Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата хралупа

Свобода на словото
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Цони, тази е най-шантавата година в моя живот.... или поне почва като най-шантавата... Действително, досега не съм била свидетел на толкова много промени в живота на хората около мен... че и в моя!!! :) :) По-късно ще пиша повече!!! :922 :922
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от danid »

Цони, ти така и не ни разказа за проекта, с който се беше захванала в училище или бъркам?

Чери, лошото е, че след тази важна година започва още по-важна и нещата не се променят, поне при Мария. За съжаление при познати момчета е същото, започват да нижат едни 4-ки и то за срока и не се трогват от това. Имаме 2-ма познати в ТУЕС и положението е точно такова.

При нас децата са подбрани, родителите свестни и амбициозни и въпреки това не се получава ефекта, който търсех с елитно училище. Да, наистина обществото в момента не стимулира ученето, но когато в семейната среда то се цени би трябвало поне малко да има някакъв ефект. Аз съм сигурна, че някой ден ще счупя телефона и няма да получи друг подобен, но засега ми е жал, сума ти пари съм дала за него и заради една пикла да го чупя. Може би трябва да го подаря на някой. Един ден не знам какво беше направил Боби, но разплакан си беше събрал играчките и каза да ги дам на децата без родители. Много беше сладък, а даже не помня аз да съм му казвала нещо подобно, но той покрай кака си като че ли се впечатлява повече от нея от съветите ми. Силно се надявам да му се учи повече от на нея. По принцип като се захване с нещо не го оставя лесно, но кой знае.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Сиренце »

Дани, чакам си снимките от учениците. Цяла седмица ги моля и чувам само "Ох, забравих, госпожо, утре ви ги нося." И аз чакам да дойде утре :221
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от ellis_stoyanova »

Да ни е честита новата тема!И аз не съм от най-редовно пишещите,но се надявам никой да не се почувства обиден от този факт.Но пък гледам новата темичка е доста раздвижена и се адявам да е все така.
Чери,аз като прочетох за работата ти,като един типичен Козирог,се стресирах ужасно.За мен такъв род промени ми носят ужасно объркване,главно емоционално.Въпреки че си казвала не веднъж че тази работа не ти носи никаква удовлетвореност.Искренно се надявам само всичко да се развие по най-прекрасния начин за теб и да намериш верния път. :940
Ждлая на всички ви лека и спокойна вечер
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cvety_rz »

Ето ме и мен.Празника мина чудесно и всички деца се справиха идеално.
Относно тийновете за наш голям "късмет" в рамките на една седмица се счупиха и таблета и телефона.Сега сме с една стара nokia , която има интеренет, но е трудна за използване за такъв тип неща и определено по- малко чатим :1216 За сега няма да вземаме нов.
Цони, ще чакаме това утре да дойде утре тогава, че да видим и ние снимки :1062
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cvety_rz »

Чери, за хамстера и ние му надникнахме "под полата" и прилича на жена. В магазина също ни го продадоха за женски, но казаха да имаме едно на ум, защото е малко още :lol:
Дай Боже да работиш без шеф и да пътуваш много.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

Присъединявам се към Цветиното пожелание: Ани, бъди си сама ШЕФ, примерно на ... туристическа агенция? :1044 Абе хем изкарвай луди пари, хем пътувай из целия свят на воля, хем бъди напълно независима и самостоятелна! Дай, Боже, Амин :954 :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

Простете ми :922 за волните и неволните грешки!

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cvety_rz »

Дани, да ти е жива и здрава Мария!Пожелавам да намерите правилният път една към друга!Весел празник! :1005
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от danid »

Благодаря ти Цвети,

Странно е как изминаха неусетно цели 15 години, сякаш беше вчера когато гушнах малкото вързопче с голяма коса, сега е по-висока от мен и със все повече неща се справя по-добре от мен. Да ми е здрава и много усмихната, пък за другите неща както е писано.

Почерпка:

[img]http://i42.tinypic.com/10e4leh.jpg[/img]
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

ДаниД, честита ти 15-годишна рожденичка! Та тя вече е Дама, а не момиченце! Жива, здрава и щастлива да бъде! Да стъпва с уверени крачки по Пътя на Живота си! Да е заобиколена с любов, приятели, красиви емоции и добри случки! И нали знаеш, добрите родители дават корени, за да знае детето винаги къде е неговият дом и откъде е дошло на света, и криле, за да може детето в един момент да полети само, без помощта на възрастните! Сигурна съм, че ти като нейна майка, си й дала и корени, и крила, така че Мария да сбъдва с радостна лекота мечтите си сега и занапред! Весело празнуване на цялото ви семейство! ... Спомних си моя 15 РД... Боже, чувствах се толкова ГОЛЯМА и пораснала вече... нищо чудно и твоята щерка да се усеща вече като зряла, голяма, пораснала Жена. Зачитай личността й и индивидуалността й, вярвай в нея и в доброто у нея. Сигурна съм, че всички проблеми между вас съвсем скоро ще останат зад гърба ви! ... Припомних си една възлова, ключова ситуация в моя личен живот. Само че бях на 16 години, а не на 15, на колкото е твоята дъщеря. Тогава имах едно гадже, с което бяхме заедно от около 2 месеца. По това време някъде той ме покани на ски, на Витоша, с приспиване. Аз бях готова да хукна /бях девствена тогава/, питах нашите дали ме пускат ... и тук идва най-интересното: майка ми си беше вкъщи, но баща ми беше в командировка. Помня как му се обади по телефона, обсъдиха заедно ситуацията и взеха общо решение. Единственото правилно според мен! Което не доведе нито до драми, нито до проблеми и конфликти, а в същото време ме предпазиха! Казаха ми, че са против това да ходя на Витоша с гаджето си, но няма да заключват апартамента и няма да ми взимат ключа от външната врата, защото ми имат доверие, че ще постъпя правилно. Мама ми каза, че според нея съм още малка да приспивам насаме с гаджето си, с което не ходя сериозно, а се виждаме само отвреме-навреме. Аз първо се почувствах зле, но после размислих и ги послушах. Не избягах от къщи. Ако ми бяха директно забранили да отида, щях да направя всичко възможно да го направя, без оглед какво мислят нашите. Надявам се да бях достатъчно ясна защо ти разказвам това. Каквото си направила и вложила досега, направила си го. Просто се отпусни и се наслаждавай на връзката с детето си. Рано или късно тя сама ще стигне до много изводи, които сега се опитваш всячески да й влееш в главата и съзнанието. ... Прости ми, ДаниД, стана малко дългичко посланието ми към теб, но ми дойде отвътре. Обичам те :923

И ... "мирише на тийнейджърски дух":

[youtube]hTWKbfoikeg[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Заключено