Педиатър във Варна

Форум за всички въпроси, свързани с отглеждане и възпитание на нашите деца; хомеопатична помощ
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Педиатър във Варна

Мнение от dexter »

Да питам и тук - искам да сменя педиатъра на Яна. Нашата докторка хич не я ползваме, а си мисля, че ще ми се налага занапред. Можете ли да ми препоръчате някой, който не изписва антибиотици от вратата, ако може да не се чака много за преглед, а ако е само детски лекар - още по-добре. Май нямам някакви други особени изисквания :)
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Педиатър във Варна

Мнение от Мърмори »

Хихихи, Декс, това май е мисия невъзможна. ДА ти кажа честно и аз искам да сменя нашата ветеринарка,но все не намирам свестен лекар. А и аз я търся най-вече за извинителни бележки и най-много да чуе гърдичките на децата. Иначе сама си ги лекувам.
Обикновено при добрите лекари винаги има опашки. Сещам се за Костадинова във "Възраждане"- много ми я хвалят,била хомеопат на всичко отгоре,но там можеш с часове да си откараш пред кабинета. И само това ме спира. В Марешки има доста педиатри,само не ходи при Татяна Гецкова и Маргарита Илиева-имам опит с тях.
За детския медицински център,за който попита в говорилника намерих това само- "Медицински център по детски болести"ООД, ул. "Ген. Гурко"49,тел. 052 611 116 и 0898 602 154 -незнам дали за този говориш.
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Педиатър във Варна

Мнение от dexter »

Мърморани, благодаря за включването :). Нашата докторка е в първа градска, но пред кабинета й чакат всякакви хора, едно студено, тясно и мрачно е, направо виждам как се разхождат бацилите ;) . За медицинския център - не съм сигурна дали е това, може да звънна да питам работят ли с лични лекари. Днес може да питам майките от градината, мисля, че ми бяха казали за някакъв детски център около Ян Палах, но може да не съм разбрала. То и аз личния лекар го искам да преслуша гърдичките на Яна, не съм сигурна, че ще спазвам предписаното лечение. Но ми се иска да има къде да я заведа, дори само за мое успокоение. Иначе извън здравната каса ми хвалят една д-р Желева, уж и тя клоняла към хомеопатия, но пък детето на нашите кумове си отяде на антибиотици миналата година, точно при нея.
Ох, ще трябва да решавам нещо бързо, че декември си минава, нашата се каним да я сменяме от миналата година и още нищо не сме направили.....
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Педиатър във Варна

Мнение от Мърмори »

Какво стана Декс? Успяхте ли да намерите свестен лекар?
Сетих се за една много готина доктрица,само че преглежда само на частно. ТЯ ни беше джипи,когато се роди малкия,но започна да работи към фармацевтична компания и сега преглежда само в определени дни от седмицата. Казва се Пламенка Атанасова-0888 915 654. Много е внимателна,страшно отзивчива,винаги започва с хомеопатия или с нещо по-леко. АБ дава много ,много рядко,само ако стане много напечено.Обяснява всичко,подробно. Страшно съжалявам,че ни напусна,това беше единствената педиатърка ,с която се чувствах спокойна.
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Педиатър във Варна

Мнение от dexter »

Мърморани, чак сега виждам, че си ми отговорила :oops: :oops: . Записвам си телефона на тази лекарка, надявам се да не ми се налага да я ползвам скоро. Много ти благодаря за координатите, защото ние не успяхме да намерим нов доктор за Яна. Каним се да ходим да видим детската клиника в Цветния квартал, но детето малко се позакрепи здравословно и все отлагаме (да не кажа, че само при мисълта за доктор и започва леко да ме втриса....)
Публикувай отговор