Брахамела Катариалис

Форум за всички въпроси, свързани с отглеждане и възпитание на нашите деца; хомеопатична помощ
smarfieta

Брахамела Катариалис

Мнение от smarfieta »

Здравейте,
На дъщеря ми изолираха в нослетоБрахамела.Пихме АБ,следвадващата седмица пак и така 4 пъти.Вече искам да опитам с хомеопатични прапарати.Симптомите и се зачервено гърло ,влажна кашлица и "хъркащо носле".Само първият път беше вигната температура ,след това не е .Видимо изглежда здрава ,храни се нормално и пие течности.
МНОГО ВИ МОЛЯ НАСОЧЕТЕ МЕ КАКВО ДА И ДАВА ,С КАКВО ДА И МОМОГНА ДА СЕ СПРАВИ САМ ОРГАНИЗМЪТ И ,И ДА ПРЕДОТВРАТЯ ПРИЕМЪТ НА СЛЕДВАЩИЯТ АБ КОЙТО ХИЧ НЕ Е ДАЛЕЧЕ.
бЛАГОДАРЯ
snahar
Лудото Ленче
Мнения: 25
Регистриран на: 20 Ное 2010, 09:57

Re: Брахамела Катариалис

Мнение от snahar »

Здравейте,
Действайте си със седствата за общо укрепване на имунната система. Точно за Мораксела (Брахамела катаралис всъщност е синоним на Мораксела катаралис) няма нозода, но се оправят децата.
Имунокинд - 3 х 1
Клеева т-ра
Непременно - опашката след антибиотици.
При щедрото изписване на антибиотици се гответе психически за астматик.
Ето и линк, където вече сме обсъждали - http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php? ... 0#p2127200" onclick="window.open(this.href);return false;
smarfieta

Re: Брахамела Катариалис

Мнение от smarfieta »

Благодаря Ви сърдечно.Започвам веднага .... :940
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Брахамела Катариалис

Мнение от danid »

Здравейте д-р Михайлов,

И при малкия - 2 години, изолираха Мораксела в гърлен секрет - 100 000 cfu/ml. Трябва ли да се притеснявам?

От Септември е на градина и Енгистола няколко пъти ни спаси, но сега не давах и дали заради това от лека хрема вече 2 месеца не мога да го стабилизирам. Има упорита кашлица около 2 месеца вече - ту суха, ту влажна, спря за 2-3 дни и пак се появи. Давах последователно Стодал, АЦЦ, Флавамед, Ен Ти Тус, сиропа на Тайс, но без успех. Давам Енгистол, клеева, а сега ще включа и Имунокинд и опашката след АБ защото и през това минахме преди месец. Пи Зинат и на 6-ия ден се обрина и лепнахме разстройство, макар че давах и пробиотик.

Според вас да се върна ли на Стодала? Давах сиропа от орехи, но само 2 дни. Иначе се храни, играе си, от 2 дни пак има леко разтройство, но може и от храна да е.

Надявам се да ми помогнете да се разминем с АБ този път, че са казали, че това е доста масово и трябва да пие. При личната не съм ходила още, но тя все ми натяква, че не съм давала АБ и сега няма да е различно, пак ще изпише.

Поздрави и УСПЕШНА 2012 година за вас и семейството ви
Даниела
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Брахамела Катариалис

Мнение от danid »

danid написа:Здравейте д-р Михайлов,

И при малкия - 2 години, изолираха Мораксела в гърлен секрет - 100 000 cfu/ml. Трябва ли да се притеснявам?

От Септември е на градина и Енгистола няколко пъти ни спаси, но сега не давах и дали заради това от лека хрема вече 2 месеца не мога да го стабилизирам. Има упорита кашлица около 2 месеца вече - ту суха, ту влажна, спря за 2-3 дни и пак се появи. Давах последователно Стодал, АЦЦ, Флавамед, Ен Ти Тус, сиропа на Тайс, но без успех. Давам Енгистол, клеева, а сега ще включа и Имунокинд и опашката след АБ защото и през това минахме преди месец. Пи Зинат и на 6-ия ден се обрина и лепнахме разстройство, макар че давах и пробиотик.
Даниела
Първо тук ще се похваля - днес излезе резултата от втория гърлен секрет - няма и следа от гадната бактерия.

БЛАГОДАРЯ НА Д-Р МИХАЙЛОВ, ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ДОКАЗАХМЕ, ЧЕ СМЕ НА ПРАВИЯ ПЪТ И НЯМА НИЩО ПО-ДОБРО ОТ ПРИРОДНАТА МЕДИЦИНА. ЛАБОРАНТКАТА БЕШЕ КАЗАЛА, ЧЕ БЕЗ АБ НЯМА ОПРАВЯНЕ, МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВА ЗАЩОТО И НА ВСИЧКИ БАБИ И ДЯДОВЦИ, А И НА МЪЖА МИ ЗАТВОРИХ УСТИТЕ.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор