МЯСТО за сладки разговори през 2020

Свобода на словото
Заключено
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Нели »

Здравейте, мецанки!
Аз леко поизлязох от самосъжлителното настроение, което ме беше обхванало онзи ден, и тази сутрин отидох до морето да снимам ИЗГРЕВА. Получи се добре. :954
Утре мисля да ида и да се изкъпя в морето, тази сутрин нямах бански, а и бях с фотоапарата. Това да снимам пейзажи определено ме зарежда! Може би намерих своя жанр във фотографията, кой знае. :1062 Макар че репотражните кадри от клубните мероприятия също ми се получават. :1062 Значи, имам два жанра - пейзаж и репортаж. :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от ellis_stoyanova »

Добро утро!!!
Макар да обещах да ви досаждам всеки ден през отпуската,оказа се,че имам толкова много работа,че отново не остава време,но без оправдания.Ето ме тук.ремонта свърши-имам чувството,че предишната седмица иззмина като месец,толкова бавно мина.Вече имаме мечтана стая,както от мен,така и от момичетата.Много съм доволна.Чисто,всетло и просторно е.Все още нямам идея през къде да кача снимка,за да ви покажа :oops: .
Все пак,цялата галимация покрай ремонта ми внесе определен смут,а от там и някои задачи ми изостават.Все още не съм минала на АГ,както и мислех да кастрирам писанка.Но имам още 3 дни,в които трябва да се стегна и да свърша каквото трябва.Имам да прибирам и цвета от терасата,които нямам идея къде да сложа :1062
Нелка,морето винаги зарежда.Аз не съм любител на плуването,но дори само шума,въздуха,вълните,както и вскичко взето заедно могат да ме заредят много.А снимките ти-прекрасни са
Днес ми е леко напрегнато-от времето ли е,от какво е,но не ме кефи :???:
:954 Пожелавам ви хубав и слънчев ден!!! :954
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от ellis_stoyanova »

Най-омразното нещо е да чакаш пред кабинета на някой доктор.... е тук съм и чакам вече 20 мин,а ми се струват 2 часа.Ще се опитам да мина на АГ,ако ме вземе де,тъй като нямам час,а има хора.Цяло Горна ли реши да дойде днес на преглед🤣🤣🤣,а другата седмица ще водя Титка на кастрация.Ани,ти беше ли кастрирала твоите котани,че нямам спомен.За мен е най-удачно,ако не я гледаш с цел разплод и продажба,да се кастрира животинчето.Но пак много ме е страх.Говорих с нашия вет,той освен доктор ни е и приятел и ми обясни,че може и с инжекции да поддържаме да не се разгонва,които са доста по безобидниот хапчетата,но най-щадящо организма е кастрацията.Ще видим...та чакам аз
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от ellis_stoyanova »

Минах...имам 2 полипа,които трябва да махна,не ме кефи,ама квот такова,пуснахме цитонамазка,после ще правим и хистология на полипите.От къде се явиха тия гадове,не разбрах....че и 2,не ме е страх,но яко се издразних....трябва да сее подложа и на това,ще обсъдим и ситуацията с анемията.
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Нели »

Ох, Ели, тази година при всички ни се изявиха разни странни неща. Много ми се иска това да са знаци, даващи ни възможност за промяна, а не сигнали за надвиснала опасност. Остава да осъзнаем от каква промяна в мироглада се нуждаем и да я предприемем.
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от cchery »

Добро утро, момичета.

Цяла седмица се каня да седна в този час и да се разпиша тук. Обаче вече си изградих нещо като навик сутрин, след като Белка излезе за у-ще (в 6:40 часа), да сядам в тъмнината на мрака на хола с чашата с горещо кафе и облегната на дивана да гледам през прозореца как денят се разбужда за нови подвизи. Дори онзи ден - във вторник, когато валеше много силен дъжд и небето беше затлачено с облаци, ми беше интересно да наблюдавам как и на коя светлина ще ѝ е по силите да разкъса оловно-белия плътен и дебел слой, който криеше синевата. Е..., и тази битка беше спечелена от светлото, от новото начало, от разбуждането. Както всяка утрин на тази земя досега, де. :954 И дано да е така винаги.

