ехо

Свобода на словото
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ехо

Мнение от cchery »

lindorina написа:Мари,да не ми се сърдиш :523
Абе и аз не я виждам госпожа Мари...... :???: :???: :???: ..... Къде ли е драснала?!? Та като е на морето, може и :934 и има да я чакаме после.......
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
emi-1

Re: ехо

Мнение от emi-1 »

Здравейте мацки.Има доста за четене. :324 Сега ще се върна назад да събера инфо какви ги вършите.
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: ехо

Мнение от DeerE »

пРИВЕТ МАЦЮНКИ КЪДЕ СТЕ СЕ ПОКРИЛИ ВСИЧКИ, ДОБРЕ ЛИ СТЕ ДРАСНЕТЕ ПО НЯКОЙ РЕД! :421
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: ехо

Мнение от mari_ko »

Ето меееееееее. Ха лека ви нощ,
Аси, много се радвам, че всичко е наред :940
Иска, спокойно мила, пий си биоформулата и хич да не ти пука, всичко ще се нареди. Ако трябва споделяй, нали сме вещички :1027 , все ще измислим къде, каква енергия да пратим :940
еми-1, много се радвам, че вече си тук. Да знаеш, че на 28.07., на РД на мъжа на колежката, си мислих за теб и ти пратих специални пожелания, даже се чукнахме и за твое здраве :940
Линди, как може да си помислиш, че се сърдя, и то на теб?!?!? То няма за какво де, ама и да имаше, сигурно щях да съм си го заслужила :940 .
Просто обикалях да си търся
lindorina написа: една мотика 7 номер
:221
Линди, какъв сериал гледаш. Аз гледам корейски сериали и съм много запалена. Даже си мислех да направя една темичка и да си пиша сама в нея, ама после и сама трябвада си я чета. Ако случайно има още някой фен, веднага да си признае. Иначе, наистина нощем съм пълна с енергия, а по пълнолуние вярно, че вампирясвам :1023
После се отбих до личната, защото
cchery написа:Марико....... ти даде пример за първия страничен ефект на ДЕТОКСИКАЦИЯТА, наблюдяван в цялата й история - халюцинациите

Успокои ме, че нямам разлика откакто ме познава, а тя ме знае отдавна :221
cchery написа:значи съм аз тази халюциниращата, облечена в пеньоар с ролчици и гладеща чехлите на мъжа ми
Чериии, а така, аз пеньоар не съм споменавала :523 , това си е твоя мечта и фантазия /или на бай Момчил :222 :423 /
ГОЛАТА ИСТИНА: Лятото много често имаме гости с преспиване/кой тръгнал на почивка, кой се прибира, кой специално дошъл/, а "гостната" ми е стаята с компютъра :221 . На работа имам по-малко време, защото вече не съм по цял ден, колежката се върна.
Приключвам, че пак се увлякох, но ще мина през темата със смешките, да ви пусна нещо за събуждане, на което цяла вечер се смея :221 :221 :221
Лека нощ и сладки сънища
:922 :922 :922
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: ехо

Мнение от futarela »

:421 Писах ,писах и малкия изключи компа :223 След малко съм на педиатър и после отивам до ресторанта и после заминавам за Цигов Чарк. От понеделник съм на работа . На всички пожелавам хубава събота и неделя! :325
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
emi-1

Re: ехо

Мнение от emi-1 »

Мари,много си в час с датите/за разлика от мен/и много ти брагодаря за това,че си се сетила за мен :922
Преминавайки през Бургас,най-ми беше гадно,че няма да мога да се запозная с теб и се сърдех на форума,че спря преди пътуването ни.За съжаление,обаче програмата ни беше толкова тежка и натоварена,че въпреки,че имам телефоните на Нели и Линди,не можах да им се обадя да се видим.Никога повече няма да се реша на такова катунарско пътуване и обикаляне в най-големите жеги...Това ще ми е за урок.Вярно е,че разгледахме много неща,но така се случваше,че на обяд бяхме навън,а седмицата беше ужасно топла.Когато се върнахме,трябваше да си почивам доста от "почивката".
Поздрави за всички!!!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ехо

Мнение от cchery »

Здравейте и от мен, мечета! Нещо хич ви няма. Да речем, че се дължи на неочаквано сполетялото ни затопляне на времето. Аз съм си на линия, на чупка и на дъга на работа :lol: :lol: :lol: и се правя, че работя. Всъщност от време на време и това ми се налага. Ето и днес.... само допреди 10 минути ме занимаваха със служебни дела :229 :229 :229 . Ами аман бе...... днес като е работен ден, да не би да не е петък, а?!?! :523 :523

АЙДЕ КРАЙ НА РАБОТАТА!

И старт на личните дела. Време е мецАнка да стартира и сайта. Всъщност трябваше днес да тръгне, но едва ли ще стане и другия петък :221 :221 , ама барем да има нещо готово, поне едното меню. Докторът обеща подкрепа с материали за здравното меню и съм много щастлива. Там, в сайта, ще организираме фронт срещу официалното "лечение". Не срещу лечението на официалната медицина, а онези неща от нея, които ни разболяват и без които можем.

Марико, нито аз имам фантазия да се гледам по пеньоар, нито мъжът ми ....... ама нещо де да го знам.... може и да му се Аресам така. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Ама ти беше пропуснала в описанието ми този толкова важен сескуален инвентар, че нямаше начин да не го спомена. Ето примерно кво ми пречи да му се явя така:
пеньоар.jpg
(66.93 KiB) Свалено 517 пъти


Ааааа?!?!! :222 :222 :222 КВо ще кажете?!? Пич отвсякъде!!!!!

Айде, почвам да правя сайта. Вие се обаждайте по малко! :329
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
emi-1

Re: ехо

Мнение от emi-1 »

Чери,от сега искам координати на мястото,където ти беше на почивка това лято в Гърция.Ако знаеш колко често се сещах за това,което беше писала и как ми се искаше и аз да съм там...
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: ехо

Мнение от lindorina »

:421 ООО,Емич,радвам се ,че и ти кацна при нас!Добре дошла!
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
emi-1

Re: ехо

Мнение от emi-1 »

Здравей Линди,много ми се искаше да се видим,но за съжаление...
Надеждата ми беше,че като пристигнем в Арбанаси,температурата ще бъде малко по-поносима,но за съжаление не беше така...Пристигнахме там към 16,30ч,след обикаляне из стария Несебър през час пик на жегата-14,00.На следващия ден отказах всякакви разходки из Търново.Спах до обяд и мързелувах,без да се отдалечавам много от климатика.Това всъщност ми беше единствения ден,който мога да нарека почивка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ехо

Мнение от cchery »

emi-1 написа:Чери,от сега искам координати на мястото,където ти беше на почивка това лято в Гърция.Ако знаеш колко често се сещах за това,което беше писала и как ми се искаше и аз да съм там...
Готово, Еми - заповядай. Повече инфо - знаеш къде..... в блога ми :mrgreen: :mrgreen: . Разбира се, можеш да ме питаш каквото искаш!

Момичета, много съм изморена и лягам да спя. Утре повече от мене. Отсега замисляме да идем преди обяд в Борисовата и да си направим един мини турнир по тенис на маса. Така че, ако на някой му се идва, знае ми телето....... да звънка или пише тук. :722
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено