Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Свобода на словото
Заключено
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от cvety_rz »

Декс, и аз се радвам за теб :954
Що се отнася до срещата като дати ме устройва идеално, а за мястото нямам претенции, защото при всички положения ще ми е далече :mrgreen:
Благодаря за пожеланията и да почерпя :
[img]http://bglog.net/ClientFiles/0790dcef-4 ... %D0%B0.jpg[/img]
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от cchery »

:939 :1075 :1092 :1078 :932

Цвети, желая на Самуил здраве и неизменната упоритост, с която е плътно до тебе :954 - в добро и лошо! Нека те обича и подкрепя и винаги да виждаш себе си красива и значима в очите му! Весел празник! :) :)

:939 :1075 :1092 :1078 :932
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от cchery »

Декс, и от мен успех на новата работа!!!! Дано да си доволна! Предполагам е доста плашещо чувството да останеш по-дълго без работа... намери ли всъщност нещо, което да запълва дните ти междувременно!? да ги осмисля?! :)
Kleo написа: И да, пожеланията ми за вечерта, седмицата и сезона бяха искрени и сърдечни :329 лошото е, че пропущих тези за годината и вечността :1069
:1062 :1062 :1062 :329
Kleo написа: А какви са четирите закупени неща, ако не е тайна де?
Салфетник, комплект ножици за 2,50 лв, цедка за насипен чай....... и салфетки.
Kleo написа:Вчера, като видях 5555 мои постинги и ми стана едно такова :plezya se приятно и хубавко. Може ли да замоля админа да ми смени ранга с нещо от сорта на "Вятър в косите" или "вихрушка" или "вихрогон" или "напред с вихрите", абе ветровито да е само! Предварително благодаря! :222
Абсолютно! Можеш да го помолиш отвсякъде :1062 :1062 :1062 ............... Кажи на кое си се спряла?!

Пускам ви едно забавление за свободното време: Японски тест за определяне възрастта ви по душа: http://dianadeleva.com/%D1%8F%D0%BF%D0% ... 014/02/03/" onclick="window.open(this.href);return false;. Въпреки, че пише, че има и на български език, аз не попаднах на точния линк, та го правих на руски :954 . Ето и резултата:


[img]http://s11.postimg.org/f99w4xban/test.jpg[/img]
Kleo написа:Много хубави фотоси на котките :524
Пухи и Арти ти благодарят сърдечно! :lol: :lol:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от ellis_stoyanova »

[img]http://s8.postimg.org/ls66jcr4x/image.png[/img]

Чери,малко по-възрастна съм от теб :221
Привет,мецанки!!!
Не мога да смогвам с времето,за да вляза тук,а когато почивам,гледам въобще да не сме вкъщи или пред компа,поне.При мен ежедневието е доста работно,но не се оплаквам в никакъв случай.Както при много от вас,мен работата ме кара да се чувствам жива и полезна за мене си и семейството,за другите колко съм полезна е отделен въпрос :1062 .За жалост,там където работя се сблъсквам с доста караници и негативизъм и това определено не е моя начин на работа,но се опитвам да се абстрахирам от всичко това.Гледам,уговаряте се за среща-аз също нямам претенции за мястото,а ако е отново август месец,може да го съчетая с някоя почивка и да се опитам да дойдем.Нямам представа дали ще мога да си ползвам отпуската,така че разчитам на 2 почивни дни.
Декс,успех на новата работа и дано ти носи много удоволствие и спокойствие!!
Цвети,честити ти рожденик,здраве,щастие и много любов ви пожелавам!
Желая ви успешен нов ден!!!!
PS:Нещо не ми излиза снимката правилно,резулата при мен е 29 години :mrgreen:
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от dexter »

Аз съм на вътрешна възраст 34 :lol: - доста добре в сравнение с истинската ми :). Никак даже не е зле :).
Момичета, благодаря за насърчението, дано наистина да потръгне на добре. Не ме тревожи работата, колкото това, че ще работя в голям колeктив, много колеги, няколко шефове... Ще е ново преживяване за мен, да видим дали ще се справя. Напоследък усещах, че потъвам все по-дълбоко в интровертността си, а не съм сигурна, че товаже добре за мен :).
Ще ми липсва и свободното ми време. Колкото и да е чудно, не го усещах като бреме, не ми беше скучно. То не че е било чак толкова необятно, нали си имам Яна :)? През учебната година бях свободна до обед, после с нея. Сега през ваканцията пак бяхме двете, предимно навън. Ако не беше мисълта, че трябва да спра с размотаването, щях да си прекарвам още по-добре :plezya se . Прочетох доста книги - това поне не ми омръзва. Но изгубих контакта с хората, а това май не е добре. Не, че ми липсва чак толкова, но всичко трябва да е с мярка :). Така че отварям нова страница. Да видим как ще се справя и с другия си план - за седем месеца не направих нищо по въпроса с блога, който планирах, не написах нищичко. Започвам да подозирам, че няма да го бъде - просто не чуствам дълбока нужда да споделям мислите си публично :lol: .
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от Kleo »

cchery написа: ...
Kleo написа: И да, пожеланията ми за вечерта, седмицата и сезона бяха искрени и сърдечни :329 лошото е, че пропущих тези за годината и вечността :1069
:1062 :1062 :1062 :329
Kleo написа: А какви са четирите закупени неща, ако не е тайна де?
Салфетник, комплект ножици за 2,50 лв, цедка за насипен чай....... и салфетки.
Kleo написа:Вчера, като видях 5555 мои постинги и ми стана едно такова :plezya se приятно и хубавко. Може ли да замоля админа да ми смени ранга с нещо от сорта на "Вятър в косите" или "вихрушка" или "вихрогон" или "напред с вихрите", абе ветровито да е само! Предварително благодаря! :222
Абсолютно! Можеш да го помолиш отвсякъде :1062 :1062 :1062 ............... Кажи на кое си се спряла?!

Пускам ви едно забавление за свободното време: Японски тест за определяне възрастта ви по душа: http://dianadeleva.com/%D1%8F%D0%BF%D0% ... 014/02/03/" onclick="window.open(this.href);return false;. Въпреки, че пише, че има и на български език, аз не попаднах на точния линк, та го правих на руски :954 . Ето и резултата:

[img]http://s11.postimg.org/f99w4xban/test.jpg[/img]
Kleo написа:Много хубави фотоси на котките :524
Пухи и Арти ти благодарят сърдечно! :lol: :lol:
Чери, ТИ ми избери ранг! :524

Излязох 31-годишна, юпииии!!! :1216

[img]http://www.arealme.com/mental/ru/[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от cvety_rz »

Честит Рожден Ден на Иван!
Много хубави моменти с хубавата си жена и много слънчеви дни!
:1213
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от mari_ko »

cvety_rz написа:Честит Рожден Ден на Иван!
Много хубави моменти с хубавата си жена и много слънчеви дни!
:1213
Благодаря Цвети :923 Ще предам
cvety_rz написа:с хубавата си жена
:222 :221 :224

:1004 :1009 :958
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от Kleo »

МариКо, така се зарадвах да те видя отново тук! :922 Как изкарахте вчерашния празник? На патерица - жив и здрав да ти е мъжът, и много щастлив, и теб много щастлива да те прави.

Не мога да не ви споделя тази информация:

http://www.tes.bg/lyatno-predlozhenie-june15-2015/
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от cchery »

Ами........................ ДОБРО УТРО! :529 :1104

Днес ми е едно такова пролетно и леко на душата, че чак я чувствам как ще изхвръкне :1062 :1062 ....... Няма никаква конкретна причина... просто така се събудих. :) Аз съм си в болнични, но за съжаление се будя в 8 часа заедно с Момчил и повече не мога да заспя. Въртя се до 9 в леглото и като ме заболи главата от "натискане", ставам......... кво да се прави - старост-нерадост! :1062

Да се похваля, че вчера най-сетне отделих точно 30 минутки и си купих 3 сутиена и 2 чифта бикини за точно 25 лв :221 ...... Сега, това едва ли е нещо, което засяга целокупния български народ, но дори и в това отношение съм толкова немарлива, че последното ми такова пазаруване беше преди 3 или 4 години..... Оттогава гардеробът ми с бельо доста понамаля, защото когато нещо се окъса или захаби, го хвърлям, но така или иначе не отделям тези скромни 30 минути за себе си.... Иначе за децата, за техните дрехи, бельо и обувки, сигурно съм отделила сумарно цели седмици :oops: :oops: . Та.... на - ето ме вече пременена.... само да ме вземе някой :955 :955 !

Прибрах и колата от сервиз с тази уговорка, че........ може всеки момент пак да се развали. :cry: Има индикации за един сериозен проблем, който съответно е и сериозна сума като цена за ремонт. Но момчетата от сервиза не искат да го почват, докато не са сигурни, че се касае за същото. Така че - сега ще си търкалям реното из града и ако тръгне да прегрявя, ще го върна в сервиза.... с тази подробност, че ще трябва да включа парното на макс посред лято :1209 , за да не изпуша някъде по пътя...... Т.е. ако включа парното, двигателят ще се охлажда :plezya se :plezya se :plezya se ......

Друго какво?! Снощи Момчил имаше мач - играят там вътрешни някакви мачове с колегите си от ВМУеър. Мачът беше на стадиона към зала Академик на 4-и км. И се разбрахме да ида да го взема с колата и междувременно да потичам на стадиона, докато той цъка. Та отидохме ние - заедно с децата - и още със стъпването на настилката, и почна да вали. Но ние с Коки сме решили, че ще бягаме ииии айде почнахме - дори и 1 обиколка не можахме да направим, когато от небето се изля потоп..... прибрахме се за малко под сушина, и когато интензитетът на дъжда леко понамаля, с Коки се юрнахме пак да тичаме.... Настилката, върху която бягахме, е червена пепел, която омешена с вода от порой, си стана същинска тиня........ и т.к. аз изтичах цели 7 обиколки :1209 , накрая бях перфектното прасе... имах кал дори и в мислите си :1069 :1069 ... Отделно петопръстките ми бяха пълни с дребни камъчета, та ми убиваше през цялото време..... Прибрахме се до вкъщи и реших да си дотичам в парка. И не съжалих нито за миг. Т.к. асвалтът е бил много нагорещен от слънцето през деня, след дъжда водата от него се изпаряваше на невероятно красиви, бели дантелени облачета мараня.... Понеже беше 20,30 часа, вече попритъмняло, листата на дърветата бяха тъмнозелени, паркът - празен..... чувствах се все едно не съм в София, ами в някоя омагьосана гора :954 :954 . Много приятно чувство. Вечерта завърши с пиле на грил, бира (не ми напомняйте, че съм на режим :1062 ) и поредния филм за "Полицаят от Сен Тропе". :954