Другото много интересно в тези минутки от утрото са "очите"" на блоковете - като многооко животно са ми :) , което отваря клепачи един по един. На едно място заблестява зеница по снагата на бетонните чудовища, на друго пък сънено почва да мъжди слабо и ръждиво полуотворено очо, на трето ярка светлина заявява ясно, че връщане обратно в леглото няма :1062 :1062 :1062 ... и си представям или по-точно въобразявам какви са и хората, които в този момент се разбуждат. Някои са бавни, лениви и трудно разсънващи се. Други пък са готови за бой още със ставането - отпочинали и заредени. Трети със сигурност разтягат устни в най-широките прозявки, на които са способни и се чудят как да го започнат и този ден :1209 . И така си стоя и си се чудя и размишлявам, докато силуетът на Витоша очертае ясни граници на хоризонта и смътно мога да разпозная метеорологичната станция на Черни връх. Това значи, че небето е "разредило" достатъчно от своето тъмно ранноутрешно синьо и почва да маца на небосклона все по-светли и ясни нюанси, които към 7:30 са така бледи, че има ли красив изгрев, са прекрасен фон на розовото и прасковеното, с които слънцето се появява царствено на сцената на утренния спектакъл.... :954

Ей такова ми е сутрин обикновено и затова все не ми стига времето да се оправя и да сляза да потичам в 7 часа. А сега му е времето, защото след месец в този ранен час ще е доста студено и тогава ще трябва да го правя насила.... Но, каквото е - такова.

При мен или при нас да ви кажа няма нищо особено или ново. Ако не друго с Момчил си начертахме някакъв план за всенародните празници по повод пълнолетието на Коки, което е след по-малко от месец - 10 ноември :954 . Чествания ЩЕ ИМА!!! Стига (новият) министър-заповед да не реши да се развихри и да затвори ресторантите....... И ако това стане, тази година и четиримата ще сме били в позиция да не можем да си презнуваме рождените дни заради една корона :221 . Но смятам да го мисля, когато дойде...... Дотогава ще си резервираме ресторанта, в който ще си поканим гостите - роднини и приятели, защото вкъщи ще ми е трудно да шетам за много хора, а и откровено казано не искам. Желанието ми е да чувствам деня и повода празничен, а не... натоварващ.

Нелка, много са ти хубави утрата, запечатани на снимки - особено тази с телефона от вчера. Аз ти писах в коментар към нея във фейса - страшно много ме изкефи блясъка на златното, който има като ефект върху града. Защото небето и морето - те по-лесно се улавят, т.к. обикновено са пищно осветени.... Но градът трябва да отрази тази светлина, а при слабата сутрешна осветеност, това е доста незабележимо. Но ти го беше пресъздала чудесно.
Нели написа: 12 Окт 2020, 18:10 Това да снимам пейзажи определено ме зарежда! Може би намерих своя жанр във фотографията, кой знае.
Това със сигурност е и моят жанр в това любимо хоби - снимането :954 . На този етап при мен основно се получават пейзажите от морето. И то дневните. И то от гръцкото море :955 :955 :955 - хаха..... колко много условности при мен. Но като казвам "получават" имам предвид, че по коментарите на приятели усещам, че съм им предала усещането, което съм имала, когато съм видяла мястото. Пък то това е най-важното май в снимането. Радвам се на всеки кадър, който мога да направя и който след това го виждам същия когато сваля снимките на компютъра. Защото често ми се случва да си мисля, че съм направила супер снимка, а след това, разглеждайки я на голям екран, да не е останало нищо от чувството, което съм изпитала, когато съм видяла момента.

