с амбиция да стигне 730 кг!

Мнение от cchery »

mari_ko написа:Не ми стана ясно само, защо носи сутиен???!!!
А пък аз се чудех, що не си вземе още 3-4, за да поддържа висящите изпод гърдите й телеса........

[img]http://fsa.zedge.net/content/5/5/5/5/1- ... 5555-t.jpg[/img]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Не правете това - 32-годишна с амбиция да стигне 730 кг!

Мнение от Ver »

Извинете много, но ще заключа тази тема, защото просто не е за тук.
Дразни ме, бърка ми в очите всеки път, когато влезна в СПОРТНИЯ форум.
Заключено