МариКо, радвам се да те видя и да те :922 ....... Присъединявам се към пожеланията на Цвети за РД на Иван! :954 Надявам се, че сте здрави, щастливи ииииии летни :lol: .
dexter написа:Ще ми липсва и свободното ми време. Колкото и да е чудно, не го усещах като бреме, не ми беше скучно. То не че е било чак толкова необятно, нали си имам Яна :)? През учебната година бях свободна до обед, после с нея. Сега през ваканцията пак бяхме двете, предимно навън. Ако не беше мисълта, че трябва да спра с размотаването, щях да си прекарвам още по-добре :plezya se . Прочетох доста книги - това поне не ми омръзва. Но изгубих контакта с хората, а това май не е добре. Не, че ми липсва чак толкова, но всичко трябва да е с мярка :). Така че отварям нова страница. Да видим как ще се справя и с другия си план - за седем месеца не направих нищо по въпроса с блога, който планирах, не написах нищичко. Започвам да подозирам, че няма да го бъде - просто не чуствам дълбока нужда да споделям мислите си публично :lol: .
Хей, Декс, напълно си права, че всичко трябва да е с мярка..... Честно, и аз като теб, се насилвам да правя накакви неща, които иначе... не са ми по вкуса, но наистина не искам да губя баланса.. Пък и не боли от тази работа.... :lol: Идеята за блога - Декс, тя няма давност. Не спирай да мислиш по въпроса, рано или късно, в един ден нещата просто ще станат. Промени си и настройката - защо писането на блог непременно да е публично споделяне?! В крайна сметка имаш нужда да "пуснеш духа от бутилката"..... никого не си карала да му обръща внимание, да идва, да те чете..... ако някой го прави, то си е само и единствено негово мнение..... В нета има толкова много инфо и какво ли не, че според мен хората са преситени и едва ли нещо може да ги изненада и предизвика.... Ако писането на блог ще е добре за тебе, няма какво да му мислиш за "публичното споделяне"......
ellis_stoyanova написа:За жалост,там където работя се сблъсквам с доста караници и негативизъм и това определено не е моя начин на работа,но се опитвам да се абстрахирам от всичко това.
Елисче, такава е реалността почти навсякъде, за съжаление :1044 ! Гледай наистина да се съхраниш. Що се отнася до срещата ни, то през август и на мен ще ми е най-удобно. Трябва да пусна тема вече.

Деси, сега ще ти видя съобщението за ранга и ще направя корекцията. :)

Оставям ви с уговорката, че вие няма да ме оставите :222 :lol: !
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Ярко слънце жули по неувяхващи марули!

Мнение от dexter »

cchery написа: Идеята за блога - Декс, тя няма давност. Не спирай да мислиш по въпроса, рано или късно, в един ден нещата просто ще станат. Промени си и настройката - защо писането на блог непременно да е публично споделяне?! В крайна сметка имаш нужда да "пуснеш духа от бутилката"..... никого не си карала да му обръща внимание, да идва, да те чете..... ако някой го прави, то си е само и единствено негово мнение..... В нета има толкова много инфо и какво ли не, че според мен хората са преситени и едва ли нещо може да ги изненада и предизвика.... Ако писането на блог ще е добре за тебе, няма какво да му мислиш за "публичното споделяне"......
И аз си мислех, че проблемът е дето непознати ще надничат в "тайния ми свят" :). Но като продължавам да мисля за това, май проблемът не е точно такъв. Аз като че ли нямам нужда "да пускам духа от бутилката". Мисля си някакви неща, дори си конструирам цели текстове наум, но не изпитван някаква сериозна потребност да се "освободя" от думите (чела съм, че писателите, дори да са интроверти по характер, изпитват нужда да разтоварят мозъка си от думи и затова ги записват). Но нищо де - наистина няма давност. Само дето ще минат още десет години и тогава ще ми се иска да съм започнала по-рано :lol: :lol: .
Част от реализацията на идеята ми е, че пиша ревюта за някои от книгите, които съм прочела и много ми се иска да споделя мнението си за тях. Понякога го правя, понякога - не - зависи каква мотивация имам в момента. В началото мислех да си пазя ревтата само за мен, да не са видими за други потребители. Но после осъзнах, че искам някой друг да прочете какво съм написала :lol: . Та явно публичността не ми е основният проблем, както вече казах :).
Заключено