Нелка, каня се да те питам какво стана с Вили - дали се реши да посети психолог? И всъщност след прегледа от хомеопат, какво ѝ беше предписано? И още нещо - тя как се чувства вече като самостоятелна единица на нашето общество, оттделяйки се от теб в своето си домакинство? :954 Почна ли ѝ семестърът в университета?
ellis_stoyanova написа: 14 Окт 2020, 20:47 Минах...имам 2 полипа,които трябва да махна,не ме кефи,ама квот такова,
Елисче, предполагам, че са на канала на матката тези полипи. Доста обичайна находка е това. При мен има съмнение за такъв в самата матка, макар да не се потвърждава досега. Но и при двата случая е добре да се премахнат - не е спешно състояние. Просто е добре да се направи. Мисля, че е свързано с подготовка на организма за преминаване в критическата. Знам, че за теб е доста ранко и затова казвам подготовка. Аз от няколко години - може би 5-6 наблюдавам постепенни промени при мен и ако отначало ме плашеха до смърт, сега ги приемам спокойно - вече знам, че така се случва. Разбира се.... няма начин да ти е спокойно и приятно от факта, че ти предстои кюретаж. От друга страна - и това ще мине и след него ще се почувстваш и по-добре.
ellis_stoyanova написа: 14 Окт 2020, 17:05 Ани,ти беше ли кастрирала твоите котани,че нямам спомен.
Да, Ели, и двамата са кастрирани. Операциите за това са напълно рутинни за всеки ветеринар. Не се притеснявай - от теб няма да се изискват никакви допълнителни грижи. Дори миналата година заведох за кастриране 2 улични котки - една мъжка и една женска. След 24 часа ги прибрах от клиниката и ги пуснах отново пред блока ни - от самосебе си се подразбира, че за тях пък съвсем никакви грижи не съм полагала. Мъжкият стана голям глезан и сме първи приятели с него. Заформи се, заглади косъмът и е много красив. Женската изчезна още същия ден - съседки по-късно ми казаха, че друг съсед е разбрал, че аз ще я кастрирам и е изчакал да го направя, зя да си я вземе и да я гледа някъде си...... очевидно не е искал той да плаща операцията.... :1053 :1053 :1053 Но мисълта ми е, че не бива да се притесняваш за кастрирането на Тита - дори и в клиниката да ти изговорят един куп неща, които звучат плашещо.

Ами това е от мен, момичета. Сега имам да уча - миналия петък бях на полудневен онлайн семинар на тема: "Финансово-правни аспекти за Онлайн Магазини и Електронна Търговия ". Т.к. смятам да се захващам сериозно с изграждането на онлайн-магазини имах нужда да се запозная нормативно и законово как стоят нещата. На мен - като човек, който ще прави сайтовете, а не като собственик, цялата тази информация не ми е от първа необходимост, т.к. не отговарям за съдържанието на сайта, а само за неговата структура, дизайн и функционалност. Но пък... от друга страна ми е важно да мога и да се аргументирам защо не е моя отговорност :954 . Сега вече съм наясно какво всеки онлайн магазин ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да има като документация във връзка с потребителски права, със закона за конкуренцията, регистрация по ДДС и регистрация в НАП и т.н. В презентацията участваха 1 счетоводител - собственик на кантора, която се занимава приоритетно с клиенти, притежаващи онлайн-магазини и адвокатка, специализирала основно в търговско право и по-специално това за онлайн търговия. Признавам си, че счетоводната лекция ме препоти няколко пъти... то че съм боса в тази материя е ясно, но и си остава лично за мен много, много трудно "смилаема"......... Къде ти изгрев над Младост, къде СУПТУ?!?!?! :1069 :1069 Това последното съм сигурна, че само на Нелката ще ѝ се види смешно :221 :221 :221

Хубав ден! :922
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Kleo »

ЕСЕН

Щом есенният вятър
с листата затанцува
и флиртуват капките дъждовни
с разголените още женски рамене,

време е за равносметки -
какво посяхме
и какво прибрахме,
на приятели и смях
дали забогатяхме.

Какво последно ни усмихна
и на кого БлагоДарихме
за изобилието щедро,
за подадена ръка...

Сезон за равносметки
и мъничко тъга...
Обичам Есента...

В. Кузмова /Виолета Кузмова Боуен Терапевт/


Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от cchery »

Добро утро на всички!

Все се каня да седна и отново да пиша по това време на сутринта, защото продължавам да наблюдавам с изключително задоволство събуждането на града - аз - сгушена на дивана у нас, завита с одеало, а вън - позамръзналия вече октомврийски свят....Днес е по-топло от вчера - колите не са скрежасали и дъхът ми не е така отчетлив на фона на режещия студ.... След малко отивам да бягам. Все се каня да го направя по-ранко това мое излизане и все така ми е хубаво да си седя в топлата стая и да наблюдавам смълчана света отвън.....

