Предколеден детокс :) - месец Декември

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
pepidzheneva

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от pepidzheneva »

Браво момичета...хубава групичка сте заформили...нека да разкажем игричката на токсините..а кг-те ще си отидат по желание...без да ги насилваме.....
аз да се отчета след моя 3 дневен по ранен от пълноЛудието детокс съм на минус 2 кг....днес не се зхраних много правилно...но нямаше как утре си отивам при мама и днес бях цял ден по магазните за подаръци и като се прибрах преядох с една рибена чорбичка от Никулден,която си е бях скрила дълбоко в хладилника...
cchery....нямам думи..... как само си представила голата истина.....толкова си права ..........ако ние не се погрижим за себе си,няма кой друг
не знам момичета дали сте се замисляли...ние чистим домовете си,колите си ,но по някога не ни стигат сили да се замислим сериозно и да решим да изчистим телата си....
listopad

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от listopad »

здравейте,аз от вчера съм на детокс,издържах,сега да видим днес как ще мине,но ще устискам,и аз имам 5-6 кила за сваляне,миналия месец свалих 1 кг,но през този месец си го върнах,да си призная хапвах си,много празници ,много почерпки.Лек детокс
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от droidd »

qn4eto написа:Ще ми бъде 14-ти пореден детокс, но за пръв път усещам, че не ми достига мотивация. Не съм сигурна за причината, дали е заради липсата на ефект върху здравето и фигурата ми или предпразнична депресия, не зная.
Янче, до болка ми е познато това чувство на униние, но ако му се оставим, положението става трагично.От унинието можем да се измъкнем само с действие.Прави каквото трябва-пък да става кавото ще.Не търси ефектите, не винаги ги виждаме.Самата мисъл че си успяла да направиш нещо за себе си, ще подобри състоянието ти. :923 Сигурна съм, че ако си поставиш за цел да се справиш с детоксовото предизвикателство, ще се почувстваш по-добре :329 Стискам палци да успееш :524
cchery написа:аз отказвам на 34 години да виждам лелката в себе си!
Чери,целият ти пост е право в десятката :326 :326 :326
Според повечето автори по алтернативна медицина, физическата старост на човека настъпва едва след 70 години, така че защо наистина да бъдем млади старци :1044 :221

Пепи, :326

И за цялата Детокстваща компания :224
Успех момичета !!! :524
qn4eto

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от qn4eto »

О, Чери, благодаря за вниманието, но не ми помогна, напротив. Не вярвам тук да има някой, за когото са новост тези истини, не от това имах нужда. Лично на мен не ми пречи,че съм лелка, живот и здраве и баба. Но аз бях написала, че не се постига здравословния ефект, който целях. Така, че, съжалявам, че го мисля, но вече се съмнявам в правилността на начинанието си. Имам нужда някой да ме обори не като ме плаши с лелката в мен, а като ме убеди, че цяла година усилия не са били напразни. Днес аз продължавам с детокс. Имаше време, когато Док се включваше от време на време и беше добра мотивация за мен да знам, че можем да разчитаме на неговите съвети и подкрепа. Не ми достига времето да ровя в стари теми, ежедневието ни е толкова натоварено...Иначе там сигурно бих намерила мотивация. Успех!
snahar
Лудото Ленче
Мнения: 25
Регистриран на: 20 Ное 2010, 09:57

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от snahar »

Привет момичета!
Надявам се трупате много точки за доброто здраве. Историята на детокса свидетелства затова: успешни забременявания, излекувани екземи, дерматити, хипертония и какво ли не.
Напоследък времето ми е доста оскъдно и съжалявам, че не мога да участвам по-често, но мнозина от вас натрупаха опит и забелязвам, че си помагате успешно. Забелязах едно мнение за което искам да кажа няколко думи: qn4eto pisa "...Но аз бях написала, че не се постига здравословния ефект, който целях..."
Не знам какво точно е обсъждано. Може би Чери ще ми обясни. Искам да кажа, че детоксът е много важен елемент и често само той е достатъчен да се решат много проблеми, но има още природни инструменти: пиене на достатъчно течности, да се осигурят достатъчно движение, сън, пресни плодове и зеленчуци и т.н. в дните между детоксите.
Но да не ви обременявам с излишни разсъждения, само обръщам внимание за комплексния подход към добро здраве.
В неделя, понеделник ще видим кой с какви успехи ще се отчете.
Желая ви големи успехи!
Ваш д-р Михайлов
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от cvety_rz »

Ей, ребята где сте :1044 Тези дни в кауфланд има промоция на портокали и като видях предната вечер мъжът ми да се прибира с една кофа портокали и......иииии без да му мисля много и аз съм в кюпа.На рожденния ден вечерта (10.12) просто ще хапна малко салатка и това е.Тия дни си обух един панталон и видях, че нещо е взел дами се опъва :eek: така, че вземам мерки о време, че да не стане после що все на мен дебелото се лепи :1062
Доктор Михайлов, благодаря за включването.
Успешен детокс на всички :923
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от Cheva »

Втори ден детокс - чувствам се добре. :)
qn4eto написа:Но аз бях написала, че не се постига здравословния ефект, който целях. Така, че, съжалявам, че го мисля, но вече се съмнявам в правилността на начинанието си.
Ами разкажи по-подробно с какво се бориш и КАК.
Така по-лесно можем да те подкрепим/поправим. :923

Ти си там и си знаеш проблема , ни ние сме тук - от другата страна на екрана и знаем само това,
което ти пишеш.
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от Kleo »

И на мен ми е втори ден, без прегрешения, чувствам се отлично :)
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Peteto

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от Peteto »

Здравейте и от мен,

както казах вчера ми е прървия детокс и днес продължавам, има отпадналост и малко ми някакси криво, но ще продължа.
Имам две питания - проблем ли ще ако пия кафе (понеже попринцип съм с нико кръвно)
и второто ми питане е - можеби е нормално, но ако не е искам да ми кажете какво да правя - сутрин след като изпия английската сол (много е гадна :1052 - не си чувствам устата доста време след това)... и се започва едно чакане...и нищо... :shock: незнам аз ли съм дефектна или? - вчера беше същото чак като се насилих стана... :???: днес даже пих и 2 чаши с топла вода след известно време... и пак цък :1123
и както се пееше в една песен аз чакам, чакам вече - в моя случай повече от час :1052
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от droidd »

Drebno_dupe написа:Имам две питания - проблем ли ще ако пия кафе (понеже попринцип съм с нико кръвно)
и второто ми питане е - можеби е нормално, но ако не е искам да ми кажете какво да правя - сутрин след като изпия английската сол
Drebno_dupe, кафето изобщо не е проблем стига да не се прекалява с него, даже помага.И аз пия сутрин по една голяма чаша чисто.А по въпроса за ансола, в предните постове Мърмори писа подробно, нямам време да търся.Но той си дейста и без да получиш ефекта :1111
Успех :524
bubalanak

Re: Предколеден детокс :) - месец Декември

Мнение от bubalanak »

Днес ми е втория ден от детокса ,вчера успешен без прегрешения. :) Е ,вярно вечерта бях адски гладна и само си мислех ей сега немогали да си хапна едно хубавоооооо ама удържах фронта.Всъщност написаното от Чери много ме стопира ( БЛАГОДАРСКО)- аз съм от най тежките случаи с много здравословни проблеми и много килограми , за да бъдем точни 30 кг. По въпроса с ВЦ-то ,вчера и аз не почуствах нещо особено ,то дори Макдоналдсите са ме прокарвали къде къде по зверски ,но днес ефекта на ан-сола е налице.Утре сигурно обаче ще карам на ябълков сок ,защото от тия цитруси имам зверски киселини. :cry: а толкова ги обичам.
Заключено