В женския ни месец - детокс за здраве :)

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от danid »

Мърмори написа:ООО, Дани, добре че те изръчках да влезеш тук иначе ще се забравим! Радвам се, че прописа и гледай изгубването ти да е за съвсем кратко, че иначе... :1058 :1058 :1058
:329 :329 :329 :326 Дааа, изръчквай ме по-често докато придобия отново старите навици, с форум да лягам и ставам.

Днес пуснах пак Боби на градина - излекувахме гадната Мораксела, естествено по методите на доктора.

И аз се надявам да влизам по-често, че и на мен килата не ми спорят без вас :328

Хайде до детокс, а защо не и по-рано
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от grigorovi »

Честита Баба Марта! Да сме живи и здрави(а това с детокс няма как да не се получи),бели и червени(което ме подсеща,че пак ще ми дойде по време на детокса) и винаги усмихнати(а щом сме заедно, че и с нови попълнения, значи вече се е сбъднало). Целувам ви!
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
мама на мария

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от мама на мария »

Честита ви Баба Марта мили момичета и Чести Празник на всички Българи!Нека да сме горди от това,че сме такива!
Момичета благодаря за новата темичка и нека,тук има все така голям позитивизъм и много,ама много успели момичета.Да ни представят много,добри резултати на края на детокса. :923
мама на мария

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от мама на мария »

Тита,добре дошла.Тук всички са много позитивно настроени и много ще те подкрепят.Атмосверата е просто чудестна. :524
puf

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от puf »

Здравейте миличкии Честита Баба Марта с малко закъснение и Честит 3 март.
Нека да бъдем все така дисциплинирани да изпълняваме препоръките на Док. и се чувстваме прекрасно физически и емоционално най вече. Обичам Ви

На новите попълнения желая много много дисциплинираност и инат запомнете 1-вия път е трудно но послеееее се пристастяваш повярвайте..
Здравей и добре дошла  Първия път ти е малко гладно,но успееш ли да устискаш после се чувстваш неземна  напълно подкрепям  deina0071 :)

 tita напълно до теб съм ще е лесно повярвай ако имаш нужда от помощ свиркай, въпреки че ми е малко неудобно да давам аз съвети при положение ,че тук има страхотни момичета с опит на светлинни години от моя но все пак ще помогна с това което знам все пак този месец ще навършим една годинка с моя приятел негова милост детокс-а (леле днесъм в странно настроение :221 )
И накрая запомни ,че след няколко месеца ще видиш как твоите приятелки които сега са скиптично настроени как ще те питат каква е тайната ти да изглейдаш страхотно да се чувстваш във свои води в всяко твое дело ,и не на последно място да си в перфектно здраве. Какво толкова това са само 3 дни режим , след това си свободен да правиш каквото ти душа.
Влизай тук и ще ти е лесно моята пристрастеност към детокса я дължа на милите момичета тук и Док. естествено за което незнам как да им благодаря :)

danid     Дааа, изръчквай ме по-често докато придобия отново старите навици, с форум да лягам и ставам.

И аз нещо изгубих навик да се сабуждам и приспивам с форума ноооо се стягам обещавам :p


А за детокса този месец няма смисъл да казвам ,че съм с вас горе написаното говори :D
Няма значение че 3-тия ден се пада 8-ми това е още по голямо предизвикателство.
Напоследък детоксите ми са на цели плодове обаче за което незнам дали са напулно ефективни понеже целя изчистване главно.Дано не греша , но този вариант ми е най удобен спрямо работата ми. А и след 1 година хранителния ми режим така се промени от самосеби , че няма кой знае колко за изчистване :)

Сега искам да се извиня , че ви досадих толкова много но ме хващате в супер настроение.
Не бях влизала няколко дни и набрах сили ,явно организма усеща че идва детокс :221

Хайде желая ви лек ден за сега :329 :329 :329 :940
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от bobichan »

Еййй, мили ми сладурки :329. Най-после да ми остане време да се поразпиша в тази тема и да се позачета. Много ми липсвате дружки!
И на мен не ми спори отслабването без вас. Най-основното е, че не мога да прибера корема - явно второто секцио си казва думата. А малко ме мързи да правя коремни преси - скучно ми е. За по-сериозен спорт не остава време. Утре съм пак на пилатес - дано имам време да ходя по-често.
Да споделя, че скоро ще стартирам собствен блог, където ще готвя и ще списвам разни полезни статийки за храненето. Една от първите ми статии ще е точно за напълняването през зимата. Отговорът е простичък. През зимата има по-малко светлина, която играе ключова роля (заедно със съня) за образуване на серотонина. Серотонина - хормонът на щастиято, от друда страна е пряко свързан с чувството за глад, което пък дава отговора на въпроса, защо сме все гладни, респективно защо пълнеем. И така мили дами нормално е в края на зимата да се чувствате малко депресирани и малко по-тежки! Това е естествената логика на природните кръговрати!
Знаейки това е хубаво да минем на диета за повече серотонин. Всичко това ще опиша в статията ми. Дано скоро се спра на име и на дизайн, за да ви я дам да я прочетете цялата.