Прибрах вече едното цвете в общия коридор на блока - много се чудя и за мушкатата и сакъзчетата ми. Тъкмо им дойде втората вълна за цъфтеж - всичките са пуснали цветни пъпки, а някои дори и почнаха да се обсиват с цветна красота. Ако ги прибера в общия коридор от промяната някои цветове няма да се отворят, самите растения трудно се нагласят към новото място, когато са във фаза на цъфтеж. А от друга страна така на терасата ми е много красиво....... Но въпросът е дали ще издържат... Така да не ми е време за зима..... :???: :???: :???:

Как сте вие? Какво правите? Мен ме позавъртя ежедневието - най-сетне имам и работа, а и самата аз си търся вече усилено такава. Вчера пуснах едно предложение за разработка на дизайн на съществуващ сайт. Дано да успея да взема тази работа - хем ми се работи, хем пък и пари да си изкарам. Приключих вече с проекта за информационен билборд за клуба на Бела по худ. гимнастика - стана хубав, но все още имам притеснения как ще изглежда, когато бъде закачен на фасадата на спортната зала...... никога не съм работила печатен материал по-голям от размер А3....., а билбордът е с размери 5 х 3 метра.... :???: :???: :???: Но мисля, че е редно да се преборя със страховете си и смело да почна да управлявам професионалния си път - иначе ще съм все.... несигурна.

Ние сме добре. Здрави сме. Децата са на училище. Бела ми съобщи, че едната паралелка от 8-ите класове при тях е в карантина, заради положителен съученик. От друга страна нейната съученичка, която беше в карантина, т.к. е била контактна, се върна от понеделник в клас. Ако има нещо, от което това дете се притеснява, е да не карантинират сега пък целия му клас, защото Бела каза, че съученичката ѝ споделила, че е пукнала от скука...... та това са цели 14 дена домашен затвор - за един здрав и прав човек си е живо наказание. Не знам докъде ще стигнем с тази лудост..... А за новото носене на маски на открито просто отказвам да коментирам..... просто искам да се бия.

Друго интересно при мен няма. Сега оставям компютъра и се оправям да ходя да бягам :923 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Нели »

Здравейте, момичета!

Чери, видях, че си писала и, преди да отворя и да те прочета, предвкусвайки удоволствието, си направих кафе, в желанието си да се насладя на факта, че сме някак заедно. Аз вече си позволявам по едно кафе на ден, пия хомеопатия само вечер и затова кафето е в полагащото му се време - сутринта.

Тези дни подреждам гардероба си, меря и сортирам дрехи. Повече от половината не ми стават и исках да зная с какво разполагам, защото от следващия месец ще се връщам на работа. Нямах илюзии, то беше ясно, но в момента съм спокойна и не ми е тегаво, че съм качила тегло. Зная, че ще се справя и с килограмите, когато дойде подходящият момент за това. Зная, че това, което съм аз, моята същност, така или иначе ще избие в един момент и ще вземе превес и над килограмите, и над болестта. А междувременно се уча да се виждам такава, каквато е трябвало да се виждам през целия си живот - прекрасна. Аз някак не съм се научила на това досега, а това е грешка, която, щом вече е осъзната, трябва моментално да се поправи.

Междувременно в последните дни отидох на релаксиращ масаж, подарен ми от приятелка. Масажът беше от кинезитерапевтка, не от масажистка. Много ми хареса, но освен това имаше и видим ефект, защото безсънието и всичко останало явно е свързано с повишения мускулен тонус над нормалното, т.е. невъзможност да се отпусна напълно. Поне такъв повишен мускулен тонус установи кинезитерапевтката. Самата тя ми хареса като подход и накрая започнах да ходя при нея на антицелулитен масаж (курс 10 масажа). И това ми хареса, а също ми доставя усдоволствие самият факт, че се грижа за себе си.

Какво друго? Направих си нетипичен за мен маникюр в бебешко розово с брокат на безимения пръст. Като го видя, Ани каза "Коя си ти и какво направи с майка ми?" :955 По нейно мнение това е незряло. Е, добре, аз се наслаждавам на това! :1062

Вчера извадих стари тетрадки, в които преди около 30 години си водих нещо като дневник. Четохме оттук-оттам с Ани. Бях забравила какво съм писала и как съм писала. Скучни, витиевати описания на преживяванията на много интелигентна, но крайно незряла социално девойка, особено от гледна точка на днешните деца. Ани каза, че съм била пълно клише - разсъждения като на 14-годишна (а съм била по-голяма) с лексика като Шекспир (според нея). И веднага ми сложи диагнозата: трябвало е не да описвам как се чувствам и колко ме дразнят някои неща или хора, а да им го кажа и покажа. Ами… права е. Напълно. Ето сега е моментът НАИСТИНА да поправя това у себе си! Крайно време е да открия дълбоко заровената здравословна агресия, която съм отричала досега и която поради това е намирала завоалиран външен израз като автоагресия, да я припозная, да ѝ призная правото да съществува и да я заобичам като нормален човешки израз на браненето на собствените граници. По-добре късно, отколкото никога, нали?