Добре дошли на новите девоки. Радвам се че сте ни намерили.
Тити нещо ми направи силно впечатление в поста ти.
tita написа: но се стремя да храня семейството и себе си с храни, които са полезни, а не вкусни, но водещи пагубни последствия след себе си.
По темата: Питам го брат ми искаш ли да ти направя диетична торта за рождения ден и той вика "А, не. Направи ми истинска торта". Аз обаче нали съм упорита и му викам "Ще ти хареса, да знаеш. Аз предлагам да ти я направя, а ако не ти хареса - веднага ще спретна една друга". Разбрахме се, направих я аз и идват гостите. Идва време за тортата - аз смело заявявам: "Време е за диетичната торта". Всички се споглеждат леко притеснено, но след като я опитват учудено възкликват "Я, тя много хубава бе". Аз окбаче (бях в настроение) продължавам:
"Без захар е" :221 :221 :221 И така в тоя дух.

Та мисълта ми беше, че здравословните храни са в пъти по-вкусни от рафинираните боклуци "обогатени" със синтетични (разбирай химични) аромати. Лошото е че (непонятно за мен) хората са убедени, че диетичните и здравословни храни не са вкусни. А стига да знаеш как да ги приготвиш можеш да се насладиш на много повече и по-истински вкус. При това някой от нещата се приготвят в пъти по-лесно. За съжаление толкова много сме свикнали с химичните аромати, че не можем да си представим вкусна супа без кубче бульон. Защо сме забравили вкусната нашенска чубрица, меродия или домашно приготвения зеленчуков бульон, който няма равен на себе си!?
Пиша всичко това с най-добри чувства. Знам, че ще се справиш стига да го поискаш!
grigorovi написа:Мен ме мъчи зверски глад, на всичкото отгорее все за тестено и сладко. Нямам търпение да дойде детоксово време.
Няма никаква специална подготовка за детоксикацията. Просто трябва да си мотивирана. А аз и моите 80кг сме повече от мотивирани! Момичета, не знам ккакво ми става. Не стига че ям много, ами и все ненужни на тялото ми боклуци!
Исе, включи повече фибри в менюто. Планирай го добре да е с храни с нисък Гликемичен товар и нисък гликимичен индекс, като варива например. До 2-3 дни ще имаш резултат. АКо имаш въпроси свиркай.
Дани, :923 :923 :923
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от bobichan »

puf написа: въпреки че ми е малко неудобно да давам аз съвети при положение ,че тук има страхотни момичета с опит на светлинни години от моя но все пак ще помогна с това което знам все пак този месец ще навършим една годинка с моя приятел негова милост детокс-а (леле днесъм в странно настроение :221 )
Хей Пуф, поста ти е толкова позитивен и нахъсващ, че нямаш никакво право да се чудиш дали или да споделиш мислите си с нас. Много често нагласата е най-важна, а твоята е страхотна :524
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
pepidzheneva

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от pepidzheneva »

вихърче благодаря за хубавата темичка....
добре дошли на новите момичета и от мен,радвам се че ще сме заедно в едни от най хубавите дни на месеца...дните на пълнолуДието и детокса...за мен това е магическото време....и мисля да детоксвам на 6,7 и 8-ми и ако мога да захранвам 3 дни ще е супер....
мили момичета наистина тази тема във форума е голям стимул за преборването на глада,лакомията и безразборното плюскане :126 ...това е моето наблюдение лично за мен ...
ще се радвам да сме заедно
обичам ви
pepidzheneva

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от pepidzheneva »

хей пуф ,честита годишнина на теб и твоя детокс...пожелавам ти винаги да бъдете заедно и да се обичате много :940
боби липсваше ни тук последните няколко месеца...радвам се че пак си тук,т.к съветите и настроението което
всяваш са безценни
ще се радвам да посетя новия ти блог :524
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от cvety_rz »

Стартирам от днес на оризсссс :1062 Малко подранявам, но предвид графика си .... :fan
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Dari09

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от Dari09 »

Здравейте, момичета! Добре дошли на всички новодошли :923 - бъдете сигурни, че скоро няма да си отидете от тази компания :524 :329 . И аз ще съм на линия този месец, но ще започна след като вие приключите - т.е от петък - не е съвсем по правилата, но... Тъй като ми се иска да го направя с ансолче, но не смея това да стане в работен ден. Че да няма " Ученици, вие си решавайте задачите, а госпожата такова, ъъъъъ..... ще се върне след малко!!!" :221 Така че по време на вашия ще бъда в групата за подкрепа и овации!
bobichan написа:Да споделя, че скоро ще стартирам собствен блог, където ще готвя и ще списвам разни полезни статийки за храненето.
Боби, и аз ще се радвам да съм ти гост на блога, защото винаги успяваш да ни поднесеш интересна информация, а и позитивизма ти е определено заразителен :923 .Чакаме!!!
Заключено