Същото разсъждение мога да приложа и по отношение на идиотията с маските. Вместо да се възмущавам и да изливам в писане как се чувствам и какво мисля, трябва да изразя и покажа с действие това. Време е да изляза от черупката, защото едиственият правилен начин да стане това, е да го направя аз. Отвътре. Това е.

Миналата седмица си купих блок с листи А3 и бои за рисуване с пръсти. Нацапах набързо четири листа, не се получиха нито рисунки, нито картини, а просто… нещо. Но идеята ми не беше да рисувам, а да дам външен израз не нещо отвътре.
Първото "нещо" беше много тъмно, черно и безформено. Второто имаше форма, беше ясно какво е, но беше малко зловещо. Тях ги изхвърлих на следващия ден. Третото беше красива жълно-червена златна рибка, плуваща в мастилено синьо-черно море. Мислех да я изхвърля и нея, но Ани хареса рибката, затова я изрязах с ножици и я запазих без морето, а него го изхвърлих.
Последното бяха отпечатъци от дланите ми. Сложих от всички боички на ръцете си и станаха хубави, цветни и ведри отпечатъци. Това го запазих.

В последните дни започнах да се интересувам от неща, които винаги досега са били мноооооого встрани от всичките ми интереси. Гледах видео лекции на Краси Кирчева, подсказани ми от Деси. Много интересна жена впрочем, очаквам скоро да излезе нейна книга и ще я прочета в удоволствие. Гледах също видео за аюрведа и дошите (типовете телесна конституция).

Впрочем Ани е у дома от петък миналата седмица, защото има хрема и болно гърло. С почти същите симптоми като нея има още няколко деца от класа, които също се лекуват у дома. Истинската причина за разболяването ѝ според мен е друга. Ани имаше уговорка с баща си в неделя да се видят и да се запознае с приятелката му, която живее в Германия, но сега беше дошла (или още е тук, не зная). Той редовно ходи при нея в Германия, посрещна Нова година там, ще посрещне и следващата с нея, но децата не са се запознавали с нея досега. Вероятно той познава нейното дете, щом всеки месец е там и вероятно отсяда при нея, но не съм сигурна.
Ани всъщност искаше да се запознае с нея, даже настояваше за това, но все пак тази среща няма как да не е съпроводена с вътрешен конфликт. Така или иначе, тялото ѝ я лиши от глас (от болното гърло буквално не можеше да говори) и от дъх (заради хремата), която в символичен смисъл ѝ "излезе през носа". Т.е. тялото ѝ намери оправдание да не отиде на уговорената среща, която според мен я е плашела неосъзнато и тя е чувствала, че не може да каже нищо (или нещо) на тази жена и/или баща си и че ще ѝ излезе през носа собственото ѝ настояване да се запознаят.
Вили също реагира по своему на планираната среща и тя също не се състоя и за нея. Тя беше отишла на хомеопат, вземаше си лекарството и се чувстваше добре. Животът беше започнал да избликва от нея, макар и все още плахо. После изведнъж преди около седмица тя стана затворена, враждебна, скара се с Ани, не ми отговаряше на обажданията, нито на съобщенията. Лекарката, която ѝ предписа хомеопатията, каза, че не ѝ се е обаждала за проследяване повече от 10 дена (а трябваше да го прави два пъти седмично). Това продължи до понеделник, т.е. веднага след неделята, в която трябваше да се запознае с новата жена в живота на баща си. В понеделник тя ми се обади с покана да се видим след работа, вечерта излязохме, хапнахме, разходихме се, тя беше спокойна, ведра и беше добре. Но ми каза, че в предишните дни е била в нещо като дупка и че не е искала да говори с никого. Или с някого, според мен. През тези дни е спряла да си взема лекарството, не е излизала и освен че е работила (от вкъщи), не е контактувала с никого.
За съжаление и двете, Ани и Вили, имат какво да преработват като емоции в тази връзка. Споделих това с психоложката, при която водя Ани, и тя обеща да поработят с нея следващата седмица. Вили обаче вече не е дете и трябва да пожелае да потърси помощ или да се справи сама. Тя си мисли, че се справя добре и сама, а отстрани аз виждам, че не е така. Засега се намесвам само, колкото да я подтикна да се обади на лекарката, надявам се да го направи.

Това е засега от мен.
Как сте вие, момичета?
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Kleo »

cchery написа: 21 Окт 2020, 06:19 ... Не знам докъде ще стигнем с тази лудост..... А за новото носене на маски на открито просто отказвам да коментирам..... просто искам да се бия. ...
И аз, Черко, искам да се :1055 :1058 , но мен повече сякаш ме избива на плач, сълзи и огромна тъга :328 Смазващо болно и мъчно ми е. ... Хубавото - вкъщи тримата сме на една и съща позиция, и се подкрепяме напълно. И още - пиша, имам вдъхновение, пиша си книгата.
Нели написа: 21 Окт 2020, 08:58 ... А междувременно се уча да се виждам такава, каквато е трябвало да се виждам през целия си живот - прекрасна. Аз някак не съм се научила на това досега, а това е грешка, която, щом вече е осъзната, трябва моментално да се поправи. ... Крайно време е да открия дълбоко заровената здравословна агресия, която съм отричала досега и която поради това е намирала завоалиран външен израз като автоагресия, да я припозная, да ѝ призная правото да съществува и да я заобичам като нормален човешки израз на браненето на собствените граници. По-добре късно, отколкото никога, нали? ... В последните дни започнах да се интересувам от неща, които винаги досега са били мноооооого встрани от всичките ми интереси. Гледах видео лекции на Краси Кирчева, подсказани ми от Деси. Много интересна жена впрочем, очаквам скоро да излезе нейна книга и ще я прочета в удоволствие. Гледах също видео за аюрведа и дошите (типовете телесна конституция). ...
Нелка, браво, прекраснице! :329 Толкова гигантски стъпки, конкретни и реални стъпки правиш в момента. Поздравявам те сърдечно, с теб съм, знаеш го. Радвам се за Краси, тя е твоята зодия, говори едновременно с ума и сърцето си, мисля, че наистина би ти била полезна, особенно в частта с твоето запознаване с астрологията в дълбочина, като наука. Моят Рибешки подход може би наистина не е твоят, но за мен ще е достатъчно да съм ти показала човек, от когото ще си вземеш каквото ти е необходимо :922 Моите лични дневници от тийн-годините ми приличат на твоите явно, все пишех и разказвах кое, защо и как ме дразни, натъжава и т.н., вместо да отида лично при самите хора и да открия картите си :922 Много ми е било трудно, много! Винаги, когато съм чувствала яд, сякаш съм го потискала в себе си или обръщала срещу мен самата... Предстои още доста лична работа в дълбочина и при мен, но според мен е важното, че самоосъзнаваме случващото се, Нели. И да, по-добре късно, отколкото никога!
ellis_stoyanova написа: 14 Окт 2020, 20:47... имам 2 полипа, които трябва да махна, не ме кефи, ама квот такова, пуснахме цитонамазка, после ще правим и хистология на полипите. Откъде се явиха тия гадове, не разбрах.... че и 2, не ме е страх, но яко се издразних.... трябва да се подложа и на това, ще обсъдим и ситуацията с анемията.
Елисче, бъди здрава и спокойна! С теб съм. Вярвам, че скоро ще ни се похвалиш с идеални здравни показатели :524 :922 :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от ellis_stoyanova »

Само на бързо-вчера си правих тест на кръвта-показателите са ми перфектни,с хемоглобин 120,никога не ми е цил толкова,никога.Придишните ми изследвания в рамките на 2 години са с минимум 5 (доста пъти и повече)показателя извън нормата.И това чудо стана с едни продукти,препоръчани ми от приятелка и колкото и да не вярвах...изследванията са факт.....много съм щастлива.Остава в понеделник всичко да мине и да съм добре.
По-късно ако успея ще пиша
Хей,Нелка....харесва ми цялата ситуация с масажите,лака.....браво,момиче,само така..
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Заключено